Nový chladič klimatizace

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Nový chladič klimatizace

Příspěvek od Saša »

Musím se s vámi podělit o příjemnou zprávu.Zjistil jsem, že mám asi tři malé dirky v chladiči klimy :cry: , tak jsem začal pátrat po novém.Zde na foru jsem se dočetl, že nový stojí cca 5000,--(to jsem málem omdlel) :shock: , servisman mi slíbil sehnat za 3800,-- to už bylo o něco lepší :roll: , ale na Autosalonu v Brně jsem získal kontakt na firmu, která veškeré chladiče vyrábí a opravuje.Tak jsem zavolal a nakoupil zde.Chladič klimy na Espero (je stejný s Nexií) 2600,-- + 150,--poštovné a balné a dodávka poštou do 24 hodin :lol: :lol: .
Dobrý ne?
Pokud bude zájem hodím sem i kontakt.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

To je to nejlepší , co jsem zatím slyšel , nevíš na Nubiru mají taky? Mají www stránky ? Určitě hoď kontakt , Díkes za všechny co se zatím pečou !
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
agač
Příspěvky: 17
Registrován: stř čer 01, 2005 10:03
Bydliště: Praha

Příspěvek od agač »

Tak to je super hod sem kontakt ta org. cena je šílená ale tahle je dokonalá
jdu do něj. :lol:
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Tomáš píše:To je to nejlepší , co jsem zatím slyšel , nevíš na Nubiru mají taky? Mají www stránky ? Určitě hoď kontakt , Díkes za všechny co se zatím pečou !
Jsem rád,že vás to taky tak zaujalo jako mě.Chce to se tam domluvit telefonicky,protože cena co mají na www. stránkách je jiná než ta,kterou mě nabídli.Přeju hodně štěstí v nákupu a ať vám to chladí.
:lol: :lol: Tady je kontakt:
Auto radiator
Faměrovo nám. 9
Brno
Tel.: 543 233 100, 543 242 005
e-mail: info@auto-chladice.cz
www.auto-chladice.cz
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“