Recenze na Sauto.cz

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od sandruš »

Tosi přeštěte :roll:

PĚKNÉ POHODLNÉ SPOUSTU PŘIHRÁDEK.

MÁM AUTA RÁD A MĚL JSEM JICH POMĚRNĚ DOST VĚTŠINOU OKOLO 9AŽ 10 LET STÁŘÍ. ALE TENHLE KOREJEC KTERÉHO JSEM VLASTNIL A JSEM RÁD ŽE I ZBAVIL BYL I PŘES TO ŽE SE MĚ MOC LÍBIL TÍM NEJNEKVALITNĚJŠÍM VOZEM A TO DOSLOVA. POCTIVÝCH 170.000KM A CO SE SNAD MOHLO SE POKAZILO ZAČNU. BUDE TO DLOUHÝ SEZNAM. TŘEBA OD ZADKU AUTA: NEFUNKČNÍ KLIKA PÁTÝCH DVEŘÍ,ZLÁMANÝ EL. KÁBLE V PÁTÝCH DVEŽÍ=ZADNÍ STĚRAČ,OSVĚTLENÍ SPZ,ZADNÍ SEDAČKA? NEFUNKČNÍ SKLÁPĚNÍ,SEDÁK ZADNÍ SEDAČKY? PRUŽINA V ZADKU. TAK A JSME V PŘEDNÍ ČÁSTI VOZU! JÁ TO TROCHU ZKRÁTÍM. NEFUNKČNÍ OVLADAČE VENTILACE,PRAVÉ OKNO MI NÁHLE PŘI ZAVÍRÁNÍ SJELO SPĚT DO DVEŘÍ, ZLÁMANÝ UMĚLOHMOTNÝ DRŽÁK LANKA=PODEPŘEL JSEM TO UŘÍZLOU HOKEJKOU. DÁLE AUTO TÉMĚŘ NETOPÍ,CENTRÁL NA DO? ZAMKNU ALE BLINKRY SVÍTÍ KLIDNĚ DÁL. MUSÍM ODEMKNOUT A ZASE ZAMKNOUT TŘEBA ČTYŘIKRÁT. TED TAM ZAČAL CVAKAT HIDROŠTEL,SVÍTÍ CHECK ASI NĚJAKEJ EGR VENTIL. CO DÁL? VZPOMÍNÁM... JO TŘEBA TĚSNĚNÍ V NÁDOBCE NA BRZDOVOU KAPALINU. UPLNĚ NA BLATO! FAKT NECHÁPU JAKÝ POUŽILI KOREJCI MATERIÁL K VÝROBĚ TOHOTO PĚKNÉHO VOZU. NEBUD PSÁT O BRZDÁCH NEBO SPOJCE TO NEBERU JAKO ZÁVADU NA TO MÁ PRÁVO KAŽDÝ VUZ ALE TO CO JSEM PSAL NEMOHU SROVNA TŘEBA S AUDY 80 Z ROKU 88! KTEROU MÁ MUJ OTEC. ŽÁDNÉ TAKOVÉ VADY ON NEPOZNAL A ANI JÁ NE. PROSTĚ MADE IN CHINA? ASI ANO . NEUVĚŘITELNÝ AŽ TAK ŽE I KDYŽ NERAD PÍŠU MUSEL JSEM TO SEM NAPSAT ABYCH SI ULEVIL Z TOHO ŠOKU CO JSEM DOMA MĚL. TY VADY SE PROJEVILY BEHEM JEDNOHO ROKU!!! LIDI NECHODTE DO TOHO.
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od Akri »

Jak se k autu chovas, takove je -i
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od HusarJan »

No to je tak asi natrafil na zlý kus :D knám prišiel jeden zákazník z fábiou čo mala asi rok že mu tam zateká a porozprával ,že mal ešte iné závady no tiež natrafil asi ná zlý kus to je asi zo všetkým tak a zas na druhej strane si niekto nevie to auto vynachválit ;) No a mi sme natrafili na té správne kusy :D čovek musí mat štastie ;) ps.a keby ludia do ničoho nešli nič by nemali :D
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od feejay »

sandruš píše: PĚKNÉ POHODLNÉ SPOUSTU PŘIHRÁDEK.

