plasty esteraz

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

plasty esteraz

Příspěvek od Andy »

toto som nasiel :)
ale tie ceny sa mi moc nepacia :?

http://www.tuning-e35.cz/

Obrázek
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

No a co si cekal? :) Podle me to ma tahle firma tahane z polska..Jinak na zakazku by to bylo jeste drazsi,uvidis.!
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Ceny su na zamyslenie, no urcite by niekde pytali daleko viac ( ved kridlo na R21 co stalo 1500 v CA chceli v DS asi 3400 ?!) a este dalsia vec, nase cesty a parkovanie pri obrubniku by zanechalo svoje na tychto spojleroch...
Inak su velmi pekne, len to zadne kridlo je na moj vkus velke a bojim sa co by to robilo ked sa otvori kufor a fukal by odzadu vietor...

PS: a kedy aj stali 1/2 cenu,tak montaz a nastriekanie by bola dalsia dobra palka...
A myslim si ze vacsina nema skusenosti s montazou spojlerou...
Mne stacilo ked sme davali prahove spojlery na R21 ....

Inak som premyslal ako urobit "plamen" z vyfuku a uz mam dake riesenie ...
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

no na to ze to je iba prilepeny podnaraznik to mohlo byt aj lacnejsie. Zohnal som kontakt na nejakeho manika z Holica /na Zap. Slovensku, je tam hran. prechod do CR Holic-Hodonin/ a ten vraj robi plasty na auta tak sa asi skocim poinformovat :D
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Doufám,že podáš potom info...jsem na tom zvědav taky
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
mekky
Příspěvky: 29
Registrován: stř srp 18, 2004 12:03
Bydliště: Skalica, SK

Příspěvek od mekky »

Andy píše:no na to ze to je iba prilepeny podnaraznik to mohlo byt aj lacnejsie. Zohnal som kontakt na nejakeho manika z Holica /na Zap. Slovensku, je tam hran. prechod do CR Holic-Hodonin/ a ten vraj robi plasty na auta tak sa asi skocim poinformovat :D
Andy, kto z Holica to robi ???
po Holici sa motam dost casto a neviem :(
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

neviem ako sa vola, v jednej garazi v Holici ako je vlakova stanica, tam ako je ten vysoky komin....

Ale robi to na pi*u. Neodporucam. Aj mne to zku*vil :?
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
mekky
Příspěvky: 29
Registrován: stř srp 18, 2004 12:03
Bydliště: Skalica, SK

Příspěvek od mekky »

Andy píše:neviem ako sa vola, v jednej garazi v Holici ako je vlakova stanica, tam ako je ten vysoky komin....

Ale robi to na pi*u. Neodporucam. Aj mne to zku*vil :?
ok diky dam bacha :shock:
kejamal

prosba o kontakt

Příspěvek od kejamal »

Chlopi,kde by som tie plasty mohol za dane ceny zohnat???
Uz ich asi 3/4 roka zhanam po celom SK a nic.Dokonca mi ich chcel jeden dobrak urobit za cca 12tis.Sk/kus!!!

Aq zistite,dajte mi prosim vediet,zatial su to totiz najlacnejsie plasty ale som kedy vydel...Este raz diiik...
kejamal

Příspěvek od kejamal »

moja adresa je: kejamal@pobox.sk
Jedlikova 5
Kosice
04011
nodak
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 08, 2005 09:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od nodak »

pokial si trocha sikovny tak sa daju upravit plasty na staru oktaviu. ale trba na to sikovne ruky.ja sa tiez chystam spachat nieco ma mojho cevroleta aspon do predu :P
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“