Dotaz!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Winko
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 24, 2013 13:12

Dotaz!

Příspěvek od Winko »

Dobrý deň!
Mám Daewo Nubiru r.v.1997 a zakúpenú v r.1998 na Slovensku ako novú u predajcu.Problém ktorý dnes vznikol je okolo Win čisla,ktoré má vyrazené nad motorom v karosérii a žiadny iný duplicitný štítok nie je nikde umiestnený.Priateľ predal auto do iného okresu a tam policajt zistil,že vozidlo má len WIN čislo vyrazené na karosérii,ale nemá iný štítok s WIN čislom a vozidlo nezaevidovali.Paradox je,že toto vozidlo už odmietli zaevidovať aj v pôvodnom okrese bez toho duplicitného štítka.Zaujmavé je,že vozidlo bolo takto vzaté do evidencie a chodilo na STK roky a bolo všetko v poriadku.Vždy v minulosti,keď sa prijala nejaká právna úprava sa netýkala vozidiel pred jej platnosťou.Prosím o váš názor a zdelenie vedomosti ako vlastne tento problém mohol vzniknúť a čo s nímZa vaše názory vopred ďakujem a ostávam s pozdravom

Marian
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Dotaz!

Příspěvek od Richard »

VIN je ještě na přístrojové desce před řidičem, je vidět oknem. Já mám auto z Švýcarska a tam je, nevím jestli u aut prodávaných u nás na přístrojovce bylo. Schválně jsem prolezl auto a jiný štítek s VIN jsem už na autě nenašel..... vím co mají na mysli, u nových aut je nýtovaný takový štítek s vin a jsou tam různé homologační značky váhy atd. ale Nubi ho asi neměla..... zkus importéra, ten sem auto dovezl a ten ví co kde hledat.... a co kde je a má být....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz!

Příspěvek od Arendal »

Taky jsem se mrkl do autí (r.v. 98) a mám jeden v motoru a pak další na palubce u řidiče.

Ještě bývá u jiných modelů na levém/pravém prahu pod krytem.
Tak se zkusit mrnout tam.
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“