Osbournovic Orel

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

Osbournovic Orel

Příspěvek od OsbourneCox »

Ahoj do fóra, sice je u náš již víc než rok a již nějaký čas tady diskutuji, ale přidávám se teprve teď, takže LTZ 1,8 MT vínová metla.

V Chrudimi jsme jediní kdo ho asi mají, je dost často středem pozornosti a lidi se mě na něho i ptají co a jak.

Zatím relativní spokojenost až na nějaké porodní vady, jediné na co jsem si stále nezvykl je naladění podvozku a mlácení na nerovnostech.

Koupeno u Chevrolet Dědek v Rychnově.

Auto zatím bez úprav, chystám se na: propojení zadního a předního světla v interiéru a zatmavení skel.
Přílohy
takhle u nás bydlí pod stáním
takhle u nás bydlí pod stáním
Reklama
 

Uživatelský avatar
Asphalte
Příspěvky: 222
Registrován: čtv lis 21, 2013 14:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osbournovic Orel

Příspěvek od Asphalte »

Ahoj,

bude to chtít odhlučnit podvozek. Použít pár asfaltových plátů a odhlučnovací pěnu na podlahu. Osobně se na to chystám asi v létě. Takto jsem už dělal dvě auta a změna to byla výrazná. Také se tímto způsobem chystám na odhučnění víka kufru a kapoty. Zvuk při jejich zavření je podle mě až moc plechový.
Odkaz příkladu odhlučnění auta: http://www.prohifi.cz/rady-a-navody/tlu ... braflex-25
BATMOBILE
MY13, Chevrolet Orlando LT+, 1.8i, 5MT, Black Carbon, 17"
Diagnóza: Doživotní úpravce, bez možnosti vyléčení!

www.ABOUTTUNING.cz ... o tuningu víme vše
Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Osbournovic Orel

Příspěvek od OsbourneCox »

bych člověče měl strach, že mi to pod tím shnije i když by se to udělalo pořádně tak se tam stejně určo bude srážet vlhkost.
Uživatelský avatar
Asphalte
Příspěvky: 222
Registrován: čtv lis 21, 2013 14:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osbournovic Orel

Příspěvek od Asphalte »

Odhlučnění se dělá zevnitř, odendá se koberec na podlaze v kufru a přímo na plech se nalepí ty asfaltový pláty a na ně pak to odhlučnění. Tyhle asfaltový pláty používají přímo výrobci (především do dveří a na místa, kde je velká plocha plechu bez výztuhy), takže nějakého srážení vody se bát nemusíš. Já mám jedno upravené auto s extrémním hifi a to je takto odhlučněné úplně celé (tzn. že jsem vyndal celý interiér kromě palubní desky a celý takto odhlučnil, včetně střechy) a pak jsem měl mé rodinné auto Fabii a tam jsem odhlučňoval dveře a kufr. http://abouttuning.blogspot.cz/p/o-mych-autech.html Na těch dveřích to je znát extrémně, když je zavřeš, tak jsou tak vyztužené, že vydávají zvuk jako když zavíráš nový Mercedes.
Já se určitě pustím na Orlandu do odhlučnění podlahy v prostoru za předními sedadly až do kufru + kapotu a asi přední plastové podběhy.
BATMOBILE
MY13, Chevrolet Orlando LT+, 1.8i, 5MT, Black Carbon, 17"
Diagnóza: Doživotní úpravce, bez možnosti vyléčení!

www.ABOUTTUNING.cz ... o tuningu víme vše
Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Osbournovic Orel

Příspěvek od OsbourneCox »

tak Orlando by to potřebovalo jak sůl, jen si nedovedu představit, že bych z auta vypáral tapecírunk na podlaze a něco tam lepil :-( do toho bych nešel, respektive bych si netroufnul, že to uvedu zase do původního stavu :D

jinak ty auta na té stránce jsou hutná, nejlepší je "Polák" a hadraplán :D

Jinak by mě i hodně zajímalo na kolik vyšel projekt RRS.
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“