Příslušenství na cuze

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Příslušenství na cuze

Příspěvek od pepulda »

Ochranné lišty na dveře a sada zástěrek přední + zadní

Můžete mi říct zda je to hodně užitečná věc zda ochrání lak na autě díky moc za zkušenosti a za rychlé odpovědi
Reklama
 

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Příslušenství na cuze

Příspěvek od pejee »

Na autě mám lišty i zástěrky.. ale pozor, třeba originál zástěrky na aveo jsou tak malé, že v podstatě nic nemůžou zachytit..proto jak jsem je viděl, tak jsem koupil univerzální zástěrky a ty jsou z hlediska funkčnosti super. (pár 150Kč) ..to je asi desetkrát míň než za originál. A ty lišty na dveřích mají smysl tak na parkovišti, když otvíráš dveře nebo někdo z vedlejšího auta..jenže tam je problém že kolikrát se netrefíš tou lištou ale třeba hranou dveří..takže lišty mě moc nepotěšily, člověk si musí dávat pozor jak otvírá dveře..ale že by to byla 100% ochrana to nelze říct.. je to tak 50/50 že trefíš něco tou lištou a něco zbytkem dveří :mrgreen:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Příslušenství na cuze

Příspěvek od pejee »

Jinak ještě, ty zástěrky lak samozřejmě chrání před kamínky a bordelem..a hlavně chrání prahy protože na ně tolik nejde voda a sůl.. na felicii jsem na jedné straně vpředu zástěrku neměl a výsledek byla díra v prahu po pár letech.. tam kde zástěrka byla je to ok. 8)
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Re: Příslušenství na cuze

Příspěvek od pepulda »

díky moc
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“