Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
sk.kk
Příspěvky: 67
Registrován: čtv led 21, 2010 22:13
Bydliště: Kežmarok

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od sk.kk »

Skoda kazdeho ludskeho zivota, bez ohladu na to, ci je Slovak, Cech, Sved, Kanadan, alebo Rus... Cest ich pamiatke a uprimnu sustrast ich rodinam...
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil, siva Urban
Chevrolet Cruze LT Plus 1,6 16V, 124k, Biela Summit
Reklama
 

Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od vado »

Zajtra ma pohreb Janko Sykora, jeden z mojich velmi dobrych kamaratov, pefektny clovek, srandista, bloger a jeden z tych, ktori sa neboja pomenovat veci spravnym menom. Aj z toho dovodu bol vyradeny z titulky blog.sme.sk.

Ak ste ho niekto poznal, venujte mu spomienku.

Jeho blog:

http://jansykora.blog.sme.sk/

Sklamalo ho zdravie. Bol optimista do poslednej chvile. Bohuzial, ten jeho vrodeny optimizmus uz nedokazal prekonat chorobu. Mal 51 rokov.

RIP
:(
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Správa o smrti najstaršieho muža českého filmu - Otakara Vávru,aj keď sa dožil krásneho veku,patril medzi skutočné osobnosti.
http://kultura.sme.sk/c/6057649/zomrel- ... rokov.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
žofre
Příspěvky: 73
Registrován: ned bře 21, 2010 21:21
Bydliště: Dolné Srnie S.R. okr.NMn/V

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od žofre »

S tým sa dá jedine súhlasiť Alvín
Lanos 1,5 ,8v 63 kw r.v. 2000 modrozelená metalíza, predné okná v elektrike, fólie,deflektory , nové pneu. barum brilantis 2.
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od 666 »

Nepotěšila mě dnes reakce našeho administrátora a to v sekci Pokec - Politika 2009-Co vy na to? ve 14.33. To je vše co k tomu říkám a raději nebudu nic rozvádět. :evil:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Corpus2009 »

...tiez som to cital, co k tomu dodat...niekto ma v hlave, niekto je administrator... -P
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od tomask »

Já bych to neřešil a nemyslím si že se něco hroznýho stalo, já jsem si taky přečetl x Topolových příspěvku a mám podobný názor jako Milosh na Topola. Příspěvky bych nemazal, každý se vyjádřil a to buď pro nebo proti.
Nestraním žádne pol. straně ale komunisticko laděné články nemusím. Podívejte se do komunistických státu a pak si řekněte že si žijete hůř.
Administrátor může s příspěvkama pracovat, má tu moc a tak to řídi po svém. Každy má svoji vizi a ne každýmu se to může líbit.
Jestli dobře nebo špatně o tom už rozhodujeme mi členové :D
Stránky navštěvuje dost lidí, takže si myslím že to tak zlé nebude.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Tomasi diky uz jsem si zacinal pripadat jako jehla v kupce sena, je videt ze tady je stale dost rozumnych lidi a ne jen tech kteri vypravi o tom jak to za totace bylo skvely.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol »

tomask píše:Já bych to neřešil a nemyslím si že se něco hroznýho stalo, já jsem si taky přečetl x Topolových příspěvku a mám podobný názor jako Milosh na Topola. Příspěvky bych nemazal, každý se vyjádřil a to buď pro nebo proti.
Nestraním žádne pol. straně ale komunisticko laděné články nemusím. Podívejte se do komunistických státu a pak si řekněte že si žijete hůř.
Administrátor může s příspěvkama pracovat, má tu moc a tak to řídi po svém. Každy má svoji vizi a ne každýmu se to může líbit.
Jestli dobře nebo špatně o tom už rozhodujeme mi členové :D
Stránky navštěvuje dost lidí, takže si myslím že to tak zlé nebude.
Pěkný den :D
Nebudu komentovat jen přidám zkutečný příběh co dokáže propaganda.
V roce 1980 se sousedovi vrátila z USA teta,která emigrovala po roce 1948 a vrátila se jako umřít domů.Což to to se stává ale ona pomalu sem vezla chleba,že v USA psali a vykládali v televizi,že tady je bída a hlad :shock: A úplně byla mimo,když ona,která emigrovala a pro stát neuděla nic tak měla doktora zdarma a i domov důchdců to bylo úplně mimo její chápání ! Jo a soused si za dolary které přivezla koupil nový auto v tuzexu :lol: kolik stojí dnes pobyt v domově důchodců nebudu radši ani psát :(
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Vlado to je porad dokola, zase jaky jsou dnes platy proti minulosti, nedavno mi prislo mailem srovnani kolik co stalo za totace a kolik dnes a treba obyc skodovka by vysla v prepoctu na 600tisic, takze bych to zase tak cerne nevidel, jasne, vsichni meli vsechno a nikdo nemel nic -P
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od alvin »

Mňa dokáže vytočiť,ke´d niekto povie,že za socíka bol lacný benzín ? No hej,do r.1973,kým stál 2 kčs liter,ale v 80.rokoch,ako som začal jazdiť ja stál čistých 8 Kčs,vtedy som zarobil čistom cca 1600 Kčs,tak akáže to bola lacnota????V prepočítaní na hodinovú mzdu sme mali jeden z najdrahších v európe,na škodovku či wartburg by som bol potreboval presne 40 celých výplat,dnes by mi na Lagana stačilo 16 a povedzme na nového šunkovca 19,takže to je o inom a aké boli vtedy ceny elektroniky a dnes sme sa o tom bavili,že tie ceny nemožno prerátavať v absolutnej hodnote,ale podeliť vtedajší plat a vyjde koľko čoho si mohol človek z výplaty dovoliť vtedy a koľko dnes. myslím,že až na byty a bývanie a nikekoré vtedy dotované potraviny,vyjde skoro všetko priaznivejšie pre dnešné časy :shock: :shock: :shock: :shock: a odhliadnúc od nedostakov kdečoho v obchodoch,náhradne diely k bežným typom áut nevynímajúc,až po základne potraviny a hygienické potreby,nuž zas jediné istoty boli že človek neprišiel o prácu a ani o strechu nad hlavou,ale rozhodne všetko nebolo také lacné ako sa tvrdí dnes niekde
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Amen pane kolego -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Habron »

Mě teda dneska nepotěšily (resp. přímo rozladily) výsledky posledního průzkumu CVVM. Buď ten průzkum byl dělaný účelově (v což doufám). A pokud to tak skutečně je, tak snad asi budu muset zesílit přesvědčovací kampaň na moji manželku a odejít z ČR co možná nejdříve, dokud stále ještě platí nabídka zaměstnání, co mám z Německa.
... nikdy v životě bych nechtěl hondu ...
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ppp »

Vcera ma nepotesilo to, ze nove zimne GoodYear UltriGrip 7+ su nejako prilis hlucne. Moje 185/65R14 su hlucne asi ako ked mala otcova nubira problem s loziskom v prednom kolese. Kedze som zhyckany bezhlucnymi letnymi uniroyalkami, tak mi to dost vadi.

A dnes ma nepotesilo to, ze sa chysta uplne znefunkcnenie stavebneho sporenia, kedze statnu premiu chcu vraj znizit na 15eur, co vyda akurat tak na poplatok za vedenie uctu.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

To stavebko u nas uz snizili ale stale to jsou 2000kc takze aspo neco, ja jsem rad ze mam starsi smlouvy takze tam mam statni podporu jeste 3000kc, cca 120ojro plus minus -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „POKEC“