IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod R.

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Scorpion.11 »

blazer321 píše:
Díval jsem se na fotky toho srazu co jste měli letos na Olšovci a musím říct klobouk dolů! :PP:
Fotky a organizace parádní, díky tomu se mi podařilo přemluvit ženu aby jsme jeli když už máme Chevyho doma.

Díky za pochvalu a jsem rád, že se Ti líbil Olšovec :PP: Tyto srazy ve Frenštátu jsou úplně v jiné režii nežli to co se dělá na Olšovci. To o čem píšeš jsi mohl zažít na Olšovci, tento sraz je o něčem jiném a i v jiném duchu a v jiné režii :lol: . Pro děti asi jen nějaké koupaliště co psal Hanzy, ale určitě druhá skupina co dělá tento sraz ti určitě napíše přesně co a jak -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od sandruš »

když chcete skákací hrad tak to asi ne..žádný nebude..Budeto jako vloni většinou se sedí klábosí pijánko hudba atd..měl jste jet na Olšovec.. Pokud chcete něco promítnout tak si k temu sežeňte věci? Nikdo už teď na rychlo nebude zhánět promítačku :-D


Jinak doražte ať koouknem co máte za káry
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od sandruš »

Jinak pro malé děti v kempu jsou houpačky,pískoviště atd..Dokonce na chodniku je vyznačeno dopravní hřiště i ze značkama.A je tam mooooooooooc hezky.
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Ivo R. »

blazer321 píše:Zdravím.

Koukám že se koná hlavní Chevrolet sraz a protože tu jsem poprvé, tak bych měl pár dotazů jestli mohu??
Rád bych vytáhl můj letitý chevrolet Blazer na sraz ale máme tento s víkend s manželkou na hlídání vnučky a tak by mne zajímalo co je pro děti připravené za atrakce? Nějaký skákací hrad apod tam bude předpokládám že?

Pak by mě zajímalo jestli tam bude nějaký profik přes focení jsem domluvený s kamošem co má Camaro veterána že by jsme se tam u vás setkaly a protože jsem ho dlouho neviděl že by jsme udělali nějaké společné fotečky. Po domluvě s hlavním fotografem by jsme mohli udělat i nějaké panning fotky po spanilé jízdě když tam bude mít sporťáka, byl by to problém?

Kamoš říkal že procestoval ameriku a má docela dost super fotek Chevroletů a tak se mě ptal jestli by je nemohl vzít že by je rád ukázal. Je možné zajistit promítačku nebo co já vím něco takového jak jste měli na Olšovci?

Navíc moje polovička se večer ráda baví a nerada by tam seděla jako pecka. Takže večerní zábava a taneční parket je v plánu? Dcera co má Captivu se nabídla že by se přidala že večer pomůže hlídat, kdyby jsme chtěli

Díval jsem se na fotky toho srazu co jste měli letos na Olšovci a musím říct klobouk dolů! :PP:
Fotky a organizace parádní, díky tomu se mi podařilo přemluvit ženu aby jsme jeli když už máme Chevyho doma.
Ve Frenštátu je vítán každý Daewoo/Chevroleťák, je to komornější než Olšovec, ale srandy je kopec a taneček s přibývajícím časem není vyloučen. Jinak fotograf bude , možná i dva :-) Jak vždy říkám , Frenštát je především o lidech :PP: -i
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Scorpion.11 »

No to bychom se mohli takhle dohadovat do alejula a každý má na to svůj pohled i svoji pravdu, ale každý si hájí své, takže si to mysli ;) :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Petr S. »

Ivo R. píše:
blazer321 píše:Zdravím.

Koukám že se koná hlavní Chevrolet sraz a protože tu jsem poprvé, tak bych měl pár dotazů jestli mohu??
Rád bych vytáhl můj letitý chevrolet Blazer na sraz ale máme tento s víkend s manželkou na hlídání vnučky a tak by mne zajímalo co je pro děti připravené za atrakce? Nějaký skákací hrad apod tam bude předpokládám že?

Pak by mě zajímalo jestli tam bude nějaký profik přes focení jsem domluvený s kamošem co má Camaro veterána že by jsme se tam u vás setkaly a protože jsem ho dlouho neviděl že by jsme udělali nějaké společné fotečky. Po domluvě s hlavním fotografem by jsme mohli udělat i nějaké panning fotky po spanilé jízdě když tam bude mít sporťáka, byl by to problém?

Kamoš říkal že procestoval ameriku a má docela dost super fotek Chevroletů a tak se mě ptal jestli by je nemohl vzít že by je rád ukázal. Je možné zajistit promítačku nebo co já vím něco takového jak jste měli na Olšovci?

