Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od Hanzy »

Jasné stačí ale kdyby jelo víc určitě by ti to nevadilo... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Kei
Příspěvky: 27
Registrován: úte bře 05, 2013 20:36

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od Kei »

2Hanzy: díky za praktické info k CNG.
Jinak ano, je to to fórum. Dnes jsem zase zkusil registraci a na druhý pokus se podařilo.
Jelikož je nutná aktivace adminem, jsem zvědav, kdy se to povede. Jinak opsat ten ověřovací kód, to bylo maso.

1,3 na km? To je supeeeeeeeeeeeer. Já teď jezdím za 2,05 :-((((( Nechcete někdo Focuse? :lol: Jakmile jej prodám, jdu do Tacumy! -i
berkym
Příspěvky: 9
Registrován: stř čer 22, 2011 12:18

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od berkym »

Mam tacumu 2,0 lpg uz treti rok, presiel som na nu z focusa combi tdci. Musim povedaf, ze navzdory tomu, ce pri kupe mala tacuma 50 tkm, focus 150tkm, hodnotnejsi bol urcite fokus. Lvalitny posvozok super sedacky, velky kufor. Co z toho, ked dokazal prekvaapit takymi fajnovkaami ako dvojhmotak za 1500€ al. Vstrekovace za 2000€. Do gacumy za dva roky okrem bezneho servisu a vymene predmych ramien eslo ani euro. A to sa rata. Navyse podla mojich zaznamov na seba uz auto zarobilo- na palive som uz usetril hodnotu auta. Pozitiva: uzasne pruzny motor, vyborny posed, obrovsky vnutorny prieator, hlavne vzadu, absutna spolahlivost, lpg. Negativa nekvalitne inzerierove materialy, poddimenzovany podvozok, nizke image, slabe svetla. Urcite by som siel do nej znovu. Ps na tempmat ci asistent jazd. Pruhov zabudni. Auto nema ani esp a palubak v najvyssej vybave.
Kei
Příspěvky: 27
Registrován: úte bře 05, 2013 20:36

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od Kei »

:D Tak to je gól. Teď mám FFI kombi :D
Ale nedaří se prodej, takže na Tacumu můžu zapomenout. I když mě láká.
berkym
Příspěvky: 9
Registrován: stř čer 22, 2011 12:18

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od berkym »

Vidíš, aká zhoda! ešte raz musím zdorazni´t že výmenu určite neĺutujem. Myslím že dvojliter je ideálnym motorom pre toto auto. Akurát je dosť žravý. Istý čas som bol nútený jazdiť na benzín a pod 10 som sa nedostal. za 10l jazdím aj na plyne.
Zaujalo ma to tvoje. skutočne to je na CNG? prvý krát počujem o cng v tacume. a ročník je 2006? to sa ešte vyrábala? nemáš nnejaké foto?
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od rudla »

Tacuma se přestala vyrábět v roce 2008 :!:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Kei
Příspěvky: 27
Registrován: úte bře 05, 2013 20:36

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od Kei »

Byla to ojetá Tacuma/Rezzo 2006 s CNG. Ale už je pryč. :? Jinak nádrž to nemělo v kufru, tak nevím, kam to narvali a jak velké nádrže to mělo.
Forda jsem neprodal, neboť jít pod 50 za auto z roku 02, které má doloženou historii :(
To pak ten 80 tis. rozdíl jaxi nevychází.
Nicméně značka Chevrolet mě zaujala. -i
Uživatelský avatar
hurkar
Příspěvky: 51
Registrován: stř říj 21, 2009 12:48

Re: Rada pro koupi Rezzo ANO-NE?

Příspěvek od hurkar »

...mal som Tacumu 1.6 a teraz mám 2.0 rozdiel v dostatku výkonu 2.0, relatívne menšej spotrebe a hlavne v hlučnosti ktorá je u 2.0 znateľne nižšia. Motor 2.0 som chcel hlavne po dobrej skúsenosti z Nubiry. mám najazdených 98t od nuly a výfuk som menil pri 85t. mám ju negarážovanú ako všetky autá čo som mal a bez hrdze (teraz ju budem mať ôsmy rok)
Nubira I 2.0 CDX
Tacuma 1.6 SX
Tacuma 2.0 CDX
Orlando 2.0 LT 120kw AT
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“