pomóc neuznání tech. problému

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
stanley16
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 25, 2011 20:08

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od stanley16 »

Auto je opravene v MaH Panonska BA, bohuzial len po znamosti. Uniklo niekadial chladiace medium. Doplnili a chladi :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
ta3s
Příspěvky: 149
Registrován: pát čer 08, 2012 13:51
Bydliště: Považská Bystrica

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od ta3s »

ak uniklo raz unikne zas -P , mne po prerabke na LPG tiez zacalo unikat chladivo zo spojov ktore realizoval servis LPG. Asi 3x utahovali sk-pasky az nakoniec pri planovanej servisnej prehliadke mi vymenili ich hadice a spojky. Miesto sk-pasok tam nasadili nejake samoutahovacie spony a tiez vymenili do hadic vlozene "t-cko" ktore odvadza chladivo k plynu, to nove malo vacsi priemer aby islo natesno do chladiacich hadic.
Urcite sleduj hladinu chladiva v nadrzke a servis LPG z tohto problemu nevylucuj
2011 Cruze HB 1,8 LTZ Silver Metalic + LPG Technology Gas/V-Lube
čmelák
Příspěvky: 18
Registrován: ned dub 07, 2013 12:35

Re: pomóc neuznání tech. problému

Příspěvek od čmelák »

Asi mi je.bne,, tak jsem ujel 1500 km a začalo to hýkat při rozjezdu znova . To znamená že ta 12ti tisícová oprava v záruční době byla zaplacena zbytečně? Je možný , že opravili něco jinýho? Možná to bylo hned na začátku , ale já to nepoznal, protože se to projevuje jen za studena a přece jen zima i když to tak nevypadá už není. Musel jsem vyrazit ve 2h ráno a v tu chvíli se to znova projevilo. Dali na to půlroční záruku. Potřebuju radu , co teď? To jako zjistěj něco jinýho a řeknou si o dalších dvanáctku? A to co vyměnili , tak mám prostě z jejich pohledu jen smůlu? A kdyby to nový opravení podléhalo záruce, tak teď už to nepodléhá i když jsem je o opravení té závady žádal v době , kdyv záruce to auto bylo?
Mezi náma , začínám bejt z toho auta dost zklamanej dík za odpovědi. Vše co s tím autem dělali je napsáno na první straně. :(
Jo jezdím ve třech diselovejch služebákách a mám profesák C+E , to jen pro ty kdo by měli pocit,že si pletu pedály a proto se mě drží nějakej problém...
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“