Navíc moje polovička se večer ráda baví a nerada by tam seděla jako pecka. Takže večerní zábava a taneční parket je v plánu? Dcera co má Captivu se nabídla že by se přidala že večer pomůže hlídat, kdyby jsme chtěli

Díval jsem se na fotky toho srazu co jste měli letos na Olšovci a musím říct klobouk dolů! :PP:
Fotky a organizace parádní, díky tomu se mi podařilo přemluvit ženu aby jsme jeli když už máme Chevyho doma.
Ve Frenštátu je vítán každý Daewoo/Chevroleťák, je to komornější než Olšovec, ale srandy je kopec a taneček s přibývajícím časem není vyloučen. Jinak fotograf bude , možná i dva :-) Jak vždy říkám , Frenštát je především o lidech :PP: -i
Zapoměl si dodat že taky o pohodě,klidu a vzájemné toleranci. :lol: :lol: :lol: :PP:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od lomngi »

Petr S. píše: Zapoměl si dodat že taky o pohodě,klidu a vzájemné toleranci. :lol: :lol: :lol: :PP:
No jasné na Olšovci všetci sa osočovali robili si navzájom zle poškodzovali autá a rasisticky nadávali navzájom....


už mi s tým Tvojím názorom lezež totálne na......
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Ivo R. »

lomngi píše:
Petr S. píše: Zapoměl si dodat že taky o pohodě,klidu a vzájemné toleranci. :lol: :lol: :lol: :PP:
No jasné na Olšovci všetci sa osočovali robili si navzájom zle poškodzovali autá a rasisticky nadávali navzájom....


už mi s tým Tvojím názorom lezež totálne na......
Tobě a tvému náměstkovi jsem to nepsal :o)
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od lomngi »

Ivo ani ja som to nepísal Tebe.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
blazer321
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 18, 2014 06:00

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od blazer321 »

Zdravím.

Včera večer mi kamoš s Camarem volal ať si pročtu některé věci na foru na který jsem mu poslal už dříve odkaz. Říkal to dost vulgárně což mě tedy dost překvapilo když jsme se tak dlouho neviděli. Ale vyplynulo ztoho že se setkáme tento víkend někde jinde že na tento sraz rozhodně nepojede.

Pročetl jsem tedy s manželkou některé příspěvky (asi 2h jsme procházeli internet, moc jsem totiž chtěl jet) načeš mi žena řekla že z těch fotek co jsou na internetu a ztoho co píšou lidé co se vydávají za organizátory není poznat nic pozitivniho jako viděla na fotkách co jsem ji ukazoval z letošního srazu v těch Jedovnicích.

Takže se nezlobte ale nepřijedeme........... manželka mě označila za blázna pokud bych jel...

A ten kdo vydává za hlavní sraz akci na které chybí to co bylo třeba letos v těch jedovnicích by se měl honem rychle vzpamatovat protože už jsem nějakou akci objel neb mám i jiné koníčky.

A tak vím že skákací hrad apod věci pro děti, profi fotograf a jeho služby, doprovodný program, večerní zábava (žádný kazeťák či radio v autě) jsou často zcela běžné na akcích které to myslí vážně, mají úroveň a jejichž cíl jsou spokojení lidé co se na akce vracejí...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Hanzy »

blazer 321 - Vítám tě tady mezi náma,
Co se týče srazu taky není problém zajistit cokoli i hrad hudbu cokoli co si jen pomyslíš hrad jsem měl rozjednaný ale bohužel kombinace zdravotních a pracovních jsem to nebyl schopen řešit a lámat to přes koleno navíc když vím že bez toho letos přežijem máme toho dost o 1000% hezčí prostředí spanilou jízdu to samé a ostatní raději nebudu vypisovat....
Vše se od něčeho odvijí Hlavní sraz je to myšleno že tradiční od doby založení s pořadovým číslem, tak jsme začali i Olšovec který byl taky zpočátku pohodový sraz z programem daleko větší učastí než poslední dva roky od doby co si někteří chtěli asi něco dokázat ze sebe samovolně organizátory viděli jak se něco takového dělá a udělali z toho nejdříve EU párty v termínu a místě obvyklém do té doby pro hlavní srazy i když Olšovec vznikl z nouze jako náhradní místo první ročník a tím to začalo hádky atd.
Letos byla snaha to dát zpět dohromadyvybrat nové jiné lepší neutrální místo ale bohužel ti co začali z EU párty asi si nechtěli ubrat z poplácávaní po rameně jako organizátoři.
Je to trošku složitější ale stručně Olšovec noví a členové co se nechali strhnot a poznali jen Olšovec a Frenštát jsou tradiční členové a učastníci srazu ještě před Olšovcem i 4 x tam co ještě díky tomuhle nejsou znechuceni a už tady spousta ani díky tomu nechodí a samozřejmě budou i noví a jsou vítání.
Přijed v pátek večer nejlepší tuningová zcéna v ČR bohužel v sobotu nemůžou mají tuning sraz.
Určitě nebudeš litovat když dojedete a snad příští rok pokud nebudou trvat na Olšovci třeba udělamé mega akci klidně i s ohnostrojem ale Frenštát na tohle ani není vhodné místo a já si nepotřebuju něco dokazovat že i když jsem na to sám že budu zajišťovat atrakce a honit si ego na tom že jich mám o jednu víc než jinde to opravdu nepotřebuji....
Jen tak na rychlo možná něco není dobře napsano ale píšu to v poklusu a musím valit makat.
Jinak prosím do pokecu děkuji.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
blazer321
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 18, 2014 06:00

