Organizování Hlavního srazu

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Však to tak bylo po loňském rozdělení domluveno s Lomngim že letos se pokusíme to dát znovu dohromady a i to tak vypadalo i když mi napsal Lomngi že právě v den kdy jsem tady napsal možnosti řešení a dohody že jim přišel meil o rezervaci Olšovce ale že není závazný a je ochoten se ještě dohodnout a vypadalo to i to tady psal že je to na dobré cestě.
Pak je tady ale pan SCORPION co na Olšovci bydlí a má asi v tom své osobní zájmy nebo už podruhé
UKRADL!!!
termín obvyklý pro hlavní sraz pro svou párty v místě posledních hlavních srazů takže poděkovat za opětné rozbroje asi opět 2 srazy v podobném termínu můžeme pouze SCORPIONOVI z OLŠOVCE!!!
Díky tomu spousta lidí starých členů přestala jezdit vůbec nebo si dělají své malé srazy a to děkujeme taky halvně SCORPIONOVI z OLŠOVCE!!!
DĚKUJEME TI!!!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Vypravca »

Tak teraz co?
Ta ista situacia ako vlani?
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od surpan »

Hanzy píše:Však to tak bylo po loňském rozdělení domluveno s Lomngim že letos se pokusíme to dát znovu dohromady a i to tak vypadalo i když mi napsal Lomngi že právě v den kdy jsem tady napsal možnosti řešení a dohody že jim přišel meil o rezervaci Olšovce ale že není závazný a je ochoten se ještě dohodnout a vypadalo to i to tady psal že je to na dobré cestě.
Pak je tady ale pan SCORPION co na Olšovci bydlí a má asi v tom své osobní zájmy nebo už podruhé
UKRADL!!!
termín obvyklý pro hlavní sraz pro svou párty v místě posledních hlavních srazů takže poděkovat za opětné rozbroje asi opět 2 srazy v podobném termínu můžeme pouze SCORPIONOVI z OLŠOVCE!!!
Díky tomu spousta lidí starých členů přestala jezdit vůbec nebo si dělají své malé srazy a to děkujeme taky halvně SCORPIONOVI z OLŠOVCE!!!
DĚKUJEME TI!!!
Jsem novým členem tohoto fora a docela mě těšilo, že se tu lidi schází na hlavním srazu a těšil jsem se, jak pojedu taky, že to bude asi super akce. Pak jsem si ale přečetl, jak to vypadá pokaždé při plánování, jak se tu lidi dohadujou, až mě to docela přešlo a zájem jsem docela ztratil. Do ankety jsem dal, že bych raději Olšovec, ale vlastně mi to je zcela jedno, jen je důležité se domluvit na jednom srazu jako jeden klub, ať to má šťávu. Pokud bude Frenštát lepší (nemohu posoudit vůbec nic - nikdy jsem nebyl), tak proč ne.
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
BoroX
Příspěvky: 694
Registrován: ned zář 22, 2013 20:40
Bydliště: Bratislava

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od BoroX »

A prečo by nemohli byť dva zrazy. Ja som si myslel, že Olšovec je bližšie českým priateľom a slovenskí priatelia nech docestujú a Piesočná opačne. :PP:
Boris
Chevrolet Aveo 1,4 16V SE Elite, 69kW, 2007, 210 tis km,
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od lomngi »

Borox na jesen zraz v na Piesočnej bude aj ked chevrolety alebo daewaa budú padať s neba a ver že je mi to jedno kto a čo bude kecať a vymýšlať kto komu čo ukradol. a kdo koho odstrčil a podobné sprostosti. Areal bezvadný a ludom sa to páčilo a chcú to mať znovu tam tak že už teraz mám na 9 mesiac rezervovaný termin. A Grill párty Piesočná 2014 BUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od hladolef »

