Žárovky na potkávačky - Krtek je vůůůůl !

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

neylous
Příspěvky: 20
Registrován: ned úno 20, 2011 22:19
Bydliště: Teplice

Re: Žárovky na potkávačky - Krtek je vůůůůl !

Příspěvek od neylous »

Tak to jsem netušil, že jde nasadit špatně takovou věc jako je žárovka. Je vidět, že když je vůle a síla, je možné všechno. A nechce se mi věřit, že s takhle nasazenýma žárovkama někdo jezdí několik let a nevšimne si toho. To jsi nikdy nejel nebo neparkoval za celý ty roky proti zdi??? Vždyť světlo se špatně nasazenou žárovkou svítí úplně jinak, není tam vidět ten lom... Jak se říká- žádný učený z nebe nespadl, ale tímhle bych se radši nikde nechlubil... Ale jak jsi psal na začátku, chtěl jsi se pochlubit svojí blbostí. To je zbytečně silné slovo, ale určitě to je příhoda k pobavení.
Aveo sedan 1.2, 16v, 62kw/84k
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Žárovky na potkávačky - Krtek je vůůůůl !

Příspěvek od Krtek »

tady spíš stačila nepozornost a síla an i nebyla potřeba :-) Když světla vykloníš málo, nevidíš tu správnou drážku a ani si nevšimneš že ta žárovka sedí na hraně. Na STK jsem s tim už 2x prošel. Vždycky se divily co to je za zázrak, že nemůžu nic vidět ale nakonec prej "jste zvyklej, je lepší než někoho oslňovat" a bylo to a pokaždý bez smlouvání nebo úplatků. Až tentokrát to tomu technikovi nedalo a ať prej zkusim jinou žárovku, co to udělá....
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Marphy
Příspěvky: 208
Registrován: sob říj 15, 2011 16:26
Bydliště: Praha

Re: Žárovky na potkávačky - Krtek je vůůůůl !

Příspěvek od Marphy »

jojo takovéto závady jsou nejlepší. člověk pak přijde na to jaká prkotina se pod tím skrývá a těžko tomu věří :mrgreen:
Marphyho Chevrolet Cruze alias CARBON CRUZE nyní v cela jiném vzhledu

Carthell Prg
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Žárovky na potkávačky - Krtek je vůůůůl !

Příspěvek od ppp »

Napriklad espero nema ziadnu hranicu svetla a tmy ani so spravne nasadenou ziarovkou, tak sa nedivim ze si to nevsimol. Skor sa divim ze mu to neprislo divne ze ziarovka nezaskocila. Ja ked som dal ziarovku na epsere naopak tak sa mi nezdala poloha v ktorej som ju mohol zatlacit, az ked sadla spravne tak som vedel ze je na mieste.
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“