co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Vypravca »

Ono nic v zlom, ale vacsina cechov do 30 rokov ma problemy, ked sa ich nieco spytas. Ich odpoved je: Pane ja vam nerozumim.
To je moja vlastna skusenost. No a ked sa ma spytal maly syn, ze preco oni nam nerozumeju, ked on im rozumie.
Pre cechov do 30let: VP vodicsky prukaz, VO vodicske opravneni.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Reklama
 

Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Docent II. »

Úpravy informačního systému ve firmě nám dělá slovenská firma. Dokumentaci k tomu dodávají ve slovenštině, a už se ozývá dost lidí (resp. mladých žen a dívek), že tomu nerozumí a chtějí to v češtině...
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od ppp »

To este mozete byt radi, ze nedodavaju dokumentaciu v "anglictine", lebo som sa stretol s tym, ze bud to pise ten co sice ovlada to o com pise ale anglictina nie je az taka silna stranka (ved ani moja) alebo anglictinu ovlada ale zase nevie o com pise.
Alebo dokumentaciu ako dostavame my. V brailovom pisme, akurat vydierkovanom do vzduchu. A to nam jeden z dodavatelov este na otazku a kedy dostaneme dokumentaciu odpovedal: bolo mi povedane ze dokumentaciu vam uz nemusime dodavat.
A este dodam, ze to VO v novom VP bude na A, takze mozno uz onedlho budem mat o koliesko (dve) menej. Len si este musim vybrat lebo rozhodovanie je tazke. Ci pohodlie alebo image :).
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od pejee »

Dnes mě potěšilo, že jsem ve Zlíně viděl Orlando jako vozidlo autoškoly -i závist, já jezdil na octavia II facelift.. :mrgreen: :mrgreen:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Rudolf Š. »

pejee píše:Dnes mě potěšilo, že jsem ve Zlíně viděl Orlando jako vozidlo autoškoly -i závist, já jezdil na octavia II facelift.. :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od kubla111 »

Dnes mě opravdu potěšilo, že moje autíčko bylo dostatečně rychlé na to, abych se po cestě do práce neposral. Dal jsem si ráno horký mlíko a měl jsem tak bublající střeva, že každý zpomalení by bylo pozdě :)
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Já jezdila ve Fabii I a v Matizovi :lol: :lol:
pejee píše:Dnes mě potěšilo, že jsem ve Zlíně viděl Orlando jako vozidlo autoškoly -i závist, já jezdil na octavia II facelift.. :mrgreen: :mrgreen:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od tomask »

Jeeee..... Jajuš tak to máme stejný ;)
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Jajuska95 »

tomask píše:Jeeee..... Jajuš tak to máme stejný ;)
:PP:
Matýsek byl super ;) ;) dělala jsem i závěrečné zkoušky v Matizovi..
Naučit řídit jsem se naučila a v tu chvíli mi bylo jedno co řídím, jestli nové nebo staré auto, teď mi připadá, že si ti lidi (hlavně mladí puberťáci) vybírají autoškolu podle toho co tam mají za auta a ne podle referencí..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Docent II. píše:Ráno? Snad v noci, ne? Já to třeba teď ráno píšu ještě z postele :-D.
Docente, někteří (jako třeba já) vstávají i dřív než v 7, zatímco Lukin je v 7 u Smejkala v pekárně, tak já už skoro 2 hodiny makám.. :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak Lukine a od teď si pro ty balíčky na Avejko budeš chodit na poštu, nic ti nepřinesu.. :lol: :lol: :lol: :lol: já ti dám nákupní taška..
18lukin18 píše::shock: :shock: :shock: :shock: kam to dáš na té nákupní tašce :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od kesko »

Ťažký luxus. Moje prvé jazdy P-V3S, Zil a potom UAZ a GAZ. Perfektné a nezabudnuteľné zážitky na prvé km za volantom.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od pejee »

Jajuska95 píše:
tomask píše:Jeeee..... Jajuš tak to máme stejný ;)
:PP:
Matýsek byl super ;) ;) dělala jsem i závěrečné zkoušky v Matizovi..
Naučit řídit jsem se naučila a v tu chvíli mi bylo jedno co řídím, jestli nové nebo staré auto, teď mi připadá, že si ti lidi (hlavně mladí puberťáci) vybírají autoškolu podle toho co tam mají za auta a ne podle referencí..
Já bych neřekl, že je to hlavně o nějakých referencích :) ..samozřejmě, že si lidi říkají jaký je kde instruktor a tak, ale já vybíral za 1. podle ceny, 2. podle auta a podle pověsti autoškoly.. Je to hlavně o člověku, když děláš chyby protože máš nějaký psychický blok, tak tě bude buzerovat každý instruktor i ten co má jinak pověst kliďase :D. Nikdo učený z nebe nespadl, to je jasné..ale prostě nebudu si nic nalhávat, je lepší naučit se řídit takový kočár, než nějakou sotva jedoucí felicii. Pak člověk získá lepší odhad a s menším autem to bude už hračka -i
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak já jsem šla podle referencí, učitel byl sice jako pes, ale naučil mě super a byla s ním sranda :D neříkám jezdit ve staré, orezlé Felicii, ale nevidím důvod proč se nenaučit třeba v Matizu, v Pardubicích jezdí v autoškole v Citroënu Saxo, nemyslím si, že je to špatně.. navíc jsem se koukala, že za to, že jezdíš třeba Octávkou, tak chtějí i 9000-10.000,- a to je myslím dost.. v autoškole, kde jsem dělala řidičák, tak stále jsou jedni z nejlevnějších v Ostravě i když obměnili vozový park..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od pejee »

Já už nevím kolik jsem platil, bylo to kolem 9000 a právě jedna z nejlevnějších autoškol ve městě a s nejlepším autem.. když si člověk může vybrat, tak si většinou vybere to lepší ne? :mrgreen: Každá autoškola má něco, u nás je tam fabia monte carlo, pak oktávky, fabie, honda, kia.. ale protože je chevrolet momentálně značka s kterou jezdím a kterou mám rád, ty auta se mi líbí, tak trošku závidím těm, co na tom autoškolu dělají :) ale hlavně, jsem rád, že hodně chevroletů přibylo a nejen pro osobní využití ale už i taxi, autoškoly..je to super, před pár lety tu téměř nebyly :)
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Odpovědět

Zpět na „POKEC“