co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Slam »

Ten Topolův krátký vánoční skeč jsem dal semhle i pro ostatní: :P

https://uloz.to/!XWhHvH9AN55X/takovahle ... a-360p-mp4 (712 kB)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
JOMAT
Příspěvky: 343
Registrován: úte bře 03, 2009 19:55
Bydliště: Bratislava,SLOVENSKO

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od JOMAT »

Dosnežilo v Bratislave.
49535962_281444545896694_6678479871024300032_n.jpg
Daewoo LEGANZA CDX 2.0L,r.v.1997(2002 SR),modrá metalíza,kožený interiér,aut.clima,hlinikove disky, Na úprave sa stále pracuje
Daewoo NEXIA,1.5 8V,r.v.98 ,zelenošedá metalíza(exla K.O.vrakovište)
,KAWASAKI 650 er6f.
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
No nevím proč jsi dal sníh na "co mě potěšilo " ale budiš když jsem byl ještě kluk tak jsem měl mi zimu rád ale dneska ?!?! Venku tutových 30-40 a furt k-rva padá jak to zpívá Nohavica .
Toto jsem dával k sousedům:

Souhlasím já už taky zimu nemusím !!! V zimě si často vzpomenu na kamaráda s vojny /Olda Veselka / a ten říkával :" Já mám zimu rád ale když se na ni koukám s okna hospody před sebou pulitr piva a za zády rozpálený kamna !: A nebo Vojta ,když ještě bydlel v Jeseníkách a i dával na net ty hromady sněhu u své garáže. To už když bydlel Ježově a psal mi jak je šťastný ,že tam sníh pomalu není !!!
No a pro připomenutí ještě Nohavicu !!
Tak ať nám jezdí a nezlobí a už aby bylo aspoň JOSEFA !!!

https://www.youtube.com/watch?v=pxfE0SSgjMw
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Jinak mě opravdu potěšilo, že jsem měl štěstí a byl jsem v Jablonci nad Nisou v úterý osmého !!!
To to ještě šlo a jak hlásí teď ve zprávách tak je v Jablonci kalamita ! No u nás napadlo tak kolem třiceti.
Včera jsem byl venku a dobrý dokonce jsem si zkusil i smyky na parkovišti u bývalé Billy /teď jsou tam vietnamci a aut pomalu nikdo !
Tak ať nám jezdí a nezlobí !
Vl.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Richard »

Ani se nedivím že je Jablonec na tom tak jak je. Jel jsem přes Jablonec 3.1. a to bylo nasněžíno tak 15-20 cm, takovej bordel co tam měli je na horské město neskutečný, ani jeden chodník neuklizen chodci lezli po silnici, silnice rozsolený, potkal jsem jeden sypač, ale radlici měl nahoře, ani se nesnažil tu sračku nahrnout na kraj. Tedy nedivím se, že když napadlo dalších cca 50cm muselo to dospět do kalamitního stavu. V Harrachově napadne 15 cm a hned ráno jezdí co může a uklízí a dá se tam chodit. Nyní je tam asi metr a syn je tam a jezdí s kočárem ! Samo má i sáňky s ohrádkou ;)
Prostě pokud se někdo na úklid vysere a čeká až to roztaje, nemusí to vždy vyjít , že Ťokote ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den. :D
Jako nemám radost , když jsou problémy na silnicích ale třeba ten Jablonec ale ona je to i třeba Praha a kterékoliv asi město tak není pomalu místo kde zaparkovat ! No a auta stojí u krajů a co mají dělat tech. služby ?! Dnes třeba i u nás parkují dlouhodobě auta i na parkovištích u super marketů ! No a to podle toho, že na parkovištích stojí auta ,která mají folie na sklech ! Že by někdo jel na nákup a zakrýval si sklo ?!Na netu bylo, že u nás je necelých šest mil. osobních aut no a kde jsou nákladní atd ! Není daleko doba kdy zkolabuje doprava i v létě ! Nejenom ,že je těch šest mil. aut ale dnes je možná polovina SUV no a to jsou rozměry které já pamatuji jako nákladní ! Richarde co píšeš o tom zvednutým pluhu tak máš sice pravdu ale na to jsem se třeba ptal i Vojty ten byl u cestářů a ten to tenkrát potvrdil ale vysvětlil mi to takhle. Auta jezdí podle dispečera a kdyby se zdržel tak by měl problém ! Rovněž otázka mezd jsou hodně daleko za kdejakým ouřadou !!!Nebo třeba jako na údržbu km komunikace jsou finanční limity ! No nic do Jablonce jedu zase 29 to snad už bude líp !Nebo třeba sůl ! Maruška sice tvrdila, že je nad zlato ale teď jsem si našel na netu ,že se bylo v ČR použito
168 000 tun soli !!! Víte mě už s toho hlava bolet nebude. Já jsem kluk s vesnice a pamatuji když táta v zimě jezdil sáněmi taženými koňmi a nadával když byly posypaný silnice škvárou !?!
Ještě dodám, že je to jak s ekologií a odpady. To je pořád musíme ale neděje se nic !!!!!!!
No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí !
Vl.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zimní_posyp
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Slam »

