TOPENÍ CHEVROLET CRUZ 1,6 16V 2009

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Zimmi Dan
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 20, 2020 19:36

TOPENÍ CHEVROLET CRUZ 1,6 16V 2009

Příspěvek od Zimmi Dan »

Dobrý večer Vám všem. Chci poděkovat za možnost se přidat do vašeho klubu.
Chci Vás poprosit o radu. Před 3 měsíci jsem koupil Chevrolet Cruze 1,6 16v 2009 a mám v tuto chvíli už snad jen dva problémy. Topení fouká teplý vzduch pouze u spolujezdce. Po výměně výměníku topení auto netopi lo vůbec.. Dnes záhadou začalo topit opět pouze u spolujezdce 😔😔😔tak to je moje první prosba co stím. A druhá originální rádio CD 300 hrajou pouze výšky. Děkuju předem za jakoukoliv informaci. A za mě.. SUPER FÓRUM JEN TAK DÁL 🙏🙏🙏
Dan Z.
Reklama
 

Uživatelský avatar
JardaB
Příspěvky: 69
Registrován: pát pro 27, 2013 19:43
Bydliště: Tábor - Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: TOPENÍ CHEVROLET CRUZ 1,6 16V 2009

Příspěvek od JardaB »

1. zlomená nebo uvázlá klapka topení ... nějaké obdobné stejné problémy i návody již v diskusi proběhly ... tak hledat
2. nebude to problém repro nebo kabeláže ? Stačí sejmout tapecírung a vylučovací metoda :-) Jen se divím, že se s repro ptáte a nejdete rovnou za autoelektrikářem
JardaB
-----------------
Trabant, Dacia, Felicia, Fabia, Focus, ...
-----------------------------------
Orlando LT+ VCDi 2.0 160 Silver ICE
Zimmi Dan
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 20, 2020 19:36

Re: TOPENÍ CHEVROLET CRUZ 1,6 16V 2009

Příspěvek od Zimmi Dan »

Dobrý den Jardo. Díky za odpověď. Auto už bylo v servisu, kde mě řekli že řídící jednotka píše že je špatný výstup z autorádia. Byl jsem na vrakovišti a koupil jsem s havarovaného auta jiné CD 300. No asi tušíte jak jsem dopadl. Autorádio hlásí locked 😔Nejsem odborník ale něco sem si už dřív na autech udělal. S Chevroletem jsem se potkal poprvé a protože je to auto i pro mého syna tak mě i jeho zajímá vše 😄😄😄 klapka nás taky napadla. Myslím si že toho bude trochu víc... Můžu se ještě zeptat kde se tyto klapky nachází. Moc díky. A díky za odpověď. Fajn den. Dan.
Odpovědět

Zpět na „Benzín“