Pokec gril párty 2013 Piesočná

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od xwing »

lomngi píše:Ja v takom prípade použijem paragraf alebo výmenu šéfa . Ale volno kvôli priateľom si spravim. práca počká. nie je zajac .A sraz je každý jedinečný a škoda vynechať.
O moj boze...toto naozaj NIE tieto reci. To moze napisat ibe ten, co bud nepracuje, alebo v praci nema nadriadeneho.
Bohuzial, realita je opacna. Sef moze vymenit akurat tak mna a uz do prace nemusim chodit.
Lahko sa to pise, ale robit na smeny, neni 8 hodinova praca jednotlivca, ktory pride do prace o 8:00, z prace ide o 16:00 a vikendy volne.
Pracujem v 24 hodinovej prevadzke, a musim mat minimalne na pol roka vsetko naplanovane. Sluzby aj dovolenky.
To ze sef naplanuje sluzby a zbytok je moj problem znamena, ze uz sa musim dohodnut s kolegovcami ci si vymeni so mnou sluzbu.
A ten kolega, ktory by chcel ist na vikend do prace by bol pekny idiot, takze mam smolu.
Proste vikendovu smenu mi nikto nevymeni, pretoze ma sancu byt konecne s rodinou. Mozno to niektori ani netusite, ale vikendy sa nepocitajtu ako nadcasy, je to pracovny den ako kazdy iny. Volno mi v tom pripade pripadne proste cez tyzden, kedy ostatni pracuju.
Mne vyjde volny vikend tak raz za mesiac.
Cize ako sef naplanoval, ja tam musim byt a nikto iny tam za mna nebude, lebo som tam sam a to celych 12 hodin.
A priatelia sa mozu postavit aj na hlavu, aby som si kvoli nim urobil volno, ale moja praca teda rozhodne nepocka.
Takze nepiste take hluposti, ked neviete o aku pracu sa jedna a este nepouzivajte v mojej pritomnosti ani slova, ze vsetko sa da ked sa chce. Na to som alergicky, pretoze vsetko sa da len zial cez peniaze, ktore sa ku mne nejako navyse nedostavaju a teda nemozem povedat sefovy "astalavista bejby" :-)
Raz by som neprisiel do prace, tak uz viac chodit nemusim a navyse sa mi zosobnia skody, ktore vzniknu pocas mojej nepritomnosti a to mi potom nepomoze predat ani to moje ubohe AVEO s 3 izbovym bytom dokopy.
Takze takto je to so mnou priatelia ;)
:PP:
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od lomngi »

celý život robim na zmeny 24j prevádzke viem čo hovorím a viem aj to čo sú zákony aj v nepretržitej prevádzke máš nárok na min 36h nepřetržitého voľna za týždeň a medzi 2 zmenami min 12h volno. ďalej máš nárok na dovolenku a na 7dni na návštevu lekára čo zamestnávateľ musí akceptovať , umožniť a platiť. Mám pokračovať? v živote som nebol nezamestnaný ,a svoje práva využívam a stojím za tým. Sú situácie keď to fakt nejde ale to už je na vzájomnej dohode. A ten šéf ktorým sa nedá dohodnúť neni dobrý šéf a takého treba vymeniť. aspoň mi to tak robíme Za posledných 17r mam 3šéfa a kolektív sme stále tý istý.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od xwing »

lomngi píše:A ten šéf ktorým sa nedá dohodnúť neni dobrý šéf a takého treba vymeniť. aspoň mi to tak robíme.
Ja teda neviem kde robis, ale nasa firma nema ziadnu kolektivnu zmluvu, na zaklade ktorej viem odvolat sefa.
A zial tie volne casy, ktore si spominal si nas sef pekne strazi, pretoze nas sef je pekny arogantny vychcany hajzlik bez chrbtovej kosti (idealne sa hodi do tejto kapitalistickej doby) a ma vsetko prespekulovane do poslednej bodky v zakone, lebo kazdy zakon obsahuje aj vynimky. Pracuje len na zaklade statistik, tabuliek...proste typicky manazer, ktory nevidi ludi, ale len cisla.
Proste v skratke, keby som mohol prist na kazdy zraz, tak tam urcite som.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od lomngi »

verím ale podla toho čo píšeš ani ochorieť a nebodaj ani umrieť nemôžeš ten deň keď máš ísť do práce.Veď rodina príde o byt... Neberú to v zlom ale chyba nebude len u šéfa ale aj u Vás zamestnancov že si to necháte robiť. ale bavme sa radšej o inom práce Mám dosť veď aj teraz ako píšem som v práciaz do rána.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od lomngi »

