Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
murda
Příspěvky: 20
Registrován: pon pro 05, 2011 13:09

Re: Závady

Příspěvek od murda »

Samozřejmě se můžeme sejít. Nyní jsem poslal mail na zastoupení Chevroletu v ČR. Počkejme ještě co mi odpoví, myslím si, že to bude zásadní i pro případná další řešení všech postižených touto závadou. Jinak já jsem z Prahy.
Reklama
 

Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Mam novy cierny cruze 1.6 91 kw ;) ;)
;)
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

No tak som sa us prihlasil mam 42 rokou a po embeckach som si kupil vysnivane NOVE auto.Mam ho na lizing z problemami som naskrabal na akontaciu.Tesil som sa len 607 km.Tecie mi chladiaca kapalina z termostatu na chladici ,auto som nechal v servise.Na fore som taky pro
blem nenasiel keby niekto ho mal prosim odpiste.A este podvozok sa mi zda nejaky hlucny pri prejazde po nerovnostiach.


cruze 1.6 91 kw cierny
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Ahoj, gratuluju k novemu autu, ale dalsi, co ma problemy hned z kraje, no nejak se ty auta mrvi teda...ale to bude jen nahodna zavada, zatim se tu takovy problem neobjevil. Jinak Cruze je trosku tvrdsi, takze razy slyset jsou, nicmene jestli slysis neco jako "sypani brambor", je to stejna zavada jako hned nad tebou, tzn zatim neresitelny problem, radeji se zeptej v servise
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

diky za dotas ja vlasne som chcel kupit octaviu ale bola draha a celkovy dizajn zastaraly .Tak som si vravel vnasom porekadly ked mam sa vozit tak na peknom konovy.Je to nadherne auto a tu nejaku zavadu ozeriem.Ten podvozok vlasne pocut v kazdom aute mi co mame cruz to mame aspon zvukovo naladene na BRAMBORY :D .Ten tyzden mi maju prist potahy cierne z ciernou vyplnou a site z sivou nitkou tak dufam ze ma potesia s pozdravom zo SLOVENSKEHO RAJA .
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

No ty "brambory" jsou zavada, ale to by te uz otravovalo, co jsem pochopil, tak je to slyset porad, ne jen na prejezdu nerovnosti, takze uz bych na to prisel. Jinak co se tyka potahu, muze se podelit se zkusenostma zde, chlapi to oceni ;) https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 05#p302105
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ja totok ľudia nechápem, buď to som testoval úplne odlišný Cruze (prototyp) ktorý túto závadu na náprave nemal, alebo ste všetci bývalí majiteľia AUDI/BMW alebo je fakt že Cruze od nejakého dátumu má s týmto veľký problém (skôr si ale myslím že je to tak trošku precitlivelosť). Poviem prečo, ja som jazdil aj na chevy Epice aj na mojej starej Daewoo Nubirke, kúpil som si nové auto (Seat Leon) a pri prejdení nerovností to veru neni žiaden šepot, ale na cenovku auta ktoré som si kúpil, na naladenie podvozka ktoré k "športovému" autu patrí a na stav ciest v našej republike to je úplne v poho, nič strašné a jazdu si užívam. Na Nubire to boli iné galeje a delobuchy tak teraz sa cítim ako v AUDI. Ak sú počuť rany len pri prejdení nerovností, z toho si nič nerobte, je to naladením podvozku Cruze je takisto "športové" auto ktoré jednoducho v zátačkách musí sedieť. Skutočne chlopy nechcite po Cruzovi resp. aute s cenovkou jemu podobnou aby vyhladzoval nerovnosti ako auto v 2 násobnej cene, ja viem že si kupujete auto práve kvôli tomu aby bolo komfortné, tiché, rýchle, bezporuchové ale to by ste si museli kúpiť skutočne auto cez 35 000€ a to Vám poviem s tou poruchovosťou by ste tiež možno žasli :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
8327
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 20, 2011 12:49

Re: Závady

Příspěvek od 8327 »

Kamarade, vetsina z nas urcite Audi nebo BMW nemela, ale kdyz si prectes zahranicni fora Rusko ,Amerika ,Australie, tak budes mluvit jinak. Kazdy rozumny mechanik Ti rekne, ze tam je neco co tam nema byt.Samotne zastoupeni Chevroletu Ti potvrdi, ze o tom vedi a ze se na odstraneni zavady pracuje.Jak dlouho tot otazka.Jedine je popohnat televizi a negativni reklamou.To si ale Cruzik nezaslouzi.
Milan
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Tým prečítaním zahraničných fór myslíš čo ? Že je to OK alebo že tam majú rovnaký problém ? Ak si čítal môj príspevok vieš, že čo sa týka buchotavého zvuku stále je to závada, ale čo sa týka buchotania pre prejazde nerovností nečudujte sa, cesty ako po vojne sú hlavný problém, nie auto. Prečo si myslíš že všetci tak chvália stav áut dovezených z DE alebo AUS ? No hlavne preto že tam tie cesty nedávajú autu toľko do držky, nie sú to len tlmiče, čapy, silentbloky a stabilizátory, treba si uvedomiť že pri každej nerovnosti sa čiastočne krivý (skrížuje) aj karoséria a potom všetko vŕzga škrípe a nič sa nedá dať do pôvodného stavu výmenou komponentu. Jednoducho toto je hlavný problém podla mňa, je to ale len môj názor...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Dimco Nubira 97, plně s tebou souhlasím. Já tam brambory nemám. Nezdá se mi, že by tam něco nějak mlátilo. S Felicií to byly mega rány a to jsem s ní byl v servisu a stejně to nezmizelo. Je to fakt těma silnicema a kór teď, když je všude samá díra. -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Som rád že aspoň niekto súhlasí :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od odrifuk »

Podvozok je tvrdší u Cruza. Predchádzajúce autá boli citroeny (xsara+xantia) které boli podstatne mäkšie.
Ale žiadne búchanie u CH som nepozoroval.Veľké krátery na cestách sa snažím obchádzať.CH je auto robené na cesty a nie na slovenské tankodromy :lol: . :PP: :PP:
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Šak toto je tá najväčšia závada :D Je to vážne na zaplakanie, ale treba sa vybaviť potrebnou dávkou flegmatizmu a brať to ako niečo čo neovplyvníme. Preto sa na novom aute nevzrušujem nad oderkami od kamienkov na kapote na skle na prednom nárazníku ani búchaním všeličoho keď idem po našich cestách. Jednoducho toto je vec ktorú vážne nezmením, jedine že by som sa presťahoval. Chlapi berte to tak aj Vy a bude sa Vám lepšie zaspávať ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Mám skoro 50 tkm a taky nepozoruji žádne "brambory"
Auto je tvrdší to jo, ale nějaky popisovaný bouchaní jsem nikdy nezaslechl.
Carthell Prg
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Závady

Příspěvek od pekrtek »

Mám dojem, že se to objevilo až v roce 2011. Vezl jsem se se 666 a ten má Cruze déle a nedělá mu to. Stále si však myslím, že to dělají brzdy, resp. brzdiče.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“