Hmlové svetlá Lacetti

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Tawdie
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 10, 2012 23:25
Kontaktovat uživatele:

Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Tawdie »

Dorábal niekto hmlové svetlá na lacetti? :D
Lacetti 1,4
Béžová metalíza 09/05
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Jalan-Aajav »

nie vlastnorucne, dal som si dorobit... ale pytaj sa mozno budem vediet co chces
Tawdie
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 10, 2012 23:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Tawdie »

čo cena? museli nejako moc dorábať káblovanie?
čo si si ešte dorábal na aute
ďakujem
Lacetti 1,4
Béžová metalíza 09/05
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Jalan-Aajav »

s cenouti moc presne neporadim, tam to bolo v ramci vacsej opravy, pokail sa dobre pametam, kazde svetlo stalo cca 60€, kabelaz bola trosku problematicka lebo neboli kable vyvedene, bolo treba pridat cele vedenie na hmlovky... a taktiez vymena packy svetiel. bez toho by si sa mozno mohol zaobist, ale neodporucam... amaterske umiestnenie zapinania hmloviek mam na druhom aute (od vyroby - k zlyhaniu doslo este na doske navrhara) a zapinat hmlovky za jazdy je zivotu nebezpecna zalezitost. az po skusenostiech s nim som si uvedomil, ako skvele ma Lacetti rieseny interier - a to som uz pred tym vedel ze je dobry.
Tawdie
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 10, 2012 23:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Tawdie »

Dikes moc

A máš niečo špeciál dorobené alebo máš auto iba ako dobrého kamaráta a nemaznáš sa s ním ja som na maznanie (teda okrem cúvacích senzorov a AL kolies) nemal na mznanie ča ale chcel by som si to vynahradiť čo poadíš? ;)
Lacetti 1,4
Béžová metalíza 09/05
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Jalan-Aajav »

ziadne specialy... nie ze by som sa nechcel s autom pohrat, ale nie je na to cas...
este ma napadlo, ze mam dalsie dve (neviditelne) upravy - zasterky za prednou napravou a prelepenie podbehov priesvitnou foliou... oboje ochrana proti odfrkujucim kamienkom... auto to povodne nemalo (ktovie preco) a ked som ho kupil bolo ich treba prelakovavat, boli odrate az na plech...
Tawdie
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 10, 2012 23:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Tawdie »

:( to už mám aj ja ja a aj dvere mám zafŕkané od asfaltu. Lačetko som kúpil novučičké je to moje prvé lepšie auto ( dovtdy som mal iba škoda 105 a 120).
A ešte jedna otázka ku tým hmlovkám nevieš či ťahali káble až z poistkovej skrinky?
A ako si postúpil s tým din rádiom :shock:
Lacetti 1,4
Béžová metalíza 09/05
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: Hmlové svetlá Lacetti

Příspěvek od Jalan-Aajav »

nakoniec som nepostupil... presvedcili ma ze to nie je vhodne...
je umiesnene prilis mimo zorny uhol na to, aby to bolo vhodne na navigovanie, navyse by to mohlo zbytocne lakat dlhoprstych...

velmi vazne som uvazoval o znacke audiovox - cca 500€.
na tych cinanov za 200€ som si jednoducho netrufol, a top znacky su fakt prilis drahe - 1000€.
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“