mozna budouci majitel lanose, mam par dotazu :)

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

smidra píše:
Mareman píše:Vem si sebou určitě nějakýho mechanika ať na to mrkne. A koukej i na to jak sedí plechy atd. Dá se na tom poznat nepřiznaná bouračka ;) Navíc údajně motor do 50ti tisíc se dá poznat jestli není přetočenej.....takže automechanika rozhodně s sebou, nebo prohlídku v servisu 8)
to urcite, sam moc autum nerozumim, takze je to pro me jedina moznost :)
A až to budeš kupovat, tak hlavně nejásej jak je to super........pak se totiž blbě stahuje cena :lol: Klidně to shoď o 10 papírů a pak smlouvej -i Jo a taky se tomu mrkni na techničák než se budeš domlouvat na ceně. Je dovrý ověřit VIN kvůli roku výroby - Lanos nemá na sklech rok. A taky kvůli technické. Já udělal chybu, že jsem se na techničák podíval až po dohodnuté ceně, takže jsem pozdě zjistil, že oproti údaji v inzerátu STK do 10/2005......mu 24 února prošla. Takže další investice, která jde samozřejmě z tvé kapsy. na to ti ale pak už řeknou, že jsi dostal slevu a nazdar :roll: 8)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

Mareman> dikes, pokusim se nejasat :D da se to takhle smlouvat i v bazaru?
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

smidra píše:Mareman> dikes, pokusim se nejasat :D da se to takhle smlouvat i v bazaru?
No jedině v bazaru :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

můžu jedině dodat, že můj lanos sedí asi nejlépe z těch aut, se kterými jsem měl tu čest.to, co si nechá líbit jen tak něco jiného nevidrží. felicie by se už asi převrátila :oops:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

A co tam máš za podvozek protože série je dost naho... :(
Odpovědět

Zpět na „LANOS“