stretavacky h4 (aj dialkove)

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
deffri
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 20, 2013 16:54
Bydliště: Bratislava

stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od deffri »

Zdravím, rozhodol som sa ze vymenim klasicke ziarovky a o nieco lepsie,

Dlho som sa rozohodoval medzi http://www.alza.sk/philips-h4-x-treme-v ... 390069.htm a
http://www.alza.sk/osram-night-breaker- ... 195546.htm

nakoniec som ale vliezol do obchodu, kde ich predávajú a predávjaúci sa ma spýtal či chcem daleko vidiet alebo dobre, lebo obidve nejde dokopy, tak so msa rozhodol ze radsej dobre, nez niak ultry do dialky...

Nakoniec som nekupil ani jedny ale http://www.ebay.com/itm/Michiba-Xenon-W ... 0495627801

Neviem ci som nespravil chybu, philips a osram su dorbe znacky, ale asi som sa nechal oblbnut tymi 5kK lebo tie vyssie zmienene ziarovky maju okolo 3800-4000K.
Dalej riesim uz svetla dost slho, pretoze mam furt pocit ze svietia niak do zeme, pritom v servise mi to dvakrat nastavovali, ale furt je to niake divne...

Chcem sa vás opýtat co by ste si vy vybrali, mozno kupim este tie philipsi, ale tak skoda vyhodit za ziarovky 50€ dokopy, ked s obidvomi budem nespokojny...

Dakujem vopred za vase nazory
Majitel Chevrolet Lacetti 7/05 1,4
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od Rudolf Š. »

ahoj :PP: já mám žárovky Osram COOL Blue Intense a jsou dokonalý je nádherně vidět i normálně i na dálkový mají 4300K -i a nejsou ani drahý a vydrží dlouho -i -i takže bych volil tady ty :PP: :PP:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
deffri
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 20, 2013 16:54
Bydliště: Bratislava

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od deffri »

no na tom videu vyzeraju dobre, ale ja fakt neviem, mne to pride vsetko tak na jedno kopito, lebo tieto michiab dialkove svietia fakt luxusne, aj stretavacie, ale ako niak do zeme mam furt pocit, vcera v noci som isiel na aute so xenonmi( to sa neda porovnavat) ale aj tak svietli strasne dobre, aj ked su samo natacacie, ale hent ofurt niak do zeme, je mozne ze mam parabolu niaku divnu, alebo ja neviem...
Majitel Chevrolet Lacetti 7/05 1,4
deffri
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 20, 2013 16:54
Bydliště: Bratislava

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od deffri »

no obetujem este 9 eur na tie osrami, v noci vyskusam, a aspon budem mat ziarovky do zasoby :D
Majitel Chevrolet Lacetti 7/05 1,4
Helmut
Příspěvky: 17
Registrován: čtv dub 01, 2010 15:35

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od Helmut »

Pozri, ci mas dobre nasadene ziarovky. Ono sa to zda, ze sa nedaju nasadit zle, ale uz sa mi to pri troche nepozornosti stalo. Divno mi svietilo svetlo po vymene ziarovky. Nasadil som ju spravne a - OK...
Uživatelský avatar
cjstrom
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 09, 2013 15:56
Bydliště: Prievidza

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od cjstrom »

Ja osobne som zastancom OSRAM NIGHBREAKER...ci uz H4 alebo H7, su vynikajuce a v noci na cestach mam uz vyse dva roky konecne pocit ze aj vidim :-) s lepsimi som sa nestretol...samozrejme sa moze stat, ze problem bude nakoniec v samotnom svetle a nie v ziarovkach...ale pokial je svetlo original a uplne ok, tak jedine tieto ziarovky.
Chevrolet Nubira Combi, 1.6, SX, LPG, 2005
Ex:
Opel Astra G, 1.6, 8V, 1998
Opel Corsa 1.0i, 2000
Škoda 120L 1.2, 1986
Lancia Thema 2.5 TDi, 1984
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od JRD McLAREN »

problem je aj v tych tenkych dratikoch ...co su tam natahaneeeeeee...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: stretavacky h4 (aj dialkove)

Příspěvek od Richard »

Já užívám H4 Night breaker Plus od Osramu a moc spokojenej, ale je fakt, že ty zvonkový drátky ke světlům jsem vysříhal a zapojil světla pořádně přes relátka a rovnou od baterky (samo s novou pojistkou) konečně to začlo svítit když jsem měřil napětí na žárovkách bylo tam 11,3 V a teď tam mám 14,2 V
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“