Nexiaci, co chystate na tuto sezonu za upravy?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Ja si necham upravit ksicht.Skocim do nejakeho baru a niekoho poriadne naserem. :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

Ja sem nedavno začal pednim naraznikem,ale to už ste si všimli,ted sem snižil o -30 a dal Bilstein tlumiče,nové budiky a vymenil sem mirně zrezlé brzdy a čep. řízeni. Ted planuji nová kola 205/45 R16, zadni narazník a lad. rozdvojený výfuk a pak interier. :roll: No tak newim snad,snad ještě něco stihnu. 8)
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

verusamira píše:Ja sem nedavno začal pednim naraznikem,ale to už ste si všimli,ted sem snižil o -30 a dal Bilstein tlumiče,nové budiky a vymenil sem mirně zrezlé brzdy a čep. řízeni. Ted planuji nová kola 205/45 R16, zadni narazník a lad. rozdvojený výfuk a pak interier. :roll: No tak newim snad,snad ještě něco stihnu. 8)
Ty kola tam nedostaneš...
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Do leta dokoncim opticky tuning a potom sa zacnem venovat motoru, brzdam,vyfuk.potrubiu. :D
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

myslíš 205 a nebo R16 ?
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

verusamira píše:myslíš 205 a nebo R16 ?
No 16" asi jo,ale s tima 205 budeš mít asi dost velkej problem,jak to chceš vyřešit,aby nedřeli o blatníky???
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

verusamira píše:Ja sem nedavno začal pednim naraznikem,ale to už ste si všimli,ted sem snižil o -30 a dal Bilstein tlumiče,nové budiky a vymenil sem mirně zrezlé brzdy a čep. řízeni. Ted planuji nová kola 205/45 R16, zadni narazník a lad. rozdvojený výfuk a pak interier. :roll: No tak newim snad,snad ještě něco stihnu. 8)
Keby si poriadne cital prispevky tak by si vedel ze ja som to skusal.16 tam vlezu ale neda sa s nimi jazdit.Jednoducho v nexii nie je miesto na take kolesa. :roll: :roll:
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

S.v.o.b.i.k píše:
verusamira píše:myslíš 205 a nebo R16 ?
No 16" asi jo,ale s tima 205 budeš mít asi dost velkej problem,jak to chceš vyřešit,aby nedřeli o blatníky???
Znam jednoho manika,ktery se zabyva alu-kolama http://www.lavadesign.cz tak říkal,že až to uvidi tak mi poradí a kdyby to nešlo tak tam dam 195/45 R16
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

kaso píše: Keby si poriadne cital prispevky tak by si vedel ze ja som to skusal.16 tam vlezu ale neda sa s nimi jazdit.Jednoducho v nexii nie je miesto na take kolesa. :roll: :roll:
V kufru je miesta a miesta aj na 17" :D
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

verusamira píše:Ja sem nedavno začal pednim naraznikem,ale to už ste si všimli,ted sem snižil o -30 a dal Bilstein tlumiče,nové budiky a vymenil sem mirně zrezlé brzdy a čep. řízeni. Ted planuji nová kola 205/45 R16, zadni narazník a lad. rozdvojený výfuk a pak interier. :roll: No tak newim snad,snad ještě něco stihnu. 8)
Ja te asi videl V Kerfuru na The Smichof, stal jsi tam pred vchodem a v aute si mel koberec. Byl jsi to ty?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

mam obr problem.zhanam silt nad okno a nula bodov.nevie niekto z akeho auto pasuje bez akychkolvek uprav?
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

Brainman píše:
verusamira píše:Ja sem nedavno začal pednim naraznikem,ale to už ste si všimli,ted sem snižil o -30 a dal Bilstein tlumiče,nové budiky a vymenil sem mirně zrezlé brzdy a čep. řízeni. Ted planuji nová kola 205/45 R16, zadni narazník a lad. rozdvojený výfuk a pak interier. :roll: No tak newim snad,snad ještě něco stihnu. 8)
Ja te asi videl V Kerfuru na The Smichof, stal jsi tam pred vchodem a v aute si mel koberec. Byl jsi to ty?
Je to docela mozny ted sem se prestehoval a mam ho za barakem tak tam stojim porad :D
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

hmmm, chlapi, mna uz to tuningovanie nejako preslo (hlavne preto, ze teraz chodim autom len ked idem niekam vecer po robote) a odkedy som zistil, ze na 16V treba velmi jemno, lebo sa hned chce rozpadnut, tak do toho velmi nerypem. ale cim dalej, tym vaznejsie rozmyslam nad motorkou :). minule mi kamos pozical kawasaki zzr 600 a bola to vazne parada (okrem toho, ze mi to bolo male a vyzeral som na tom ako na kolotoci :-). myslite, ze sa na tom zabijem ? :?
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Granko píše:hmmm, chlapi, mna uz to tuningovanie nejako preslo (hlavne preto, ze teraz chodim autom len ked idem niekam vecer po robote) a odkedy som zistil, ze na 16V treba velmi jemno, lebo sa hned chce rozpadnut, tak do toho velmi nerypem. ale cim dalej, tym vaznejsie rozmyslam nad motorkou :). minule mi kamos pozical kawasaki zzr 600 a bola to vazne parada (okrem toho, ze mi to bolo male a vyzeral som na tom ako na kolotoci :-). myslite, ze sa na tom zabijem ? :?
Nevim jak si velikej :D , ja vazim 90 Kg a taky jezdim :lol: :lol: a pokud budes jezdit dost rychle tak te nikdo nezabije :lol: :lol: :lol: :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

rozmyslam nad motorkou Smile. minule mi kamos pozical kawasaki zzr 600 a bola to vazne parada (okrem toho, ze mi to bolo male a vyzeral som na tom ako na kolotoci Smile. myslite, ze sa na tom zabijem ?
To nie je najlepšie riešenie, začínať so 600-vkou. Ideálny sposob,ako sa stať darcom orgánov a s tvojimi telesnými proporciami dvojnásobne.
:!:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“