Divné výšky na Hertz DSK 165

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Simone, ja tě obdivuji,hlavně tu tvoji trpělivost! No a ještě se mu omluv, že jsi mu chtěl poradit! Vymýšlí vymyšlené, ale asi máš pravdu v tom, že tímhle "stavem" si musí projít každý nezkušený holub. Já prostě nemám rád lidi, už z principu, kteří neumějí naslouchat. :) :D :roll: :roll: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Hynek preco tie nervy, ukludni sa....Kde si sa tu docital, ze si nechcem dat poradit... v predoslom prispevku som jasne napisal, ze simone ma vacsie skusenosti a pod... tak klud...
Simone to krasne napisal, je to iba vymena nazorov, bez urazok, je pravda, ze aj naladenie vyhybky ma svoje za sebou, ale hovorme tu o beznych veciach nie o osciloskope, ktory ma kazdy doma v sufliku...
Keby som nevedel "naslouchat" ako pises, tak by som sa uz viac do tejto diskusie nezapojil, ale myslim, ze debata sa dalej posuva a netvrdim, ze som neomylny. Ale priznajme si uprimne, kolko ludi vie, ze sa da vyhybka nastavit, resp, kolko ludi to aj vie urobit...
Simone zdielam tvoj nazor, kazdy mame usi na nieco ine, bas, stredobas a pod. a hudbu treba nastavit podla priestoru /co som aj ja podotkol predtym, tym sme sa vlastne zhodli/. Takze aj vyhybky maju svoju ulohu. a tym moze dojst k pefektnemu vyladeniu celeho systemu na pozadovanu uroven na "0". Ale pri zmene rôznych zanrov hudby /napr. rock vs. klasika/, bude aj tak potrebna nejaka korekcia cez ekvalizer alebo sa zas mylim ??? Lebo ak vyladim system na "0" budem cely zivot pocuvat, len ten isty zaner hudby?

Inak ja doma nemam ani jednu vyhybku /s vynimkou tych, ktore su ulozene priamo vo vnutri tych 2 a 3 pasm. repro/... dufam, ze ma Hynek neukamenuje :roll: a nepotrebujem brutalne korekcie podla ekvalizeru co som tiez napisal a v podstate sa drzim v Simonovej skale co sa ekvalizeru tyka.

Ja tu nechcem nikoho urazit /vid Hynek/ ani nervovat, takze to uz necham aj ja tak.... :cry:

P.S. : Simone, pozvanie na pivo stale plati ked pojdes okolo a potom mi hudbu posudis :D
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

HAHA JASNE pozvanie na PIVO :PP: stale platí :lol:
no s tou výmenou žanrov je fakt blbe každe nahravacie študio si to mixuje inak hmmm žial. Ja to riešim tak že ak je to premna doležita skladbas doma na PC nahram znova s mojimi korekciami. Program virtual DJ studio, odkaz na výrobcu:http://www.virtualdj.com/
No niejeto košer ale inak to nejde. Ale pre fajnšmekrov : namontovat Elektrickú preladitelnu výhybku a zvlašt koncaky pre každe repro :!: :!: To je fakt COOL ale trochu sa to cele predraží 8)
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Divné výšky na Hertz DSK 165

Příspěvek od ladinek »

Tak jsem si to tu pročetl a chtěl bych poprosit simone o radu jak nastavit sub v kufru a zes k němu, hraje to dobře, ale nechám si poradit, nastavoval jsem si to jen podle mých uší,na zesu mám možnost volume, dol. a horní frekvence, ful,basy, výšky, mám to zaplý jen na basy, 0-12 db to nevím co je asi síla basů a pak 40-300khz simone poraď slyšel jsem na Olšovci tvoje audio takže tomu rozumíš určitě :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“