Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od dizl »

Nepochopil si :D
on klidně zvedne cenu o 1 eur na trhu , ale našeho trhu se vzdávat nebude , v tom je kouzlo obchodu on chce u nás vidělat.
Je jeden takový starý vtip jak jide žid po bojišti za n 1.sv války a prodává různé dobroty a vyvolává- " horké párky , křupavé houskýýýýýýýý "
přiletí granát vybuchne a žid se vyhrabe z hlíny a volá " Obvazy , náplastiiiii ""

Chápeš ??, vždy a za každé příležitosti obchod a zase jen obchod
Money Money !!!!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

No v tom máš pravdu. Ale i tak si nemyslím že by sa GM zbadal že sa im tu tie autá predávajú slabo. Ale je jasné že predávať chcú inak by ceny neboli prispôsobené našemu trhu a mali by sme ich také isté ako vo FR alebo AUS... toť súhlasím a už chápem ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od Boeing737 »

[quote="dizl"]správně Dimco , takto som sa aj ja naštval raz.

No a dopadlo to tak, že jak jsem tady byl registrovaný posledně , pod jiným nickem taky jsem vyvolal takovéto hodnocení, bohužel všichni na to kašlali, Tak jsem toho tenkrát nechal.
Já jsem se ozval ve třech servisech a řekl bych že jsem se chtěl slušně dohodnout a požadoval jsem jen to aby to bylo uděláno tak jak to má být.
Tak si mně ti darebáci podali navzájem mezi sebou a napsali si mně na černou tabuli, takže jsem nejen nenadělal nic ale pěkně si mně prohodili v servisech mezi sebou. Proto jsem psal o jejich společných školeních tzv. TEAM BUILDING lidově tým blbing, A tam si mezi sebou podávají různé informace i zákazníky.
A nyní když vidím co dokážou a vím že by třeba vyletěl mechanik za to že my řekl o tom kde ........./skrátené/


Vôbec nerozumiem tvojím príspevkom!
Buď napíš čo vieš,alebo ako to podľa teba je,alebo kašli na Chevy a kúp si niečo iné,ak tej značke a ľuďom okolo neveríš. Každý z nás má nejakú negatívnu skúsenosť so servisom,ale neverím,že by mali čas ti niečo demontovať a domontovať staré a najmä v servisoch,kde vidíš čo sa s autom deje /napr.Nitra/.
V každom prípade si každý /ak sa bude riadiť tvojou negatívnou teóriou/ vie napr. označiť filter-napr.vzduchový a potom sa dá zistiť,či ho vymenili.
VAG.....? Samozrejme že môžu niečo zatajiť,ale sú na tej istej lodi a srali by si do svojho hniezda,lebo porucha sa objaví a auto skôr či neskôr skončí aj tak u nich a opakovane,pokiaľ to neodstránia. Druhá vec je to,že dnes ti auto na VAG napojí každý domáci kutil a zistí napr. aj to, čo Chevy servis "údajne" neoznámil.
Samozrejme že je dôležitý priemer v poruchovosti vozidiel,ale zlá reklama sa šíri veľmi rýchlo. Myslíš že by riskovali všetky tie tvoje podozrenia? Koľko je na svete majiteľov Chevy na svete? Myslíš si že nikto si nespraví VAG aj doma? Určite už žiadna značka a hlavne servis nehrá podľa kostolného poriadku,ale podľa toho čo opisuješ ty, by sme už museli podozrievať aj prijímacieho technika,či to náhodou nie je zlodej.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od Boeing737 »

...inak Chevy servis v Kn pravidelne číta naše fórum ;)
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od smire666 »

...a ako už bolo napísané na inom mieste, ani "Fancar nikdy nespí ;) "
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od lomngi »

A čo s toho že niektorý servisi čítajú fórum.
Aj tak zabúdajú že oni sú pre majiteľ aut a nie opačne.
Pokiaľ za nezmení ich pristup k zákazníkom- náš zákazník , náš pán - tak sa nezmení ani názor zakaznikov na servis. A u nás to tak skoro nebude. servisom IDE o to aby čo Najlepšie okradol zákazníka bez akýchkoľvek nákladov. Česť vínimkam.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od Boeing737 »

Ak sa bude každý sťažovať tam kde má a nie na zraze pri pive,tak sa to riešiť bude.
Možno o 10 rokov,ale bude.
Ak do centrály príde denne 10 sťažností,tak to určite už niekomu udrie do očí. Ja som mal problém a napísal som. Po štyroch dňoch žiadna odpoveď,tak som im zavolal. Po 10 min.prišli dva e-maily s odpoveďou a riešením.
Netreba sa vzdávať,ale treba klopať na správne dvere a hlavne zaklopať! Niekedy aj denne 3x!
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od Boeing737 »

...a s každým sa dá len toľko,koľko dovolí. Do servisu treba ísť informovaný,podporený zo strany GM a im oznámiť už iba fakty.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
BoroX
Příspěvky: 694
Registrován: ned zář 22, 2013 20:40
Bydliště: Bratislava

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od BoroX »

Nie každý má možnosť si urobiť doma sám. Navštívil som už viacero servisov, nakoľko auto som servisoval v autorizovaných, po záruke riešim ako príde. Takže moje hodnotenie:
Tam, kde som bol prvý krát nebudem uvádzať, som z BA a správajú sa k vám, akoby vaše autá patrili im.
Navštívil som viackrát autoservis v Rožňave. Veľmi pekný a čistý autoservis, urobia pre zákazníka maximum, ale to maximum aj účtujú. Neviem či si myslia, že človek si nepozrie a neoverí ceny dielov na internete.

Za Bratislavu by som odporúčal asi Carex.
Boris
Chevrolet Aveo 1,4 16V SE Elite, 69kW, 2007, 210 tis km,
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Pripomienky a návrhy k Česko - Slovenská súťaž o NAJ ser

Příspěvek od smire666 »

No s Carexom si na zlú skúsenosť nepamätám ani ja, ale niekto odtiaľto, tiež s Esperom, na nich veru ťažké srdce mal...

T. č. navštevujem Fancar a nesťažujem sa -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „POKEC“