https://www.novinky.cz/krimi/494392-rid ... cnici.html
Co to muselo být za ránu uprostřed Prahy, když z Avea zbylo toto... :(
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Richard »

Slame, spíš bych to viděl v rubrice "co mě nepotěšilo" a ne v této.... každopádně je to hrozný, ale bylo to na okruhu a tam se jezdí 100 a stejně jedou i kamiony, když se na takové silnici provoz zastaví, nebo někdo zastaví - chce to vyskočit z auta a utéct !
Upřímnou soustrast celé rodině a doufám jen, že to nebyl nějaký člen zdejší fora......

Vím, že si auto lidé většinou vybírají dle ceny, ale ani Aveo, ani Kalos není vzorem v bepečnosti a hodně bych se rozmýšlel ho dnes používat na dálnicích a podobných komunikací - je to v podstatě papír :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od xwing »

Ja si myslim, ze vyse 20 tonovy kamion v rychlosti 90-100 km/h zosrotuje kazde osobne auto akejkolvek bezpecnosti.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Slam »

Omlouvám se, jsem slepý, samozřejmě to mělo být do nepotěšilo! :oops:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Mě ale potěšila dlouhodobá předpověď meteorologa :D
Srážkově bohaté období skončilo. I přes nynější krátké oteplení se zdá ,že dojde k ochlazení ale ne extrémně ! Od 23 ledna se sice předpovědí rozcházejí ale tuhé mrazy nehrozí !!! :!:

Jinak mě ta nehoda připomněla co se mě stalo asi před dvanácti lety. Jel jsem s Jiříkova a před obcí Studánkou je mírný stoupák a dva pruhy na předjetí a přede mnou dva kamióny.Já předjel jednoho a končily dva pruhy tak jsem vjel mezi ně /blbec jsem byl / no a ten za mnou se ke mně přiblížil snad na tři čtyři metry !!! Kamión přede mnou kamión za mnou ! Kdyby ten přede mnou musel brzdit tak by byl konec! Tak jsem podřadil a přidal plyn a předjel ! Jenže to byla obec no a za obcí policajti a halt !Tak jim říkám proč jsem to udělal a co se mohlo stát. A on mě řekl : " Stalo se vám něco? Nestalo až když by se něco stalo tak by jsme konali !" Stálo mě to 1000kč ale musel jsem se moc držet abych ho někam neposlal !!! Od té doby se vždy od kamiónů držím dál! Jim jde hlavně o peníze a ta výška nad vozovkou a i snad ta velikost vozu, že si někteří myslí. že jsou něco "víc" !
No nic hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!!
Vl.
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Jak tak koukám tak jsem jediný koho tady něco potěší! O co jde. Byl jsem na "technické u doktorky " jsem už ve věku kdy musím každé dva roky .
Samozřejmě čtení s tabule potom na mě šeptala zezadu jestli slyším. Jinak do půl těla a proklepla mě pomalu celého. Takže jsem víc jak zdravej !?!Když už jsem seděl naproti ní tak ukázala na vázu. Já povídám "váza" ona na to se neptám jaká je barva ? Tak povídám zelená no a dobrý.
Jakorád mě nepotěšila když si řekla PĚTSET kč !!! Jako když jsem byl poprvé před deset lety tak za sto no a každé dva roky o stovku navíc !
Ale co když na mě jdou chmury tak si pustím třeba Wericha .
Tak vážení hlavně ať nám jezdí a nezlobí a vesele jen vesele !!!