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od blazer321 »

Pane Hanzy to co tu píšete mi přijde jako pohádka našich politiků. Podle toho jak zde na foru vystupujete posledních pár let jak jsem si přečetl po procházení fora mi nepřijdete jako dobrý člověk natož organizátor. Organizátor a dobrý člověk totiž váží slova Vy ne!

Díval jsem se jak jste hodnotil některé ročníky které jste organizoval.
Jsem už starý člověk co za pár let opustí tento svět ale vězte že kdyby se před pár lety organizace chopil někdo schopný jsem si jistý že by účast byla několikanásobně vyšší

Fotografie z minulých let mne nepřesvědčili že to bylo něco extra.
Doba byla tenkrát dobrá a vy jste toho nevyužil. Dnes je to jedna velká mizerie.
Stále se s někým na foru hádáte navíc i s nově příchozími apod.
A to mi připadá zcela proti tomu co tu píšešte někdy že chcete.

Nezlobte se že vám to píši takhle přímo ale jsem už takový.

Polepšite se a někdy snad naviděnou...

Chevy Forever -i
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od Ivo R. »

blazer321 píše:Pane Hanzy to co tu píšete mi přijde jako pohádka našich politiků. Podle toho jak zde na foru vystupujete posledních pár let jak jsem si přečetl po procházení fora mi nepřijdete jako dobrý člověk natož organizátor. Organizátor a dobrý člověk totiž váží slova Vy ne!

Díval jsem se jak jste hodnotil některé ročníky které jste organizoval.
Jsem už starý člověk co za pár let opustí tento svět ale vězte že kdyby se před pár lety organizace chopil někdo schopný jsem si jistý že by účast byla několikanásobně vyšší

Fotografie z minulých let mne nepřesvědčili že to bylo něco extra.
Doba byla tenkrát dobrá a vy jste toho nevyužil. Dnes je to jedna velká mizerie.
Stále se s někým na foru hádáte navíc i s nově příchozími apod.
A to mi připadá zcela proti tomu co tu píšešte někdy že chcete.

Nezlobte se že vám to píši takhle přímo ale jsem už takový.

Polepšite se a někdy snad naviděnou...

Chevy Forever -i

Také již nejsem žádný mladík (i když se cítím na méně :D ) a na srazy původně Daewoo jezdím od druhého na Baldovci, tak mi dovolte jenom
opravdu pár připomínek, protože znám všechny zúčastněné :

- více lidí neznamená kvalitní sraz s dobrou zábavou (i když se to nevylučuje)
- někteří na fóru píšou jinak, než potom mluví na srazu
- na který sraz jet ? Záleží co preferujete: Frenštát jsou většinou lidé , kteří jezdí na sraz od začátku (viz. členové s nejvíce příspěvky)
a rádi pokecaj a zasmějou se :lol: (rodinná atmosféra)
- Hanzy je sice drštička, ale co na srdci, to na jazyku a víte s ním, na čem jste

Jinak kdo chce hodnotit, měl by zavítat a pak hodnotit. :PP:

Přeji hezký den :D
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od milosh »

Taky rad neco dodam jakozto spoluzakladatel tohoto fora (spolecne s Ivanem).

Klubove srazy at jde o daewoo, chevrolet, opel ci skoda byly vzdy o pokecu a prima lidech v kempu, ne o tom ze tam bude x atrakci pro deti, v podvecer "koncert" s podiem a zivou kapelou atd...

Proste to je o lidech a je uplne jedno kdo v cem prijede, protoze se prece s nekym neprestanu bavit jen proto ze ma uz jinou znacku nebo nedejboze koncern :lol:

Ad Hanzy, na netu mozna pise rychleji nez hlava mysli (obcas to mam podobne), ale v realu je to celkem pohodovy chlapek ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: IX.ČR-SR Hlavní Sraz 2014 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod

Příspěvek od milosh »

A jeste jeden dodatek, at si to kazdy prebere po svym.

Hádat se na internetu je jako závodit na paralympiádě. I když vyhraješ, jsi stále retard. :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Srazy“