Cruze SW voda v kufry

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Martin19
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 30, 2022 10:50

Cruze SW voda v kufry

Příspěvek od Martin19 »

Zdravim,

V jednom mieste mi voda zateka do kufra ... Aj v pripade ked sa namraza na aute topi ...

Vedel by niekto poradit, ako to napravit? Ucrite su nejake odvodnovacie otvory ... Mozno su upchate

Pred dvomi rokmi zadny plastovy naraznik s cuvacimi senzormi bol odmontovany .... Moze byt problem so zatekanim sposobeny zlym opatovnym namontovanim naraznika?

Dakujem
Přílohy
1669803110583.JPEG
1669803110650.JPEG
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Cruze SW voda v kufry

Příspěvek od milosh »

Sundej tapecirunk ze dveri a podivej se, kudy to tece, to je asi nejsnadnejsi varianta a taky nejlevnejsi -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Cruze SW voda v kufry

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný zimní den :D
Jestli mohu tak já mám Kalose a má u rezervy odvodňovací otvory ale přesto se mi stalo,když parkuji venku tak se mi objevila
u rezervy voda.Podle mě to dělá kondenzace vody !Když se jezdí v zimě tak pochopitelně se v autě topí no a teplý vzduch
pojme do sebe větší množství vody no a když potom vniká do chladných prostor tak se voda sráží !
Pro ty,kteří třeba mávnou rukou,že je to blbost tak co třeba lednice a mražák. Na stejném principu pracují vysoušeče a myslím ,že
to má dokonce jeden čech jako patent získávání vody na poušti !!! Víte vlhkost vzduchu je prevít !!! Uvědomte si tepelné mosty
co dokáží nadělat neplechy na stavbách !!! Zpět k rezervě. Musel by si hermeticky všechny prostory kde se ochlazuje vzduch
hermeticky uzavřít. Nebo proč se stříkají dutiny v autě,když se tam může dostat jenom vzduch !!!
No nic Ve středu 21 bude slunovrat a dny se začnou natahovat a jaro tu bude coby dup !!! :lol: -i
Tak ať nám hlevně jezdí a nezlobí :D -i
Martin19
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 30, 2022 10:50

Re: Cruze SW voda v kufry

Příspěvek od Martin19 »

Zdravim,

Zatekanie som si vsimol v auguste po umyti auta ked som po niekolkych rokoch nemal rezervu v aute... Asi to nebude orosenim :-(

Je mozne, ze pri obrave zadneho naraznika odmontovali gumene tesnenie a nedali presne spat na to iste miesto? Vizualne guma tesni vsade, ale mam na mysli ci zaciatok a koniec gumy je na spravnom mieste = guma na niektorych miestach ma original dierku
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“