https://www.youtube.com/watch?v=Fx27SEcODU4
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak, aby jsi tu nepsal sám :lol:

Mě potěšilo, že tebe potěšilo, že jsi zdráv a schopen, takže se uvidíme na srazu v Jedovnicích kemp Olšovec -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od milosh »

Vládo, vzdyt vam duchodcum porad ANO pridava tak na co si stezovat :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Richard »

Miloši, ono to zas tak růžově s těmi důchody nevypadá.... Určitě víš že existuje zákon, kterým se upravují důchody "automaticky" dle průměrné mzdy, a inflace. Takže s tím přidáváním to není tak horké jak to vypadá. Nad rámec zákona tedy nad to "automatické zvýšení" bylo důchodcům přidáno průměrně 150,- navíc. To uznáš sám, že to není žádná hitparáda ;)
Bohužel v celé Evropě a nejen u nás se banda neomarxistických melounů (navrch zelený uvnitř rudý) snaží postavit generace proti sobě a je smutné že se jim toto docela daří..... Dle mě je to tím, že se nám daří čím dál líp, lidé zapomínají na starosti s obživou, mají spousty volného času a hlavně přestávají používat to kulatý na krku k původnímu účelu a to je myšlení a přemýšlení, jen bezmyšlenkové přijímají informace.....
Vše se to ukazuje např. na silnicích - "nehodu způsobil senior" , "senior vjel na dálnici v protisměru" atd. atd. Vznikají návrhy , že zakážeme důchodcům pohybovat se svobodně po Česku, Evropě? Dovolíme jim jezdit jen okolo komína? To jako někdo myslí vážně? Co těch dalších 90% nehod bez seniorů? To už marketinkově nezapadá a tak máme titulky : Auto sjelo ze silnice a narazilo do stromu , auto na přechodu srazilo chodce .....
Je to stejné jako s těmi dalšími pozitivně diskriminovanými skupinami - titulky : dvě početné rodiny se poprali před obchodním centrem, mladík zaútočil nožem na kolemjdoucí a mnoho dalšího...... příslušnost ke skupině či národnosti se neřeší :!: Pokud by ale šlo o bílého heterosexuálního muže, nebo seniora, jsme zaplaveni informacemi, včetně fota a bydlišti :roll:
Bohužel naše generace ještě občas to kulatý na krku použije a na základě svých zkušeností z minulosti ví o jak nebezpečnou politiku jde......
Vám asi nic neříká heslo komunistů v 50tých letech : dědeček a babička ujídají chlebíčka no SUPER a že se historie opakuje a myšlení současných u vesla jsoucích "actimelů" směřuje úplně stejným směrem, jsme nedávno viděli v Německé veřejnoprávní televizi ta upravená písnička o babičce co je ekologická svině zpívaná dětským sborem s maximálním nasazením a opravdovým zanícením ukazuje co můžeme očekávat od mladé generace, ale to co v této písničce tak nadšeně zpívají desetileté děti se nebude týkat nás - současných důchodců, ale vaší generace Miloši těch současných čtyřicátníků, kteří v podstatě by měly říci ne takhle to nemůže přece pokračovat, bouchnout do stolu a ozvat se - vy jste ti co v současnosti stát tvoří a živí :!:
Bohužel si dovolím připomenout ještě jedno moudro: aby zlo zvítězilo na dobrem a slušností stačí jen to aby ti dobří a slušní nedělali nic :!:

Omlouvám se, spíš by toto mělo být v rubrice: Co mě nepotěšilo ........
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „POKEC“