Technická kontrola

Moderátor: Blue Lanos

Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Rado77 »

Jo jo - a ked fakt nic nenajdu, tak kuk lekarnicku a cvak - uz ho maju! :D
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Happy »

Ahoj matizáci,právě jsem přijel z emisí a z technické kontroly.Verdikt technika: schopen provozu bez závad,takže na dva roky opět pokoj.Zlatej matýzek! :lol:
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od J.Bad »

Happy píše:Ahoj matizáci,právě jsem přijel z emisí a z technické kontroly.Verdikt technika: schopen provozu bez závad,takže na dva roky opět pokoj.Zlatej matýzek! :lol:
Tak super - hlavně že bez ztráty kytičky!! Gratuluju!!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Happy »

Hlásím úspěšnou technickou. Akorát byla nutno před technickou opravit něco málo kolem zadních kol. Dát do kopy brzdy, nový pakny, nový ramena, ložiska a vyleštit světla.Dělal mi to známej v servise a cena i s STK 5060 Kč. Zas je na dva roky pokoj. :PP:
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Kristian_PM »

STK, EK nášho Matiza čakajú už o necelý mesiac. No bez úplatku to nepôjde... ako vždy :? .
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Kristian_PM »

Ráno som bol s Matizom na STK a EK. No to vám bola komédia :oops: ! Vďaka bohu, že tam pracujú ľudia, čo vedia všetko trošku pozmeniť, inak by som na emisnej tesne pohorel -P -P a na technickej to bola tiež riadna haluška, pretože zadok mi takmer vôbec nebrzdí -P -P -P . Fuu, ale zas je na dva roky pokoj a ešte som aj ušetril pripravený sponzorský dar 8).
Přílohy
IMG_7415.JPG
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Serpico »

...hm za brzdy by tě u nás v ČR, nemilosrdně vyhodili závada C
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Technická kontrola

Příspěvek od 18lukin18 »

jak píše Serpico u nás by tě vyrazili se závadou C
Hold si měl kliku
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Technická kontrola

Příspěvek od kesko »

To s tými brzdami nebude také zlé, ani u nás si to nikto nedovolí pustiť auto so zlými brzdami.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Technická kontrola

Příspěvek od lomngi »

Kristian_PM píše:Ráno som bol s Matizom na STK a EK. No to vám bola komédia :oops: ! Vďaka bohu, že tam pracujú ľudia, čo vedia všetko trošku pozmeniť, inak by som na emisnej tesne pohorel -P -P a na technickej to bola tiež riadna haluška, pretože zadok mi takmer vôbec nebrzdí -P -P -P . Fuu, ale zas je na dva roky pokoj a ešte som aj ušetril pripravený sponzorský dar 8).
Tak si myslím že si vôbec nešetril. Keď Tebe je vzácnejšie 20 eur ako zdravie a jazda so zlými brzdami , tak Ti želám veľa šťastných km. A hlavne bacha na deti pri ceste, lebo možno raz nezabrzdiš a potom Ti nepomôže žiadny sponzorský dar.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Kristian_PM
Příspěvky: 280
Registrován: pát srp 31, 2012 17:55
Bydliště: Beladice (SR)

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Kristian_PM »

lomngi píše:
Kristian_PM píše:Ráno som bol s Matizom na STK a EK. No to vám bola komédia :oops: ! Vďaka bohu, že tam pracujú ľudia, čo vedia všetko trošku pozmeniť, inak by som na emisnej tesne pohorel -P -P a na technickej to bola tiež riadna haluška, pretože zadok mi takmer vôbec nebrzdí -P -P -P . Fuu, ale zas je na dva roky pokoj a ešte som aj ušetril pripravený sponzorský dar 8).
Tak si myslím že si vôbec nešetril. Keď Tebe je vzácnejšie 20 eur ako zdravie a jazda so zlými brzdami , tak Ti želám veľa šťastných km. A hlavne bacha na deti pri ceste, lebo možno raz nezabrzdiš a potom Ti nepomôže žiadny sponzorský dar.
Čakal som, že prídu takéto pekné priania zrazenia malých detí. Ale neboj sa, nemám až také zlé brzdy (ja to trochu nafukujem, na monitore graf predných bŕzd bol OK, ale zadný nie, ale na druhom teste už OK), minulý víkend sme totiž bzdy opravovali, ale treba ich ešte doštelovať a hlavne jazdiť opatrne. Hold nemám na novú Octaviu za 20 tisíc € s ABS a super brzdami. A ak sa má stať čosi zlé, tak sa to stane, taký je osud. :?
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2000 (strieborný) - 126 000 km V/RS
Daewoo Matiz SE 0,8 - 2001 (strieborný) - † 226 492 km
Volkswagen Golf IV 1,4 - 1998 (tmavomodrý) - 202 000 km
Fiat 600D 0,8 - 1964 (fialový) - 90 000 km
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Technická kontrola

Příspěvek od misojogi »

minulý víkend sme totiž bzdy opravovali
tak potom je to uz OK
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a gratuluji všem co prošli STK + Emisema ... bez problemů :o)
To já " dědek Matizák " Vazoun " na v pořadí už páté kontrole STK + E ze dne 3.7.2014 budu muset za 180.-Kč do 30 dnů tuto kontrolu :!: opakovat. Vše proběhlo na lince super / blinkry,stěrače, světla,povinná výbava,brzdy,podvozek,výfuková soustava vše bylo v cajku :o) ... až na konci linky kde se zkouší tlumiče,sbíhavost,vůle řízení, tak tam jsem vyhořel na levém rejdovém čepu.Tam radiální vůle byla větší než provozní. :(( a šel jsem od válu - zhodnoceno jako závada B vážná /
Musím si tento rejdový čep/kloub nechat vyměnit ... tak to už raději oba aby se to nehádalo :lol:
Zrovna ted' , kdy náš Kelly Autoservis má 14 dní dovolenou. Ale do konce měsíce to určitě stihnu.
Tak upřimně s takovou závadou jsem nepočítal, neb mi vloni dělali přední destičky a na nic se nepřišlo.
Na řízení to sice nemá vliv , ale technik mne přesvědčil o mírném sjíždění předních gum :o)
..................
Bývalý člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE / o.8 r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38 -- STK + Emise 07/2014 se musí opakovat :o) po prve co Matize vlastním 12 roků :PP:
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Technická kontrola

Příspěvek od kesko »

Neboj Vazounku, nieje to žiadna rana a po oprave to bude OK. -i
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Richard »

Ahoj Vazoune, proč hledáš díly u autokelly? Dle mě jich tam moc levných a kvalitních nenajdeš....... mrkni na czdrafel, tam mají origo i OEM můžeš si vybrat...... na podvozky bych bral značky třeba MOOG , MEYLE, TRW, asi bych se vyhnul Starline a jinejm hodně levnejm neznámejm značkám
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“