MÁM AUTA RÁD A MĚL JSEM JICH POMĚRNĚ DOST VĚTŠINOU OKOLO 9AŽ 10 LET STÁŘÍ. ALE TENHLE KOREJEC KTERÉHO JSEM VLASTNIL A JSEM RÁD ŽE I ZBAVIL....
...takychto mam najradsej... kupia si auto po idiotovi, sami sa k nemu spravaju ako idioti a zlaty kliniec je porovnanie s 23 rocnym audi.. Ale pritom sa tvarit ako najvacsi odbornik na auta... No comment..
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
Uživatelský avatar
xtechnik
Příspěvky: 106
Registrován: stř čer 02, 2010 20:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od xtechnik »

feejay píše:
sandruš píše: PĚKNÉ POHODLNÉ SPOUSTU PŘIHRÁDEK.

MÁM AUTA RÁD A MĚL JSEM JICH POMĚRNĚ DOST VĚTŠINOU OKOLO 9AŽ 10 LET STÁŘÍ. ALE TENHLE KOREJEC KTERÉHO JSEM VLASTNIL A JSEM RÁD ŽE I ZBAVIL....
...takychto mam najradsej... kupia si auto po idiotovi, sami sa k nemu spravaju ako idioti a zlaty kliniec je porovnanie s 23 rocnym audi.. Ale pritom sa tvarit ako najvacsi odbornik na auta... No comment..
-i SOUHLAS! -i Tkovýmto dejte do ruk nové auto a po týdnu bude ve stavu jako 9 letá stará herka -P
Tacuma 2.0 CDX 16V, ABS, Dual Airbag, el.klima, el.okna, posilovač, otáčkoměr, otočné sedadlo spolujezdce.. --majitel od 5/2010, OSTRAVA--
www.hrackyprodospele.eu | http://inzerce.mamemiminko.cz
Uživatelský avatar
xtechnik
Příspěvky: 106
Registrován: stř čer 02, 2010 20:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od xtechnik »

Akri píše:Jak se k autu chovas, takove je -i
SOUHLAS!!!
Tacuma 2.0 CDX 16V, ABS, Dual Airbag, el.klima, el.okna, posilovač, otáčkoměr, otočné sedadlo spolujezdce.. --majitel od 5/2010, OSTRAVA--
www.hrackyprodospele.eu | http://inzerce.mamemiminko.cz
Uživatelský avatar
dusan orban
Příspěvky: 182
Registrován: pát lis 20, 2009 20:37
Bydliště: BRATISLVA SLOVENSKO

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od dusan orban »

xtechnik píše:
feejay píše:
sandruš píše: PĚKNÉ POHODLNÉ SPOUSTU PŘIHRÁDEK.

MÁM AUTA RÁD A MĚL JSEM JICH POMĚRNĚ DOST VĚTŠINOU OKOLO 9AŽ 10 LET STÁŘÍ. ALE TENHLE KOREJEC KTERÉHO JSEM VLASTNIL A JSEM RÁD ŽE I ZBAVIL....
...takychto mam najradsej... kupia si auto po idiotovi, sami sa k nemu spravaju ako idioti a zlaty kliniec je porovnanie s 23 rocnym audi.. Ale pritom sa tvarit ako najvacsi odbornik na auta... No comment..
-i SOUHLAS! -i Tkovýmto dejte do ruk nové auto a po týdnu bude ve stavu jako 9 letá stará herka -P
mam ho2roky bezchyby a bez komentara
Tacuma 1.6 16V lpg leganza 2.0 lpg Nubira vagon 1.6 lpg
Espero 1.5 16V lpg (opustilo nas!
Orby
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Recenze na Sauto.cz

Příspěvek od rudla »

Já mám Tacumu 4 roky a zatím spokojenost. Nějaké drobné problémy se vyskytly a po opravě je opět v kondici :!:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“