Mato_PP píše:Ja by som sa zlozil na sudok ak bude nejake fajne :-)
súdom bude a fajnove. slidil prinesie doma varene. A myslím si že každý tých pár piv doniese a bude toho dosť. To je môj názor a skúsenosť.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od hoza »

Scorpion.11 píše:Tak další co přijede 100% -i
Honzo jinak můžeme opět počítat s nějakou aparaturou a 80léta -i Na Olšovci to mělo úspěch -i

Jinak jak to teda bude s pivem?? Vyjádřete se prosím co a jak. Zdali se složíme na soudek nebo opět zase každý doveze v bandaskách :PP:
Kde jsem já není večer při svíčkách.

Tímto všem na vědomí dávám že nás čeká minimálně letní kino.

Chodit do hajan nebo odjížďět ze srazu prostě večer není dobrý nápad.

Co se bude promítat je otázka, ale minimálně hity 80let.

Materiálu je dost ale Pokud by měl doma někdo videozáznam čehokoliv, fotografický materiál nebo cokoliv jiného co by chtěl ukázat ostatním ať to donese na paměťové kartě, disku najdeme na to určitě prostor. Nebo nám může i do éteru zazpívat :-)

Rozhodně pokud bude v dosahu 230v tak večer koukat do zdi rozhodně nebudem!
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od lomngi »

Honzo na Teba som mislel a máš zabezpečený špeciálny priestor kde budeš šéfom Ty.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak vážení máme zajištěno na umývání kuchyňskou linku, 2 chladničky, konvici na vodu a mikrovlnku -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od hoza »

lomngi píše:Honzo na Teba som mislel a máš zabezpečený špeciálny priestor kde budeš šéfom Ty.
:PP: :PP: :PP: :PP:
Uživatelský avatar
Veruli2
Příspěvky: 567
Registrován: ned bře 18, 2012 19:07
Bydliště: JmK

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od Veruli2 »

Letos opět nic. Září a půlka října jsou víkendy u nás plné :(
Renault Megane 1,4, r.v. 1998, Šedý blesk, dokud stále jezdí - nevzdám se ho
Chevrolet Aveo 1,2 16V r.v. 2011, mimísek
Uživatelský avatar
p.lorant
Příspěvky: 236
Registrován: sob srp 14, 2010 09:44
Bydliště: Veľké Kapušany, Bratislava

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od p.lorant »

Asi prídem aj ja s polovičkou :PP: Tešíme sa moc ... Lomngi na Teba mám takú otázku.. keď sa tam na mieste rozhodneme, že ostaneme aj na noc dá sa aj na mieste ubytovanie vybaviť? jedná sa o noc zo soboty na nedeľu? Ďakujem za odpoveď :)
-Blacky Aveo sedan ...1,4 16V Komfort + LPG Zenit Compact, 2009, 195/45 R16 Dunlop SP SPORT9000, SS Sport Hanzo disky, Audiovox DVD/GPS, JBL GT sound system, matt Black - AP GARAGE
-Honda Accord Tourer Executiv, 2.2 i-dtec, 2009
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od lomngi »

Loro pre Teba všetko ber to tak že už to máš vybavené .Zázraky na počkanie - nemožné do 24h.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
p.lorant
Příspěvky: 236
Registrován: sob srp 14, 2010 09:44
Bydliště: Veľké Kapušany, Bratislava

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od p.lorant »

lomngi píše:Loro pre Teba všetko ber to tak že už to máš vybavené .Zázraky na počkanie - nemožné do 24h.
Ďakujem pekne :PP: len aby sme tam už boli -i
-Blacky Aveo sedan ...1,4 16V Komfort + LPG Zenit Compact, 2009, 195/45 R16 Dunlop SP SPORT9000, SS Sport Hanzo disky, Audiovox DVD/GPS, JBL GT sound system, matt Black - AP GARAGE
-Honda Accord Tourer Executiv, 2.2 i-dtec, 2009
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od PK-Lanos »

Páni organizátori, budú aj nejaké upomienkové predmety? nálepky, poháre, šálky, alebo to je prežitok? :mrgreen: :mrgreen:
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec gril párty 2013 Piesočná

Příspěvek od lomngi »

na toto Ti odpovie za týždeň niečo sa rieši.záleží na cene od dodávateľa a či sponzor prispeje na to.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Srazy“