obcasne "cvrlikanie" ak su zap. stierace

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

obcasne "cvrlikanie" ak su zap. stierace

Příspěvek od SK »

obcas ked mam zapnute stierace, mi to pod palubovkou "zacvrlika" zvuk to robi ako ked je niekde skrat = resp. poriadne iskriste :lol: vacsinou to robi vtedy ak uz stierace si davaju pauzu (pri cyklovaci) = zchadzaju dole, alebo ak stieraju a ja ich vypnem a zchadzaju dole.

Moze to byt aj rele???......... Kde je relatko, resp. ktore rele je od stieracov??? Nech ho prezriem ci nema opalene kontakty. Da sa kupit nove?? Pasuje nejake univerzalne, alebo len origo

Dik za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rodis
Příspěvky: 129
Registrován: pát bře 10, 2006 23:14
Bydliště: Nové Zámky, SR

Příspěvek od Rodis »

Ja si myslím, že s určitosťou to bude to relé a je pravdepodobne v poistkovej skrini pod volantom vľavo.
NEXIA 16V, sedan, audio KENWOOD, fólie,červené podsvietenie palubovky,elektróny,-PREDANÁ
teraz Hyundai MATRIX 1,6 16V, 2009...

Keď môžem pomôžem, a keď nie, tak aspoň popletiem.
http://sharpei-fany.7x.cz/
SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

Příspěvek od SK »

viem kde to rele priblizne je???.............ale je ich tam viac a ako zistim KTORE PRESNE to je?? Lebo pristup je tam fanaticky a vyberat postupne vsetky a cistit???? :D
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

PeterMI_SK píše:viem kde to rele priblizne je???.............ale je ich tam viac a ako zistim KTORE PRESNE to je?? Lebo pristup je tam fanaticky a vyberat postupne vsetky a cistit???? :D
Je to 26 toto by ti malo pomoct Obrázek
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
SK
Příspěvky: 203
Registrován: stř bře 29, 2006 09:02

Příspěvek od SK »

dakujem velice krasne..... ;) dufam ze to bude ono
peterlv
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 05, 2020 14:24

Re: obcasne "cvrlikanie" ak su zap. stierace

Příspěvek od peterlv »

Mám rovnaký problém, až nato, že mi prestali fungovať stierače úplne, relátko som skontroloval, kontakty v ňom sú ok, pri zapnutí páčkou pekne cvaká. Nepohne vôbec s motorčekom. Funguje len ostrekovanie. :cry: :cry: :cry: Nebude chyba v motorčeku?
Hobol
Příspěvky: 153
Registrován: sob led 12, 2013 20:14

Re: obcasne "cvrlikanie" ak su zap. stierace

Příspěvek od Hobol »

Mám 2x kalos. U staršího jsem měl zarezlé hřídelky u stěračů. Bylo vidět jak jdou těžko. rozdělal jsem a vyčistil. Můžeš to mít úplně zadřené. Když to nebude zadřené, tak je chyba v elektrice, např. upálený doběhový kontakt. (Ale to by stěrače měli jít, jen by hned po vypnutí zastavily). Z hlavy teď nevím jak je to zapojený přes cyklovač a 1. a 2. rychlost. Budeš muset pátrat.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“