Nový člen...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Nový člen...

Příspěvek od j.verny »

Zdravím všechny...

Rád bych zapadl mezi Vás a zapojil se do diskuze. Včera jsem jsem se stal majitelem Espera. Je to krasavec v černé matal., 1,8 a je v plný náloži. Jen budu muset dát dohromady nějaké peníze a dát ho na elektrony.
Trošku jsem ho projel a jsem spokojenej. Jen jsem zvědavej na spotřebu. Někdo říká, že to žere jako tank (ti co ho nemaj).

Na manuál se ani ptát nebudu, dočetl jsem se, že je to nedostatkové zboží. Ale Vaše zkušenosti třeba ohledně spotřeby, atd bych uvítal.
Reklama
 

Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Re: Nový člen...

Příspěvek od Andy »

j.verny píše:Zdravím všechny...
Rád bych zapadl mezi Vás a zapojil se do diskuze. Včera jsem jsem se stal majitelem Espera. Je to krasavec v černé matal., 1,8 a je v plný náloži. Jen budu muset dát dohromady nějaké peníze a dát ho na elektrony.
Trošku jsem ho projel a jsem spokojenej. Jen jsem zvědavej na spotřebu. Někdo říká, že to žere jako tank (ti co ho nemaj).
Na manuál se ani ptát nebudu, dočetl jsem se, že je to nedostatkové zboží. Ale Vaše zkušenosti třeba ohledně spotřeby, atd bych uvítal.
Cau zdravim a zaroven ta vytam medzi esperakmi. Ty mas cerne espero? Tak take som este nevidel :oops: . Nemohol by si nafotit?
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen...

Příspěvek od j.verny »

Nafotit ho samozřejmě mohu. Hodim to někam na web a dám sem link.
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen...

Příspěvek od j.verny »

Tak tady to je. Změň si jen obrázky (Pict0001 - 0009). Fotky nejsou dobrý, jen jsem vyšel před barák a nacvakal to. Večer sem dám nějaké lepší... :roll:

http://www.pinion.cz/daewoo/Pict0001.jpg
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Zdavím tě mezi Esperákami.. ;) Zapojit se do diskuze můžeš okamžitě... :D Předem bych doporučil používat funkci HLEDAT než založíš nové téma,protože už leccos zde bylo probíráno.. ;) Takže hodně zdaru a piš,piš..
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Vitaj v klube :D

PS: Ta cierna farba. To uz je striekane alebo zeby uz od vyroby?
Akurat dnes som videl cervene tiez po prvykrat. :lol:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Dík za upozornění na funkci hledat, nahoře jsem ji opravdu nehledal :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.verny »

T-PK píše:Zdavím tě mezi Esperákami.. ;) Zapojit se do diskuze můžeš okamžitě... :D Předem bych doporučil používat funkci HLEDAT než založíš nové téma,protože už leccos zde bylo probíráno.. ;) Takže hodně zdaru a piš,piš..

Díky. Funkci "hledat" jsem už začal využívat. Jsem tu nováček, tak se zatím rozkoukávám, čtu a snažim se pochytat co nejvíc informací a rad...
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.verny »

Sato píše:Vitaj v klube :D

PS: Ta cierna farba. To uz je striekane alebo zeby uz od vyroby?
Akurat dnes som videl cervene tiez po prvykrat. :lol:

Díky. Já bych řekl, že to není stříkané. Podle mě je to orig. Nevím...
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

pekna ta cerna farba aj ked fota su dost rozmazane. No neviem ale podla mna sa cerne espera nerobili. Alebo ano?
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“