Ake mate skusenosti s policiou?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

policajtov som stretol v zivote zatial 3x. raz v Trencine ked som riadil znameho auto, raz ked som prihlasoval svoje auto na policii a raz ked som robil vodicak. o pokutach viem ze existuju len z pocutia. ZATIAL (klop-klop-klop na drevo)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Já jsem platil stovku s bločkem, za to že jsem nechal u bráchy techničák (to se ještě ptal kolik mám a pak jsem mu to dal v kovovejch :lol: )
Jel jsem si pro něco jen po Zbraslavi a kousek od baráku chytali policajti :!:
Pak jsem se dozvěděl že mají ze Zbraslavi dopravní hřiště, tzn. cvičí se u nás nováčci...takže od tý doby si dávám u nás na všechno bacha ;)
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Naposledi ked som mal pozicaneho noveho civica 3D
a kedze take nemam kazdy den tak som si tu jazdu chcel uzit,
ale jak naschval po 2 min. ma zastavili a hned ma ozbijali o 2 litrase. :evil:
Ale na mieste chceli 500sk a ja debil som nemal ani korunu :cry:
Ostatne som mal iba za parkovanie.....v BA je to fakt o hubu najst miesto
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem platil za poslední rok 2x - vždycky ve službení Fobii. Jednou 500,- za telefonování, jednou 3.000,- za uražené zrcátko při DN ( jel jsem za kamionem, chtěl jsem ho předjet, tak jsem vykouknul trošku doleva a s protijedoucí Octávií jsme se škrtli zarcátkama.Bohužel, obě auta byla služební a museli jsme volat poldy). Jinak nemám problémy(klepu na dřevo).
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

mrk píše:policajtov som stretol v zivote zatial 3x. raz v Trencine ked som riadil znameho auto, raz ked som prihlasoval svoje auto na policii a raz ked som robil vodicak. o pokutach viem ze existuju len z pocutia. ZATIAL (klop-klop-klop na drevo)
no klopkanie na drevo nepomohlo :cry: dnes ma zastavili prvykrat s Lanosom. skoro som ich nezbadal. uff. mali velmi zaujimave otazky.
napr: naco veziem na sedadlach autoradio ked uz jedno mam namontovane. esteze som od neho mal papiere, lebo by mi ho aj zhabali. ale v pohode, mili mladi chlapci. pozdravujem ich.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

mrk píše:
mrk píše:policajtov som stretol v zivote zatial 3x. raz v Trencine ked som riadil znameho auto, raz ked som prihlasoval svoje auto na policii a raz ked som robil vodicak. o pokutach viem ze existuju len z pocutia. ZATIAL (klop-klop-klop na drevo)
no klopkanie na drevo nepomohlo :cry: dnes ma zastavili prvykrat s Lanosom. skoro som ich nezbadal. uff. mali velmi zaujimave otazky.
napr: naco veziem na sedadlach autoradio ked uz jedno mam namontovane. esteze som od neho mal papiere, lebo by mi ho aj zhabali. ale v pohode, mili mladi chlapci. pozdravujem ich.
Tak to je dobry :lol: oni se vubec blbe ptaji, tak tohle neni vyjimka :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“