PRODÁM NEXII 1,5 55kW, SEDAN, r.v. 1997

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
denis
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 29, 2006 12:09

PRODÁM NEXII 1,5 55kW, SEDAN, r.v. 1997

Příspěvek od denis »

Ahoj všem nexiim :D Tady asi není prostor pro inzerci - tak snad mne neukamenujete když Vám tu nabídnu svojí Xenu :-)

Nexia (jmenuje se Xena :-) sloužila fantasticky - ale po zimě jsem ji už obtížně nahodil. Musí se koupit nová baterka, a motor dost kouří (podle kolegy tam uniká tlak v motoru - takže asi ventily??), plus nové svíčky. Já nejsem takový kutil a můžu využívat služební auto - tak Xena musí bohužel z domu. Podle mne je nesmysl jí dát někam do šrotu - někomu ještě může sloužit nebo na náhradní díly?

Auto je samozřejmě nové v ČR, jsem druhý majitel, servisní knížka, veškeré opravy a servis dokladovány! STK: 08/2012

Xena se oficiálně jmenuje - Daewoo Nexia GLE 1,5 MPI, 16 V (TF 19 – MPI).
Rok výroby 1997, Karoserie: sedan, Barva: zelená metalíza, Stav tachometru: 172 500 km, Výkon: 55 kW, Objem motoru: 1498 cm3, Palivo: benzín


Výbava: manuální převodovka, centrální zamykání, imobilizér, klimatizace, airbag, posilovač řízení, elektricky ovladatelná okna a kufr, nastavitelná sedadla, nastavitelný volant, otáčkoměr, mlhovky, kola s disky, rádio a MC přehrávač, závěsné tažné zařízení v TP (pro vozík)

K tomu náhradní kola, střešní nosič + dva nosiče na jízdní kola

K předání – okres Frýdek Místek.

Zájemci prosím pište na email: nobz04@gmail.com , nebo tel.: 608 720 709.

Díky!
Přílohy
nexia 2.jpg
nexia 2.jpg (137.58 KiB) Zobrazeno 1572 x
nexia 3.jpg
nexia 3.jpg (252.7 KiB) Zobrazeno 1572 x
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“