Montáž Bluetooth

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od chrudoš »

Jak rikam, moc to nevyuzivam, nicmene tato je nejak jina, cela predni strana je jako reprak a funguje to vyborne - jak pri prijimani hovoru, tak i na druhe strane te slysi vyborne a zbytek auta je dokonale odhlucneny, nemuzu si stezovat, nevim, co by mi montovana hf mohla/mela nabidnout vice. No ale jak rikam, ja nejsem ten, kdo toto testuje velmi casto, na jeden obcasny hovor by mi stacilo si klidne zastavit :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od Matsonic »

Jak pises, toto si koupil kolega a jelikoz to prehazuje mezi 2 autama tak je spokojen.
Ja mam v aute HF z vybavy, ale malo kdy to pouziji(si ani nevzpomenu si zapnout BT na mobilu :) )
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od chrudoš »

JJ, da se to prenaset, to mi prave vyhovuje. Ale jak pises, ty nezapinas BT, ja zas zapominam cele hf doma :D
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od radgosk »

Chysta sa niekto riesit toto?
http://www.stualarm.cz/produkt/57ungm01 ... chevrolet/

Dalej by ma zaujimalo ako to ma riesena ta oficialna redukcia ISO -> chevrolet konektor s Ignition signalom. Napaja sa to na zapalovac alebo ako?
Kupil som si Mki9200 z amazon.de ale kedze som netusil ze treba aj redukciu tak som to zapojil priamo do autoradia (aj tak nema hodnotu) a ten ignition beriem z vykonoveho stupna zosilnovaca - STB signal - Pin2, vypina sa podobne ako auto radio.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od pekrtek »

Před 14 dny mi dával Palikx hands free do Cruze.
http://shop.recall.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=153
Propojené to je s tímto:
http://www.stualarm.cz/produkt/sot-529- ... let-cruze/

Chodí to úplně perfektně, bez problému pracuje i mute. Nelze však hands free ovládat tlačítkem mute na volantu, ale další investice (2500 za ovládání z volantu) mi připadá zbytečná. Ovládání na volantu jsme nechali v původním zapojení. Samotný plus je napojen do pojistkové skříně pod volantem (po levé straně) a je myslím napojen na kabel od napájení zapalovače. Nikde není nic řezáno, pouze, aby se kabely vešly zpět za rádio, musela se proříznout (zvětšit otvor z výroby) plastová přepážka za rádiem.
Nějak jsem neměl čas, jinak bych to sem dal dříve. Foto není moc povedené, foceno v garáži.
Přílohy
SAM_0495.JPG
SAM_0495.JPG (31.58 KiB) Zobrazeno 2323 x
SAM_0493.JPG
SAM_0493.JPG (37.39 KiB) Zobrazeno 2323 x
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od radgosk »

to MUTE je asi nezapojene, alebo sa mylim? to nase oem panasonic radio ma vsetko riesene cez zbernicu ... mne trci z autoradia 19kablov o dlzke cca 35cm, modra krabicka je umiestnena medzi autoradiom a ovladanim klimy.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od palikx »

mute je zapojene z HF.tedy pokud nekdo vola radio se stisi.
ovladat HF z volantu je samozrejme nesmysl to nejde ani nemuze jelikoz to ovlada MUTE radia
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od radgosk »

ale v nasom pripade je mute zbytocne, teda aspon ja nerozumiem na co by tam bolo, ja ho zapojene nemam. Funkciu mute si v podstate robi HF kedze v tej modrej krabicke je cesta z autoradia do reproduktorov prerusena relatkami... S tym Unika systemom od parrot ide ovladat aj s mute na volante...
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od palikx »

smozrejme ze ovladat HF od volantu je zbytecne.
a ze by se parrot umel ovladat i od volantu to nevim ani nevim jak bych to zapojil kdyz je to po can bus zbernici.na to by byl potreba jeste prevodnik a ten parrot u sebe nema.
nikdy jsme to neresili
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“