Můj nový Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Matsonic »

Zalezi jak to budou delat.
Sam si vemes plus po nastartovani a na nej to pres pojistku napojis.
Ta cena odpovida i cene materialu ne?
Bo by to musel na hodiny delat 14 dni a ne par hodin
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Joztar »

ja ked som kupoval orlando som sa presne o tomto informoval a stalo by to cca 450e mi bolo povedane na 2 predne sedadla ... ale nebolo by to nejake vytapanie kde vam primontuju ovladace vytapanie niekde na palubovku ale origo ako to je ked si kupite chevrolet s kezenymi sedackami co ma vyhrievanie ... cize by vymenili ovladace intenzita topenia a teplota aby sa ten stred dal stlacat a tam sa presne zapina vytapanie sedaciek ... ale 450e sa mi zdalo vela :-/ tak som sa na to vykaslal .. presne tak isto ako 1600e za nezavisle kurenie

firma MAD co roby profi potahy ma tiez moznost potahy s vytapanim ale tam je tiez cena doost vysoka

ked tak si kup vytapane potahy .. to je najlacnejsia varianta
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Matsonic »

Kolik stoji ty potahy?
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

No právě jak mi psal Hudec. je tam u toho i nějaká jednotka vyhřívání. tak proč by to nešlo? To víš že to jde ale Tady každý v ČR ví hovno, fakt co se nedozvíš tady na fóru a neuděláš si sám, to nemáš
Nebo mě napadla ještě jedna věc. Koupit z ebay tohle za 1800,
http://www.ebay.com/itm/2-seats-install ... 80&vxp=mtr
a ty dráty k ovladači připojit k orig ovl. klimy z vyhříváním. má to taky 3 polohy. a bylo by to nejlepší ne? jestli to ovšem jde.
když já to tam nechci, mít někde bokem vyvrtané ovladače.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Mefisto »

nevypada to spatne.
Ja si to daval na moto z peugeota a v pohode montaz
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od zavodak-1 »

JA by som tie tlačitka skoval tam kam sa dáva popolník a je ani by to nekričalo tam a ešte koľko ušetríš :D
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Tak jsem byl ještě dnes u Srby a pořád mi tam cpou že to nepůjde. Ať si zkusím dát z jiného Cruze ovladač klimy s vyhříváním, ale může být i bez něj. Když bude fungovat tak to půjde, jako ovl. topení atd tak to prý fungovat bude.
Tak chápete to? oni ne to nejde zaručeně to nejde. Ale zkuste si dát jinej panel a když poběží tak to půjde. Jak u blbejch.
Furt melou o tom software tam neni naprogramovaný vyhřívání sedaček, že by musel nějakej nejhlavnější IT chevroletu vytvořit nové za peníze. Co má vyhřívání sedaček společného ze softwarem ŘJ?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

:D
žádný kroucení zápěstí :D
2013-02-16 15.59.38ghgfh.jpg
2013-02-16 15.59.06jgccggc.jpg
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Kolegové nemáte někdo navíc doma na půjčení náhradní ovladač - panel na autom klimu. Raději s vyhříváním sedaček, ale může být klidně i bez něj. Nebo že bych za někým přijel a zkusili by jsme to na chvilku přehodit do mého Cruze.
Jde o to když ten Váš poběží v mém, tak půjde i vyhřívání, že jednotka bude schopna pracovat s jiným panelem, než co tam je. - řečeno u Srby. Vím asi, že se na mě asi každej vyprdne ale zavedl bych jsem do fóra další poznatek jestli bude možné dodělat orig vyhřívání v dějinách Cruze :D
Byl bych za to vděčný. co tam je? vycvaknu rámeček kolem koleček topení a řadičky a už jsem na šroubech panelu ne?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Vladka »

u HB není potřeba nějaký kufrpoutko.... :-D tam to jde úplně lehce a ruku si tedy taky rozhodně nevykrucuju....jde o zvyk. ;-)
ale jinak pěkný
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Joztar »

Franta P. píše:Kolegové nemáte někdo navíc doma na půjčení náhradní ovladač - panel na autom klimu. Raději s vyhříváním sedaček, ale může být klidně i bez něj. Nebo že bych za někým přijel a zkusili by jsme to na chvilku přehodit do mého Cruze.
Jde o to když ten Váš poběží v mém, tak půjde i vyhřívání, že jednotka bude schopna pracovat s jiným panelem, než co tam je. - řečeno u Srby. Vím asi, že se na mě asi každej vyprdne ale zavedl bych jsem do fóra další poznatek jestli bude možné dodělat orig vyhřívání v dějinách Cruze :D
Byl bych za to vděčný. co tam je? vycvaknu rámeček kolem koleček topení a řadičky a už jsem na šroubech panelu ne?
u orlanda je to takto
Obrázek
ked som sa informoval o dodatocnom domontovani tak mi bolo povedane ze by to spravili takto .. to znamena ze su dostupne origo sady na domontovanie ... no neviem jak u cruza ale asi to inak nebude. Haluz je co si tu tak vsimam ze to orlando je sice Kanadska verzia ale tam nie je problem s tym ze vyhrievanie je iba do kezenych .. ako u nas .. no proste demencia
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Dyť to řikám. Připadám si jako v některých věcech jak za socializmu.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Jozi46
Příspěvky: 27
Registrován: pon úno 18, 2013 20:47

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Jozi46 »

A už je doma 1,8.
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od pejee »

Jozi46: pěkné -i akorát téma Můj nový cruze, je osobní téma jednoho člena , ne kategorie, kde si můžeš přidat fotky svého auta :D
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Franta P. »

gratulace!!!!!!! Ale když tak si založ nové téma o svém Cruzíkovi.
Určitě máš osvětlené lampičky Hade!!!! :D :D :D :D
Ať jezdí a nezlobí.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“