Válím se Extrémně tiše

Moderátor: Blue Lanos

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Re: Válím se Extrémně tiše

Příspěvek od Docent »

Ondras píše: Doufám, že za těch 1200 něco vydrží... :)
Předpokládám, že za ty peníze je k tomu na dobu jednoho roku přičmoudlej občan, kterej myje okna zevnitř :lol: ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Ježíš dovnitř bych ho nepouštěl , aby v tý ceně za stírátka nebylo pak i nový autorádio..... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Kupuju jen gumičky a ještě mi dají vybrat barvu a cena je tuším 30,- za pár a jsou silikonový :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Takový šedý ( grafitový) , strašně špiněj ruce při montáži , jsou dobrý na zimu , perfektně stíraj a nepřimrzá k nim voda s ostřikovačů , ale po zimě jsou na vyhození , protože zpuchří a uplně se podélce utrhne ten břit :cry:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

no ja po zimne koupil ty stribrny sterace, kus za kilo, zatim je mohu jen pochvalit, coz se nadelo rict o gumickach z Hypernovy, ty mi vzdycky stiraly uplne na ho.no. Vecna na nich byl nejaky camfour, ktery nechaval vodu a bordel na skle
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

jak tak na to koukam, tak jsem asi jedinej, co tam ma 5tym rokem ty originaly co? :lol: :lol:

Zatim s nima nebyl vubec problem, ale juknu jestli nejsou zpuchrely ;)
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

To musíš občas jezdit v dešti , pak odcházej ...... :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Richard píše:Kupuju jen gumičky a ještě mi dají vybrat barvu a cena je tuším 30,- za pár a jsou silikonový :D :D
Beru neco podobnyho, jen mam dojem, ze asi za 50 za kus...
Loobo píše:jak tak na to koukam, tak jsem asi jedinej, co tam ma 5tym rokem ty originaly co? :lol: :lol:

Zatim s nima nebyl vubec problem, ale juknu jestli nejsou zpuchrely ;)
Coze? U me po 4 max 6 mesicich maji dost :).
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Ja kupujem raz do roka cele stierace za kilco kus a je pohoda.
jak tak na to koukam, tak jsem asi jedinej, co tam ma 5tym rokem ty originaly co?
Ja som tam mal tiez origos asi 4 roky a potom sa zacali trhat gumicky, tak od vtedy menim kazdy rok
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Je fakt že originály vydržely nejvíc, ale pak se utrhly gumičky a sehnat solidní gumičky nebo stěrače za normálnáí cenu je nemožné
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Tomáš píše:To musíš občas jezdit v dešti , pak odcházej ...... :lol: :lol: :lol:
To je pravda- kdyz prsi tak zustava v garazi nebo jezdim v plastence aby neoprsel lak :lol: :lol: ;)
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Ondráši, jaké máš po pár měsících zkušenosti se stěrači Valeo, nebo už ti je někdo šlohnul?
Už bez Matesa
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

zabijec píše:Ondráši, jaké máš po pár měsících zkušenosti se stěrači Valeo, nebo už ti je někdo šlohnul?
Je to super. Zatím mi je nikdo nešlohnul i když Mates stál 3 týdny na parkovišti, co jsem byl ve Finsku (šlohli mi jen 2 zbývající chrom. čepičky ventilků). Naštěstí jsou Valea poměrně nenápadné. Stírají furt velmi hezky. Už jsem viděl na autoburze imitaci za asi 300Kč, ale asi to nebude ono... :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Ondras píše:
zabijec píše:Ondráši, jaké máš po pár měsících zkušenosti se stěrači Valeo, nebo už ti je někdo šlohnul?
Je to super. Zatím mi je nikdo nešlohnul i když Mates stál 3 týdny na parkovišti, co jsem byl ve Finsku (šlohli mi jen 2 zbývající chrom. čepičky ventilků). Naštěstí jsou Valea poměrně nenápadné. Stírají furt velmi hezky. Už jsem viděl na autoburze imitaci za asi 300Kč, ale asi to nebude ono... :)
Taky se přidávám do seznamu spokojených uživatelů Valea :)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Taky ted budu na zimu menit sterace, ale Valea to rozhodne nebudou :) Ted mam takove ty Tuning Line a kupodivu uz 2 a pul roku stiraji nadherne, jen jeden zacina trosku patlat okno a jeden je uplne zerzavej :lol:
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“