Hlava motoru

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Hlava motoru

Příspěvek od Serpico »

... hlavně ať ti to udělají tak jako u palikxe srovnání hlavy - výměna šteftů hlavy, jsou většinou vytahaný a po následném dotažení, není o čem - výměna vodítek ventilů - zabroušení ventilů.

inu ať jezdí a nezlobí, jak tady už někdo napsal
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Re: Hlava motoru

Příspěvek od Honza Beneš »

Borec je šikovnej. Budu se spíš snažit moc mu do toho nekecat. Srovnání na magnetce bere jako samozřejmost. Čekám na zprávu, až to rozhodí, v jakém stavu co je. Měl bych se dozvědět po víkendu.
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Re: Hlava motoru

Příspěvek od Honza Beneš »

Včera jsem si auto vyzvednul z opravy. Hlava musela jít dolů o 4 desetiny. Borec si napočítal 16 hodin práce. Plus rovnání, těsnění a náplně, platil jsem rovných 7000 Kč.
Zapomněl jsem se ho zeptat, jakej nájezd mi garantuje. Ale brzo se s ním uvidím, tak to napravím. Dnes jsem dal cestu do práce a zpátky a teď ještě musím vyměnit kotouče, desky, pakny a koupit gumy na léto.
Upřímně, ne že bych neuvažoval o novějším autě, ale těch cca 70 tisíc jako spodní hranici za ročník 2005+ v dieselu prostě furt né a né na účtě najít.
Tudíž nezbylo, než vrazit dalších 15 do Espera.
Takže ať nám jezdí a moc nezlobí -i -i -i
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Re: Hlava motoru

Příspěvek od Honza Beneš »

Ještě prosba, máte-li někdo škrtící klapku na 1,8 motor, nabídněte. Chybí mě tam taková plastová vložka, která je pod plynovým lankem a vymezuje ty dvě pérka pod ním. Potřebuju jenom tu vložku, ale jako samostatný díl jsem ji nenašel. Onehdy jsem ji ztratil a od té doby to mám udělaný "co dům dal" za pomoci několika matic. Má to nadměrnou vůli a není to ono.
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlava motoru

Příspěvek od ozzman »

ak to nevieš zohnať...popros niekoho nech ti to namodeluje a vytlačí na 3D tlačiarni ;)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“