Kudy se prosím dolévá olej do převodovky?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Rocker
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 10, 2014 20:57
Bydliště: Záryby

Kudy se prosím dolévá olej do převodovky?

Příspěvek od Rocker »

Ahoj přátelé nubiráci .Koupil jsem si taky tento vůz.Bohužel v zoufalém stavu :cry: Vytlučené čepy a syletbloky spojka už na hadry,klima vykuchaná,větrák jde jen na 4,stahování u spolujezdce vykuchané prahy na cáry a spoustu dalích masařek :o . prahy jsem vyvařil ,spojku vyměnil a nastal problém hladina oleje je zřejmě na 0 tak jsem jí chtěl dolít a netuím kudy abych nezkonil ještě něco víc .
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Kudy se prosím dolévá olej do převodovky?

Příspěvek od kesko »

Zdravím a vítam Ťa medzi nami. Veľa informácií získaš použitím ikonky ,,Hledat,, v pravo hore. A o prevodovke je toho tiež dosť. Napr. https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... prevodovky . Tak nech sa Ti darí.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy se prosím dolévá olej do převodovky?

Příspěvek od conpet »

A jinak náš mechanik dr Palikx píše toto : Nahorre na skrini je mala cerna cepicka a u ni je 6 hran na 17 klic.to povol a tudy nalej olej
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Rocker
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 10, 2014 20:57
Bydliště: Záryby

Re: Kudy se prosím dolévá olej do převodovky?

Příspěvek od Rocker »

Tak jsem olej konečně dolil a Ok :) A je tu další problém zjistil jsem že at atnkuju jak tankuju tak se ruka nehne a co hůře ani když vyndám přístrojovku a odpojím svorkovnice :cry: Neví někdo co se s tím dá dělat už se ukazujou drobné závady o kterých jsem neměl tucha .Takže zatím mám za sebou ten ojej v převodovce,výměnu spojkové sady ,vyvařené prahy,vyměnu kostí na předku a čepů řízení dokonce jsem rozběhal i topení 1,2,3 což taky nefachalo prosím help me dík moc.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“