Hlucne servo

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Hlucne servo

Příspěvek od DeSouza »

Mam takovej problem,uz delsi dobu mam u pomalejsi jizdy hlucne servo.No a kdyz stojim,nebo parkuju tak to hluci uplne nejvic.Mechanik mi dolival i olej,ale prej to je uz pokazene,co se mi u 65 tisicich kilometru nejak nezda :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeSouza »

Hey moooc dekuju,nejak jsem to prehlidl.Jo a mam uplne stejnej problem,takze me ten servis asi taky ceka.Ted jsem opravoval ty silend blocky no a jeste k tomu to servo.Ale dikec :lol:
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

No ja si to delal sam, neni to az tak slozite, jen je potreba mit montazni jamu nebo velkej hever.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
maros26
Příspěvky: 53
Registrován: ned úno 22, 2009 11:11

Re: Hlucne servo

Příspěvek od maros26 »

caute cital som tu o hlucnom serve ale to je hlucne non stop pri celom otoceni volantu?
mne zacalo vrcat ale len na maximalnom vytoceni do prava a do lava ked vytacam medzi tak ho neni pocut. je to problem ??.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlucne servo

Příspěvek od Ivoš »

Když dorazím volant na doraz, tak se taky servo ozve, takže si myslím, že je to v pohodě. Slyšel jsem to i u jiných značek ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
-palck-
Příspěvky: 127
Registrován: pát led 16, 2009 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlucne servo

Příspěvek od -palck- »

Problém je v hydraulickom okruhu. Ale je úplne v poriadku, že po vytočení na jeden alebo druhý doraz nemá čerpadlo kam tlačiť olej, takže sa vracia späť do nádržky cez poistný ventil, to je to vržďanie. Tak isto sa môže objaviť pri veľmi nízkych teplotách keď je olej v servoriadení hustý. Ak hydraulika serva pri točení volantom vŕzgapri normálnych prevádzkových podmienkach je pravdepodobne opotrebované sedlo prípadne dielec ventilu (niekedy býva gulička, inokedy kužeľový člen) ktorý do sedla zapadá.Alebo môže byť pridretý valec, ale to je málo pravdepodobné. Chcelo by to vidieť.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“