Snímač-spínač teploty vody Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od john »

Petr S. píše:
john píše:Keď že mám neustále ten istý problém s čidlom tak sa znovu vraciam k tejto téme , začalo to asi pred rokom ručička na teplomere behala hore dole tak som vymenil obe čidlá , zohnal som len čierne ktoré ukazovalo nízko ale aj tak ručička behala ako sa jej zachcelo, jazdil som takto až do nedávna až sa začala strácať postupne voda a odišlo tesnenie pod hlavou, tak som okrem tesnenia vymenil aj termostat, čerpadlo, rozvody a dal zrovnať hlavu ,síce voda sa už nestráca ale ten teplomer sa správa rovnako. Zohnal som v Prahe aj červené čidlo nakolko na Slovensku ho nekúpite ktoré pokiaľ ide teplomer tak ukazuje správne, predpokladám že budík je OK lebo keď pripojím káblik na kostru tak vybehne naplno, už som v koncoch čo ešte skúsiť? :roll:
Řešení je jednoduché,kup si originál čidlo vody s červeným proužkem.
Zrejme si poriadne nečítal môj problém, čidlo s červeným prúžkom mám to ukazuje správne pokiaľ budík funguje ako má, ale problém mám že ručička na budíku skáče ako sa jej chce , po naštartovaní asi 5 km ukazuje ok potom klesne na minimum , občas zase nabehne a potom po ďalšom naštartovaní sa to znovu opakuje dokola.
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od Petr S. »

john píše:
Petr S. píše:
john píše:Keď že mám neustále ten istý problém s čidlom tak sa znovu vraciam k tejto téme , začalo to asi pred rokom ručička na teplomere behala hore dole tak som vymenil obe čidlá , zohnal som len čierne ktoré ukazovalo nízko ale aj tak ručička behala ako sa jej zachcelo, jazdil som takto až do nedávna až sa začala strácať postupne voda a odišlo tesnenie pod hlavou, tak som okrem tesnenia vymenil aj termostat, čerpadlo, rozvody a dal zrovnať hlavu ,síce voda sa už nestráca ale ten teplomer sa správa rovnako. Zohnal som v Prahe aj červené čidlo nakolko na Slovensku ho nekúpite ktoré pokiaľ ide teplomer tak ukazuje správne, predpokladám že budík je OK lebo keď pripojím káblik na kostru tak vybehne naplno, už som v koncoch čo ešte skúsiť? :roll:
Řešení je jednoduché,kup si originál čidlo vody s červeným proužkem.
Zrejme si poriadne nečítal môj problém, čidlo s červeným prúžkom mám to ukazuje správne pokiaľ budík funguje ako má, ale problém mám že ručička na budíku skáče ako sa jej chce , po naštartovaní asi 5 km ukazuje ok potom klesne na minimum , občas zase nabehne a potom po ďalšom naštartovaní sa to znovu opakuje dokola.
Jaj,tak to sory,ale pokud ti takhle blbne,tak bud budík,nebo termostat a nebo potom někde špatnej kabel.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od Patrick »

Hezký den, prosím vás..můžete mi poradit nějaký kvalitní servis s rozumnou cenou v Praze (nejlépe PHA 4), kde dělají i Daewoo/Chevrolety? Potřeboval bych diagnostiku a ještě pár věcí u mé Legy omrknout, ale zatím mám jen docela špatné zkušenosti se servisy :/. Nebo někdo z fóra, pokud se někdo najde a měl by čas? :-)

PS. Jde mi zejména o diagnostiku teploty vody..jelikož budíku se moc věřit nedá, ten si ukazuje asi jak se mu chce, tak at vím, na kolik se voda vůbec ohřívá :/

Děkuji mockrát
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od Richard »

Zkus se domluvit s palixem spojení na něj tu najdeš.... dělá Daewa a umí..... je to mechanik, ne výměňář....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od Patrick »

Dostal jsem na nej cislo od Drafela a nekolikrat mu volal, ale neuspesne.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od Richard »

musíš to zkoušet, nebo mu pošli sms..... on pracuje, tak občas telefony nebere....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Snímač-spínač teploty vody Leganza

Příspěvek od palikx »

jo uz jsme se domluvili
chova se to divne.
je tam par veci ktery chtej vyresit asi nejdriv a to uplne rozpalene kabely od baterky ke starteru a k pojistkovce.je tam prechodak a proto mozna zlobi i ty budiky.
a pak zkusim natahnout novy kabel od cidla .
pristi tyden mi to necha a vytahnu kabely necham je opravit nebo udelat novy a uvidime.
navic to spatne startuje coz delaj ty kabely.(starter je novy)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“