Tak jsem se zeptal me Rodiny,kde by letos chteli jet na sraz!Jednoznacne byli pro-http://www.autokemp-frenstat.cz/
Ti starsi vnuci,ze je v arealu-WI-FI,Ti mladsi,ze si muzou,nasekat drevo sekyrou,udelat ohen a upect si klobasu.(V areálu kempu je otevřené ohniště a pět pergol s krby na grilování. Dřevo je k dispozici zdarma. Sekery na dřevo, rošty na grilování a tyče na opékání jsou k zapůjčení v recepci. )V areálu kempu je také dětské hřiště, badmintonové hřiště, kuželky a stolní tenis.
Ja a moje rodina,jsme pro Frenstat.
Pokud najde.. nekdo, neco lepsiho,tak pojedu tam.
Přílohy
Jahody
Jahody
Pargola
Pargola
Familie
Familie
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy nemůžu věřit, že jsi tak hluboce kles k takovému obvinění a to už na tom musíš být fakt blbě, když ses k tomuto propůjčil -P
Nikomu jsem nic neukradl a nemíním v této debatě pokračovat tak jak v loni. Olšovec zůstal volný, protože na druhém fóru o nás a bez nás se rozhodli pro svou starou partu udělat Frenštát a taky Frenštát se hlavně řeší tam, takže nevím kdo co komu ukradl.

Už jsem to psal několikrát, že srazy mají být pro lidi, pro nováčky i pro ty ostřílený, pro auta Chevrolet či Daewoo, i pro lidi zde s fóra co už mají třeba i jinou značku aut, hold pro všechny kdo chtějí přijed a pobavit se a je jedno jestli mám starou káru či nablýskaný skvost a nebo nadupanou mašinu :PP: Někteří ze staré gardy-druhé fórum řeší pořád jenom Aveo, soutěže nebo nějaký tunning, ale oč se Vám jedna, vždy se to dělalo pro všechny lidi, aby něco ze srazu měli a něco si s sebou přivezli vzpomínku domů a ne, aby se řešila značka auta či klubu :PP:

Myslím, že Ti co byli v loni na srazu můžou říct, že žádný tunning sraz nebyl co se tu pořád předhazuje a určitě si užili pěknou sobotu se vším všudy a dle ohlasu byli spokojeni a o to přeci jde -i Proto pro ně i pro ostatní, kteří budou chtít dojed se dohodlo, že se bude pokračovat v tom co jsme začali, takže nevím oč se jedná :PP:

Jinak Piesočná to je nejlepší věc co nás mohla potkat a nemá konkurenci, takže tu si též nenecháme ujít -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Scormionec si nezačal jen si vše UKRAD LŽEŠ KOPÍRUJEŠ A PARAZITUJEŠ na tom co jsme my dávno před tebou vybudovali a díky tomu spousta lidi co na srazy jezdila už nejezdí a ani tady už nechodí ani nikde jinde...
Nechápu proč se nejde domluvit na novém lepším místě a udělat následovnický hlavní jeden sraz???
Je snad jediná možná odpověd že máš z toho osobní prospěch že to bude v Olšovci že to máš u baráku a chceš si hrát na spasitele organizátora... -P
Už podruhé NELŽI!!!žáden Frenštát pod Radhoštěm nikde neni domluven!
Piesočná to je aspoň normální sraz který možná letos navštívíme někdo ho začal podle ohlasů se líbil i místo ry je ideálni na srazy.Tak to má vypadat nekoligovat s termínem a místem obvyklých srazů a je to sraz se kterým si dal někdo práci najít místo postarat se a zorganizovat a ne jak ty jen umět jen vše ukrást a zkopírovat... -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od tomask »

