cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Příspěvek od xwing »

JPS píše:Ja som asi totalny dilino keď to nevidím. Asi mi ho niekto musí zakrúžkovať na fotke aby mi to zaplo v tej gebuli :lol:
Z toho si nic nerob, ja ked otvorim kapotu motora, tak viem akurat, kde mam naliat vodu do chladica a vymenit ziarovky. :D
Ostatne netusim na co sa pozeram ;)
Ja radsej otvaram kapoty pocitacov, tam viem presne kde co je ;)
:PP:
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Příspěvek od mzprx »

Uz mu to niekto zakruzkujte na tej fotke motora, ved on ten krokac nefotil, ved pise, ze tu fotku ma z NETU a nevie, kde to ma hladat vovnutri. A ja som lenivy, nechce sa mi cumet do servismanualu....
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Příspěvek od JPS »

Rozobral som ten blbý sráč mám aj fotky ale ten krokový motorček?no kde v prdeli je?
Přílohy
DSC01235.JPG
DSC01234.JPG
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Příspěvek od JPS »

Tam kde je označené číslo 1 tam končí len nejaká trubička do ktorej strčím malíček a pod číslom 2 pod tým krytom sú schované všeliaké ozubené kolieska a kábliky - tak ja neviem kde to mám hľadať a či to je vobec to čo som nasiel na nete.
Přílohy
predam-regulacny-ventil-volnobehu-krokovy-motor-krokovy-motorcek-daewoo-lanos-132298.jpg
DSC01293.JPG
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Příspěvek od lomngi »

veď pod tým čiernym deklom tie kabliky a koliečka to je ten motorček a konektor k tomu dodáva prúd to č2.

Povedz čím si čistil tú klapku a ako?.
Keď si to čistil tak že si odpojil hadicou na filter vzduchu a nastriekal , Tak môže byť zavesený snimač na váhu vzduch a preto ti skáču otáčky. Ten snimač je za skrťjacou klapkou v tom čiernom plaste. -sacie potrubie.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: cistenie skrtiacej klapky 1.2 8 V

Příspěvek od JPS »

a ja som jak dilino Hladal podla tej fotky z netu. čistil som to podla toho ako som to našiel na nete-nastriekal ten spray a potom vytrel handrou. Ale keď ste mi povedali že to tam vidíte tak som sa už naštval a rozobral to celé a aj tak to bolo na figu lebo som hladal podla zlej netovej foky. Už keď to bolo rozobraté tak som to umyl aj z druhej strany. Keď som dal dole ten plastový kryt a videl tam tie kolieska a kábliky tak som to hneď opatrne zatvoril aby mi z toho niečo nevyskočilo-takže som to videl len nevedel čo by som mal s tým urobiť lebo do toho sa karbon nemá šancu dostať tak čo tam budem čistiť.Predpokladám že sacie potrubie je čo sa nachádza v pravo od tej klapky a na ňom sú tri nejaké snímače. 3,4 a 5-ten je celkom vpravo v predu(na tej fotke nie je ho vidieť a čo s tým?
Přílohy
DSC01293.JPG
predam-regulacny-ventil-volnobehu-krokovy-motor-krokovy-motorcek-daewoo-lanos-132298.jpg
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Motory“