POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od ladinek »

Mě teda v zimě jde víc ztuha dvojka z jedničky, ale jen při raní jízdě a dělá to jen tak 2km než se to rozmotá celý a jen v zimě když mrzne. S převodovkou problém nemám zatím, najeto 31 000tis ,řadí lehce, přesná není to je pravda, taková kvedlačka :lol: oproti feldě 1,6 , ale to už byl ww to se nedá srovnat. Jari půjdeš s tím do servisu? :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od jari »

ladinek píše:Mě teda v zimě jde víc ztuha dvojka z jedničky, ale jen při raní jízdě a dělá to jen tak 2km než se to rozmotá celý a jen v zimě když mrzne. S převodovkou problém nemám zatím, najeto 31 000tis ,řadí lehce, přesná není to je pravda, taková kvedlačka :lol: oproti feldě 1,6 , ale to už byl ww to se nedá srovnat. Jari půjdeš s tím do servisu? :PP:
Mě jde zlehka, ale je to takové ,, gumové,, řazení. le ta spojka mě dohání někdy k šílenství jak je měkká.:D
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od Scorpion.11 »

Vše je jen o zvyku, takže jak si zvykneš už nad tím nepřemýšlíš :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
jari
Příspěvky: 434
Registrován: ned bře 14, 2010 11:10
Kontaktovat uživatele:

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od jari »

Scorpion.11 píše:Vše je jen o zvyku, takže jak si zvykneš už nad tím nepřemýšlíš :PP:
Poravdě, nikdy si asi nezvyku, často přesedávám do lepších aut, takže se nesmíš divit, že je to jako, když sedneš do Škody 100. :D
jinak auto v poho...
Motor jede super.
czmax
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 13, 2019 07:07

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od czmax »

Ahoj, v patek jsem koupil chevrolet matiz 1.0 z druhe ruky a taky me hned trklo to pomale klesani otacek po ubrani plynu. Pri kazdem ubrani a vyslapnuti spojky povyskoci otacky nahoru, tak 5sekund drzi a pak klesnou. Pri studenem motoru jsou volnobezne otacky docela vysoko, pri teplem je to dobre, ale to pomale klesani otacek dela za studena i za tepla. Odpojeni baterie i ten reset klickem jsem zkousel, nic nepomaha. Navic je auto strasne line. Presedlal jsem z peugeota 106 1.1, mel 44kw, ale kopce, ktere jsem s peugeotem vyjizdel na petku, jedu s matizem na trojku. Je to normalni?
czmax
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 13, 2019 07:07

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od czmax »

Ten krokovy motorek tam nemam, jen ovladani skrtici klapky, klapku jsem otrel, zevnitr byla ocouzena. Pod klapkou je maly konektor s asi osmi pinama, vede k tomu svazek dratku. Dole pod vstrikovaci jednotkou na bloku motoru je neco s trema dratama, ale to asi ten krokac nebude. Poradi mi nekdo co s tim prosim?
IMG_20191013_090826.jpg
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: POMALÉ KLESÁNÍ OTÁČEK MOTORU

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jenže toto je sekce Aveo a ne Matiz, takže se ptej třeba zde https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=10&t=25230
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Motory“