Prehnile misky

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Nexia55
Příspěvky: 41
Registrován: pát říj 02, 2009 08:15

Prehnile misky

Příspěvek od Nexia55 »

Zdravím Vás.. po vymene oleja a dalsich veci mi automechanik povedal ze uz mam prehnile misky čo mi drzia spruzinu (predna naprava) vraj sa mam pokusit zohnat celu napravu lebo by to bolo jednoduhsie. A moja otazka znie ci ma 8v a 16v rovnaku prednu nápravu. Dalej sa mi z motora ozival taky zadrhavajuci zvuk..automechanik povedal ze by to uz neriesil ze je to spojka..ake ste mali skusenosti s opravou spojky a kolko Vas to stalo??
Reklama
 

Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Prehnile misky

Příspěvek od mikikoti »

ja zas mam trochu iny problem na tom istom diely nemam prehnite misky ale tu cast kde sa pripaja tyc riadenia. Je to komplet prehrdzavene a skrutene a nechem tam davat novy. Tak keby mal niekto cely pouzity zaves predneho laveho kolesa tak by som mal zaujem. :lol: :lol:
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Prehnile misky

Příspěvek od ppp »

Neviem naisto ale tusim sa phersony (tehlice) na nexii lisia tym pre ake kolesa/brzdy su teda ci pre 13palcove alebo 14palcove a este s alebo bez abs.
Ale niekomu tu tusim opravovali misku pruziny miskou na feliciu co sa vraj predava ako nahradny diel.
Ale ten prehrdzaveny drziak capu riadenia je blby. Najlepsie asi navstivit vrakovisko.
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Prehnile misky

Příspěvek od mikikoti »

no sak nieco som uz nasiel ale sak pohladam nieco lepsie :lol: :lol: :lol:
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“