Tohle jsem věděl už nazačátku.
To že se jeden-dva nedomluví, mi bylo jasné předem.
Každý hlasuje podle toho, jak je to od jeho bydliště daleko.
Koukám že celé Brno hlasuje za Olšovec, ani jeden není ochoten jet do Frenštátu ?
Já jestli pojedu, tak bych radší do Frenštátu.
Každý si preferuje to, co je blíž, ale vsadím se že do Prahy,Plzně nebo Litoměříc by s vás nikdo nejel.
Tahle téma tady je úboha a bohužel se opakuje minulý rok.
Společný sraz lidí, co jsou tady na foré a chtějí se "srazit" už v životě nebude, aspoň tomu už nevěřím.
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Tome co se tyče místa tak ideál na hlavní sraz je prostředek byvalého Československa ať je to rovnoměrně dostupné pro všechny.
Jooo bohužel s panem Scorpionem dohoda asi není možná takže poděkovat jen a jen pouze jemu že to bude zase rozbito do 2 srazů nakonec pro mě pohodlnější nemusím nic nového řešit hledat a vymýšlet jako Scorpion jen s tím rozdílem že on to UKRAD jen parazituje na tom co jsem já dávno našel a začal hold kažký je nějaky -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od rudla »

tomask píše:Tohle jsem věděl už nazačátku.
To že se jeden-dva nedomluví, mi bylo jasné předem.
Každý hlasuje podle toho, jak je to od jeho bydliště daleko.
Koukám že celé Brno hlasuje za Olšovec, ani jeden není ochoten jet do Frenštátu ?
Já jestli pojedu, tak bych radší do Frenštátu.
Každý si preferuje to, co je blíž, ale vsadím se že do Prahy,Plzně nebo Litoměříc by s vás nikdo nejel.
Tahle téma tady je úboha a bohužel se opakuje minulý rok.
Společný sraz lidí, co jsou tady na foré a chtějí se "srazit" už v životě nebude, aspoň tomu už nevěřím.
:PP:
Přijeď do Frenštátu a uvidíme se. Já nemám rád virtuální internetové lidi,ale skutečné lidské bytosti s kterými si můžu popovídat. Hanzy to chce spojit, ale někteří to tady na foru nechápou :!: :!: :!: Organizoval jsem sraz ve Štramberku. Spoustu lidí internetových říkalo, že přijedou, ale nedorazili -P
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od tomask »

Je mi jasné že sraz CZ/SK by měl být někde uprostřed republík, ale nechápu tu pýchu nebo hloupost lidí, kteří se nechtěji domluvit a radší budou dělat naschvály.
Pořad to samé dokola jako minulý rok.
Doufám v zdravý rozum, ale nevěřím že se vy dva domluvíte (Scorpion/ Hanzy) a bude hlavní sraz, kde se potká věčšina tady s fóra.
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Joo to já taky nechápu proč se nechcou domluvit nebo přesněji Scorpion nechce nebo s Lomngim jsme se už loni předběžně domlouvali že letos se o to pokusíme ale jak je videt zatím asi nemožné a jen díky
SCORPIONOVI!!!
Takže za rozbití na dva srazy děkovat pouze jemu!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od rudla »

Hanzy píše:Joo to já taky nechápu proč se nechcou domluvit nebo přesněji Scorpion nechce nebo s Lomngim jsme se už loni předběžně domlouvali že letos se o to pokusíme ale jak je videt zatím asi nemožné a jen díky
SCORPIONOVI!!!
Takže za rozbití na dva srazy děkovat pouze jemu!
Vždyť Scorpion je člověk jako my - z masa a kostí, snad dostane rozum :PP:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

tomask píše:Tohle jsem věděl už nazačátku.
To že se jeden-dva nedomluví, mi bylo jasné předem.
Každý hlasuje podle toho, jak je to od jeho bydliště daleko.
Koukám že celé Brno hlasuje za Olšovec, ani jeden není ochoten jet do Frenštátu ?
Já jestli pojedu, tak bych radší do Frenštátu.
Každý si preferuje to, co je blíž, ale vsadím se že do Prahy,Plzně nebo Litoměříc by s vás nikdo nejel.
Tahle téma tady je úboha a bohužel se opakuje minulý rok.
Společný sraz lidí, co jsou tady na foré a chtějí se "srazit" už v životě nebude, aspoň tomu už nevěřím.
:PP:
To víš,hlavně že mají kecy na Pražáky,že nedojedou dál než 50km za Prahu. To víš,jim to žere tolik,že kdyby jeli do Frenštátu,tak už celý měsíc musí chodit do práce pešky. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „Srazy“