Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Tak tady se rodí budoucí konkurence orlanda -P
http://www.auto.cz/spy-photos-dacia-mpv-popster-61974
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Reklama
 

ssbelsky
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 11, 2011 00:31

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od ssbelsky »

tak jsem se byl projet v orlandu benzin,docela slušně přeposilovaný řízení,prakticky žádná odezva,asi je to o zvyk,motor mněl najeto 800 km,tak že se mi zdálo že to skoro nejede,mam 100kw naftu,tak si budu muset zvyknout,ale nejvíc mně vadil hluk od motoru,čekal jsem větší ticho,myslíte že se po zajetí motor trochu stiší?jinak se mi líbilo řazení a přístrojovka s tim modrym podsvícenim a volant moc pěkný.
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

ssbelsky píše:tak jsem se byl projet v orlandu benzin,docela slušně přeposilovaný řízení,prakticky žádná odezva,asi je to o zvyk,motor mněl najeto 800 km,tak že se mi zdálo že to skoro nejede,mam 100kw naftu,tak si budu muset zvyknout,ale nejvíc mně vadil hluk od motoru,čekal jsem větší ticho,myslíte že se po zajetí motor trochu stiší?jinak se mi líbilo řazení a přístrojovka s tim modrym podsvícenim a volant moc pěkný.
tak to nevím o jakém hluku mluvíš. Když to nehoníš tak ten motor prakticky není slyšet.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Hluk, hmmm...mne osobne sa páči, keď počujem nejakú odozvu od motora po zošliapnutí plynu...
( nemyslím zase rev, pri orlovi mi to proste pasuje ) :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

vasa.prokop píše:
ssbelsky píše:tak jsem se byl projet v orlandu benzin,docela slušně přeposilovaný řízení,prakticky žádná odezva,asi je to o zvyk,motor mněl najeto 800 km,tak že se mi zdálo že to skoro nejede,mam 100kw naftu,tak si budu muset zvyknout,ale nejvíc mně vadil hluk od motoru,čekal jsem větší ticho,myslíte že se po zajetí motor trochu stiší?jinak se mi líbilo řazení a přístrojovka s tim modrym podsvícenim a volant moc pěkný.
tak to nevím o jakém hluku mluvíš. Když to nehoníš tak ten motor prakticky není slyšet.
Vím, že moc naftových nejezdí, ale benzín je opravdu daleko hůř odhlučněn. Nafta je sice zvenku slyšet, ale vevnitř je to opravdu velmi tiché. Takže od nějakých 3tis otáček benzín prostě "řve". Navíc 5ka je u benzínu z mého pohledu poměrně krátká, takže při běžných dálničních otázkách už opravdu točí hodně.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

K hlučnosti benzínu bych já dodal toto:
- do 3.000 ot. v pohodě, dalo by se i říct, že tichý
- od 3.000 do 4.000 ot. hlučný (ne nesnesitelně, ten zvuk je docela dobrej, ale hlučnější než by bylo třeba)
- od 4.000 ot už jde hluk zase dolů, zvlášť na pětku, to už je slyšet třeba na dálnici víc pneumatiky, podvozek a aerodynamický hluk
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

ja som vdacny za diesel. motor nepocujem takmer vobec pri akejkolvek rychlosti :-) mimochodom, v nitre este stale jeden maju vo vybave LTZ a je mi cudne, ze ho nikto neberie, ked tu stale vsetci pisu, ze by chceli diesel, ale nie su dostupne...
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
dark425
Příspěvky: 25
Registrován: sob srp 06, 2011 12:32
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dark425 »

Jestli to nebude tím, že mají jako já podepsanou smlouvu u svého prodejce a rušit by jí by byl asi problém :)
Ale každopádně to čekání už začíná být dlouhý :((
Zbynda
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 30, 2011 14:45

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Zbynda »

Zdravim vsechny. Tak za dve hodky uz budu taky majitelem sedeho LT+ (plus tempomat) . Minuly patek jsem jeste nevedel ze budu menit auto , ale v sobotu me tak nastval muj VW Golf plus, ze jsem ho hned v pondeli prodal a objednal si Orlando (stejne jsem si na nej delsi dobu delal zalusk). Za chvili pro nej vyrazim, uz mi ho pucujou :)))
Trabant, Škoda 105 S, Felicia,
Volkswagen Caddy 1,6
Volkswagen Golf plus 1,4 TSI
Chevrolet Orlando 1,8 LT+ (+tempomat)
Fanda
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 14, 2011 19:24

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Fanda »

LT+ (plus tempomat). Rozumím tomu tak zě ti do LT+ přidali tempomat? Myslel jsem zě to nejde.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 96 kW,šedá smoke
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

http://www.chevroletdedek.cz Tam prodávají předváděcí Orlando LT+ 1.8 (stříbrná metalíza ) taky stempomatem :roll:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Asi im došlo, že keď nemajú toľko nafťákov k dispozícii ( a pôvodne chceli montovať A/T iba k nafte ), že by
sa to patrilo aspoň takýmto spôsobom kompenzovať. Už iba stačí aby začali ponúkať šesťkvalt aj k benzínu a
idem im volať, po čom sú tie prevodovky... ;)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Zbynda
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 30, 2011 14:45

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Zbynda »

Fanda píše:LT+ (plus tempomat). Rozumím tomu tak zě ti do LT+ přidali tempomat? Myslel jsem zě to nejde.
Jo , meli skladem jen LT+ tak jsem se jen zminil , ze by mi to stacilo, ale ze chci i tempomat a tak ho objednali a bez problemu domontovali. Vcetne ovladani na volantu samozrejme. Uz to mam doma a prvni jizdu za sebou a sice je to zatim trosku lenive ale citim se v tom voze mnohem lepe jak v Golfu plus co jsem mel pred tim.
Trabant, Škoda 105 S, Felicia,
Volkswagen Caddy 1,6
Volkswagen Golf plus 1,4 TSI
Chevrolet Orlando 1,8 LT+ (+tempomat)
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Tak vítej do rodiny :PP: od kud jsi? Za ten tempomat si kolik doplácel?
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Fanda
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 14, 2011 19:24

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Fanda »

Ten tempomat by neměl chybu kdyby šel přidat. Mám taky LT+ a schází tam, hlavně na delší cesty. U jakého prodejce jsou tak šikovní?
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 96 kW,šedá smoke
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“