kupa z bazaru

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jagger
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 06, 2005 11:05
Bydliště: nitra

kupa z bazaru

Příspěvek od jagger »

prave som kupil leganzu 97, po prvom majitelovi , bez viditelnych problemikov....ma najazdenych 121000 km , pozeral som rozvodovy remen vyzera vymeneny...co myslite ze by som mal preklepnut ??? :?:
leganza 2.0 cdx
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

My sme kupili Leganzu r.v.2001,ma naj. 41000 km. Vymenil by som rozhodne motorovy olej,chladiacu a brdzovu kvapalinu,pelovy a vzduchovy filter,sviecky,zapal. kable. Rozvodovy remen nikdy nepodcenovat,neda sa na nom zistit stupen opotrebenia! Radsej investovat do noveho 600,- Sk ako robit potom GO motora. Takisto napinacie aj vodiace kladky. Do plnej nadrze pridat cistic palivoveho systemu a potom cistic ventilov (napr. STP). Auticko sa vdaka tomu odvadci bezproblemovym chodom v buducnosti.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

ano rado tys to docela dobre zhodnotil.vidim že už to mas v paži.a urcite kouknout na zadni brzdy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

U nas sa hovori v malicku,Palix. V pazi znamena nieco ako "na haku",alebo ze ti je vsetko jedno. Ale diky za uznanie.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Radoslav Hološka píše:U nas sa hovori v malicku,Palix. V pazi znamena nieco ako "na haku",alebo ze ti je vsetko jedno. Ale diky za uznanie.
I u nás v Brně znamená v paži jako mít to na háku, asi jsme více východně než Praha :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“