Kurenie

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
juraj72
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 24, 2010 19:00

Kurenie

Příspěvek od juraj72 »

Ahojte,
- Vlastnim Cruiza 1,8 rok.2011, 5-dverak .Už som tu čital o netopení z dôvodu, že nebola chladiaca kvapalina, ja mám a kuri ,len tak jemne na strane spolujazdca. Ak pustím klimu, tak tiež vyhrieva iba u spolujazdca.A aj čelne sklo iba na strane spol.
ďakujem za radu..
Reklama
 

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Kurenie

Příspěvek od pekrtek »

Prolistuj fórum. Už se o tom někde píše. Problém je v klapkách.
juraj72
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 24, 2010 19:00

Re: Kurenie

Příspěvek od juraj72 »

Ahojte, nepozna niekdo ten link.
- a v ktorej časti to treba rozobrať-stredový panel, alebo za odkladacou skrinkou nad ventilátorom. A bude treba tie klapky vymeniť, alebo celú tú bednu.To budu tie prívodné klapky. Nerobil to už niekdo z okolia Bratislavy. Ďakujem
camelWTCC
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 16, 2014 22:04

Re: Kurenie

Příspěvek od camelWTCC »

Ahoj Juraj,

chtěl jsem se zeptat, jestli už jsi na něco došel ohledně nefunkčnosti topení na straně řidiče? Mám úplně ten samý problém i na úplně samém autě.

Díky za případnou odpověď,

Kamil
juraj72
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 24, 2010 19:00

Re: Kurenie

Příspěvek od juraj72 »

Čau Kamil,
- nezistil som nič, po návšteve v servise kde zarvali, že oprava bude za 500€, som zašiel za mechanikom a jednoducho hadicu odklonil od radiatora mám zatiaľ pokoj. A preto mám prosbu ak niekto už mal ten problém má u mňa lepšiu flašu.

Ďakujem,
Adrian96
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 18, 2019 16:49

Re: Kurenie

Příspěvek od Adrian96 »

Ahoj, ja som mal tiež problém s kúrením. Šoferová strana kúrila klímou a u spolujazdca to šlo normálne . Hold oprava bola táka že komplet celá palubovka dole a klapky sú tak krásne robené a z krehkého materiálu .. Tak sa tie klapky museli pozvárať a uchytiť a nie každému sa to chce robiť.Nové klapky alebo ten sýstem sa nedá zohnať a aj keby sa kúpia použité tiež sa to musí zvárať..
miso98
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 23, 2014 04:23

Re: Kurenie

Příspěvek od miso98 »

Zdravim,
mne sa stalo presne to iste (Cruz 2012) pred par dnami - zrazu nefuka teply vzduch na strane vodica (ani na predne okno) - strana spolujazda je OK. Cize nieje mozne ze to je len nejaka poistka alebo nieco, co by som dokazal sam fixnut. Rovno stym mozem ist do servisu.. ? :?
dik,
Miso
Chevy Cruze 2012 / 1.6
juraj72
Příspěvky: 38
Registrován: sob črc 24, 2010 19:00

Re: Kurenie

Příspěvek od juraj72 »

Čaf, Michal.Ako si to nakoniec vyriešil.Máš to už opravenéé.Popíš pls.ako a čo ťa to vyšlo.Ďik
miso98
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 23, 2014 04:23

Re: Kurenie

Příspěvek od miso98 »

cauu, nie - nevyriesil som to doteraz, ale v servise povedali ze 'pravdepodobne su to klapky'
Ty ako ? mal si (vyriesil si) podobny problem ? $$? dik
Chevy Cruze 2012 / 1.6
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“