Odtok dažďovej vody z predneho skla, kable vo vode.

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Odtok dažďovej vody z predneho skla, kable vo vode.

Příspěvek od Laco71 »

Dobrý deň, spozoroval som jeden nemilý jav, a síce že odtok dažďovej vody z predneho skla sposobuje navlhčenie hubičky tvaru "T" o veĺkosti cca 4x3x1,5 cm , ktorá je umiestnená celkom v rohu motoroveho priestoru pri ukotveniach tlmičov a McPhersonov prednej nápravy
a voda z tej napitej hubičky celkom zmáča KABLOVY ZVÄZOK ,vedený cez ten otvor na vrchu vnutorneho blatníka,
takže káblový zväzok je vlastne stále vo vode... :shock:

Vytiahol som spomenutú hubičku, káblový zväzok som podvihol a ukotvil sťahovacou páskou. Snaď sa rýchlo vysuší a káble v ňom nezhnijú.. :roll:

Jedna sa o káble , ktorými je privadzaný el.prúd ku svetlam a smerovkam.

Takže keby Vám na Orlande niekedy blikali svetlá, resp.nechceli svietiť, viete kde hľadať chybu. :idea:
Perfekcionizmus je choroba /nemoc/ trvanie na perfekcionizme ničí všetky medziĺudské vzťahy !

NIE je reálné zlepšovať niečo z 96% na 98% , prináša to zo sebou abslolutne zbytočne vynaložené usilie a kopec zbytočných problémov !!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Odtok dažďovej vody z predneho skla, kable vo vode.

Příspěvek od Richard »

No mám pocit, že včera v tunelu Blanka shořelo Orlando - prý z důvodu technické závady. Třeba tohle mohlo být důvodem, určitě bych uvedený problém v předchozím příspěvku - kdybych měl Orlando - důkladně prověřil ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“