Epica jako ojetina?

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
Nisith
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 07, 2020 14:34

Epica jako ojetina?

Příspěvek od Nisith »

Dobrý den,
dnes jsem se zadíval na inzerát prodávající Chevy Epica a hrozně mi padl do oka. Už pár hodin se snažím najít nějaké kloudné informace, ale vše jsou články spousty let staré, tak mě napadlo zeptat se přímo Vás majitelů současných/bývalých jaké je to teda auto a na co si dát pozor.


Pokukuji po benzínových 2litrech s cenovkou do 70 000kč. Na co bych si tedy měl dát pozor, jak je to s náhradními díly a servisy vůbec? Má vlastně smysl se po takovémto voze dívat nebo nestál za nic ani jako nový? Mockrát děkuji za všechny názory a odpovědi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Epica jako ojetina?

Příspěvek od conpet »

Espero ,Leganza , Evanda , Epica , Cruze. Takhle nějak se ten model vyvíjel. Znám 1 člověka co má Epicu ale v naftě. Je spokojený. U benzínu taky nevím o žádných problémech. Obecně Daewoo/Chevrolet - nepodcenit rozvody. Většina aut umře na potkaný motor. Většinou jsou to dobře vybavený auta. Ten 2 litr je i 6V pokud se nepletu. Takže pohlídat rozvody a jsi v klidu. Měl jsem problém na Leganzu sehnat zadní horní uložení tlumiče, klasická prekérka, ale Drafel vše sehnal ( poslali to z Holanska, tady to nebylo ). Takže o díly bych se nebál , ale na vrakovišti je asi nenajdeš, jen vše nové. Ty auta tady prostě moc nejezdí. To že budeš měnit čepy, brzdy atd to je jasný u každého auta. Třeba někdo ještě přidá nějaký info, jinak je tu úplně mrtvo :roll:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Nisith
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 07, 2020 14:34

Re: Epica jako ojetina?

Příspěvek od Nisith »

A servisy jako takové jsou dostupné? Konkrétně není třeba někdo tu na forum z východních čech, jestli rozumíš o co mi jde?
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Epica jako ojetina?

Příspěvek od conpet »

Servis není problém. Pořád je to GM. U nás Chevrolet/Opel. Žádná exotika. V Náchodě je Opel/ Chevrolet Dědek. V HK máš Opel na výjezdu do Pardubic. Ale upřímně, opravuje to každý jouda kdo má ruce a nohy. Z východních Čech jsem tu já a já :-)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Nisith
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 07, 2020 14:34

Re: Epica jako ojetina?

Příspěvek od Nisith »

Tak to je paráda! Právě jsem si vyhlédl auto servisové v Náchodu a já jsem z Pardubic.. takže strach opadl, díky za rady a já si domluvím projížďku :)
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Epica jako ojetina?

Příspěvek od LordMMX »

Mám Evandu a Leganzu. Autá motoricky takmer identické. Epica je facelift Evandy na steroidoch.
Opravím conpeta, Cruze nemá s Epicou, Leganzou a Evandou vôbec nič spoločné, Cruze je evolúcia Nubiry/Lacetti. V korei sa predávalo ako Lacetti Premiere. Dokonca aj spadá do inej triedy.

Ako napísal conpet, rozvody vymeň radšej hneď po kúpe a potom o 60 tisíc km a máš kľud.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „EPICA“