Originální navigace Chevrolet

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Nyny »

Tak jestli to jde okopcit, tak by se mohlo nekolik lidi slozit a pomoct si. Ale to by asi nebylo zrovna koser :roll:
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Nyny »

tomask píše:To co je v prvním odkaze mám a funguje super -i
To co je ve druhém jsem 2x reklamoval a nakonec jsem ho vrátil, nefungovalo to pořádně -P
Jestli dobře koukám, ta je to tenhle model, je to tak? http://www.auknet.cz/p13548-dvd-autorad ... -8945.html

Můžeš o tom prosím napsat něco víc? Jaká je v tom navigace? Fungují všechny funkce bez problémů?
Jde mi hlavně o to, zda jdou do navigace bez problémů dohrávat vlastní body zájmů z poi.cz a zda je bezproblémová aktualizace map. To je důvod, proč nechci originální navigaci. Nejlépe je na tom asi TomTom, ale ten do toho nejspíš nahrát nepůjde, nebo ano?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
mikefreeman
Příspěvky: 4
Registrován: čtv bře 08, 2012 00:11

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od mikefreeman »

špatná zpráva - mám viz. podpis model 2010 s CD navigací a orig. podklady 2009/2010.
Bohužel pro tyto modely navigací (stejný má kolega v Insignii z konce r. 2009) ani Chevrolet sám nenabízí aktualizaci, takže smůla. Mají ji pouze na pozdější modely. Podle VIN kódu auta vám Chevrolet řekne jestli to pro vás je k dispozici nebo ne. Řešil jsem to v listopadu 2011 a zatím aktualizace není a bojim se že ani nebude. Nabídnou vám novou verzi firmwaru pro celou navigaci která řeší zamrzání displaye nebo samovolné vypnutí při běžícím motoru, ale to nijak neřeší aktualizaci map. Navigace v Orlandech jsou zase úplně jiný..
Našel jsem na netu 3 různý aktualizace OEM navigací ze stejný doby a se stejnýma mapama pro snad 10 různejch značek vč. Opelu i jiných aut GM, ale kupodivu na Cruze to nefunguje :(
Někdo se ptal co to přehrává - tenhle a myslim že ani pozdější modely s CD nepřehrávaj žádný video ani z placky ani z USB. To je další zklamání. Navíc nechápu proč to nemá vlastní BlueTooth HF, když v té kolegově Insignii to ten modul má a vše se krásně ovládá přes velkej display navigace. Nechápu že stálo za to ušetřit 2 litry za takovej modul a pustit to v klidu do světa.. Já chtěl do Cruze namontovat klasické HF typ Parrot 9000 a ty kluci v servisu podle příručky od GM maj montovat jiný doporučený model (starší). Trval jsem na tom a sr.li se s tim celej den (doslova) a stálo mě to 2500,- Kč!!
CRUZE 2.0 LT+ 110kW autom.
Uživatelský avatar
Cerv16
Příspěvky: 20
Registrován: stř úno 29, 2012 16:40
Bydliště: Praha

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Cerv16 »

Ahoj,

nemáte někdo k zapůjčení to DVDčko pro Orla 2011. Koupil jsem Orla s origo navigací a oni mi k tomu dali země Beneluxu protože to tahají od někud z Holandska :-(. Jediné co funguje jsou hlavní tahy evropy...

Díky
Orlando LTZ 1.8 2011 stříbrná metla, LPG
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Originální navigace Chevrolet

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Doporučoval by som sa mrknúť do sekcie orlanda, tu si sa vedla trafil :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“