Doplnky Orlando

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Troy
Příspěvky: 159
Registrován: čtv srp 11, 2011 20:22
Bydliště: Praha/Kopřivnice

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Troy »

fonta píše:Tak ja mam predni okna podle vyhlasky a ostatni na maxx zatmavene
Kdybys to měl podle vyhlášky tak ti na přední okna nic nesmí dát, protože jsou již originál zatmavená a mají propustnost 70 %. Což je dáno vyhláškou. Další zatmavení je už proti vyhlášce. Já je mám, ale taky zatmavené. Ono jak to není moc tak to nikdo neřeší.
Chevrolet Orlando LTZ 1.8 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
fonta
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 11, 2011 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od fonta »

tomask píše:Jj už jsem se to dočetl v jiném vláknu, tak pak dej vědet jestli to funguje.
Řešíš to ze SK firmou, mají pobočku i ČR ?
Maji myslim ve Zline ale vyvoj je na slovensku tak tam musim zajed a nechat vycist monunikaci po CANu nebo pokud by byl nekdo pobliz kdo by tam zajel a mel LTZ at je to komplet nebylo by to na skodu ? -i
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

fonta píše:Tak ja mam predni okna podle vyhlasky a ostatni na maxx zatmavene
Dívám se na to tvý Orlando - ty máš i černou střechu, nebo je to jen odlesk světla do foťáku ?
Ty skla vypadaj dost dobře, taky se na ně chystám. Znak je černej z výroby, nebo taky vytuněnej ?
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
fonta
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 11, 2011 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od fonta »

johnlord píše:
fonta píše:Tak ja mam predni okna podle vyhlasky a ostatni na maxx zatmavene
Dívám se na to tvý Orlando - ty máš i černou střechu, nebo je to jen odlesk světla do foťáku ?
Ty skla vypadaj dost dobře, taky se na ně chystám. Znak je černej z výroby, nebo taky vytuněnej ?
folie me delal muj kamos s atestem a cena 3000 a ta strecha je folie cernej mat a je pouzita i na ten znak -i
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

fonta píše:
johnlord píše:
fonta píše:Tak ja mam predni okna podle vyhlasky a ostatni na maxx zatmavene
Dívám se na to tvý Orlando - ty máš i černou střechu, nebo je to jen odlesk světla do foťáku ?
Ty skla vypadaj dost dobře, taky se na ně chystám. Znak je černej z výroby, nebo taky vytuněnej ?
folie me delal muj kamos s atestem a cena 3000 a ta strecha je folie cernej mat a je pouzita i na ten znak -i
Vypadá to zajímavě - alespoň si Orla poznáš, až nás tu bude víc :lol: -i
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
fonta
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 11, 2011 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od fonta »

Vypadá to zajímavě - alespoň si Orla poznáš, až nás tu bude víc :lol: -i[/quote]

diky ale jeste sem s olrem neskoncil :lol: uz sou nachystane dalsi upravy a hlavne hledam na netu kdy budou konecne naky predni svetla s cockou aby se tam daly dat xenony tak pokud by na netu nekdo na nake narazil tak at me napise SZ nebo to hodi na forum diky ;)

jen pro zajimavost zatim sem nasel jen zadni LED
Přílohy
21bD8YIG57e6ma201107181033001.jpg
(165.09 KiB) Staženo 497 x
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od dadif »

S těma světlama nevím nevím... :?
Já jsem zásadní odpůrce bastlení světel, předělávky z halogenů na xenony fakt nemám rád. I kdyby se ti ty světla povedly hodně dobře, tak, že by svítily jak mají (o čemž pochybuju, pracuju ve firmě, která světlomety vyrábí, takže něco málo o tom vím...), ani zbytek auta na to není dělanej - chybí senzory pro automatickou nivelaci, ostřikovače světel...
A investovat nemalý peníze, abych tohle všechno splnil a přitom mít na autě stejně de facto nelegální záležitost (předpokládám, že Orlando asi homologaci s xenonama nemá, když se vyrábí jen s H4), tak na to by mě teda neužilo.

Jinak to máš moc pěkný, to se zas musí nechat, nehledě na to, že když tu vidím vaše bílý Orlíky, tak už by mi tahle barva taky ani nevadila, ta kombinace pouze bílý a černý vypadá nakonec hodně dobře a mohl jsem ušetřit 12.000,-!
Hodit na to ještě nějaký pěkný černý kola by taky nemuselo bejt od věci!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
fonta
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 11, 2011 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od fonta »

stema svetlama je to vec nazoru uz sem tak mel udelana svetla na nekolika autech a to jak to potom sviti zato urcite stoji a mas pravdu musi se to dobre nastvavit a premyslet v pripade ze jede auto zatizeny

jinak nasel sem dalsi dobrou vec co my u auta schazi jde to obednat uz v barve auta
Přílohy
QR8uIX7jP20110812134535..jpg
QR8uIX7jP20110812134535..jpg (176.53 KiB) Zobrazeno 3788 x
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od dadif »

On celkově je tenhle styling věcí názoru.
Mě osobně to moc neříká, mám rád jen decentní úpravy, přeplácat pěkný auto "pouťovýma cinkrlátkama", do toho bych prostě nešel.

Pokud budu vůbec na svým autě něco vylepšovat, tak to budou právě folie (nebo nějaký hodně dobře udělaný roletky), možná taky kola (originály nechat na zimní).
To, co tam máš teď, máš mimochodem udělaný moc pěkně, dokonce i tu střechu bych pochválil! No a jak píšeš o tom přeprogramování, tak proč ne, když to půjde, nejsem si ale jistej, co na to záruční podmínky?!

Já dávám přednost spíš originálním doplňkům a na co originální doplňky nebo lepší díly (např. z vyšší výbavy, jinýho modelu stejný značky atd.) nejsou, tak to raděj nechám tak, jak to je...

Každopádně - ať se ti daří a ať to dobře jezdí (a nepřežeň to, byla by to škoda... ;) )
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od inza »

fonta píše:stema svetlama je to vec nazoru uz sem tak mel udelana svetla na nekolika autech a to jak to potom sviti zato urcite stoji a mas pravdu musi se to dobre nastvavit a premyslet v pripade ze jede auto zatizeny

jinak nasel sem dalsi dobrou vec co my u auta schazi jde to obednat uz v barve auta

Sice ti rozumím že je to "pěkné" ale bohužel to odporuje všem normám co kde jsou. Musel bys mít dodělané ostřikovače světel a nivelaci dle zatížení, pak by byly xenony použitelné. Všechny ostatní přestavby jsou na houby.

Ale ty zadní diodovky - vypadají zajímavě, rozhodně tady takových aut moc jezdit nebude.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
miroslavmitro
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 26, 2011 07:35

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od miroslavmitro »

Ahojte, bol som teraz na dovolenke s Orlandom v Chorvátsku (cca 2100km) a pár krát som musel zastaviť a očistiť predné sklo od hmyzu, neviem či sklo nieje viac "kolmejšie" ako som mal predtým na octavii. Neviem či existuje taký difúzor na hranu prednej kapoty, ktorý je na "odklonenie" vzduchu. Stretol sa stým niekto?
Ďakujem.
Chevrolet Orlando 1.8 LTplus, biela
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Sajner »

miroslavmitro píše:Ahojte, bol som teraz na dovolenke s Orlandom v Chorvátsku (cca 2100km) a pár krát som musel zastaviť a očistiť predné sklo od hmyzu, neviem či sklo nieje viac "kolmejšie" ako som mal predtým na octavii. Neviem či existuje taký difúzor na hranu prednej kapoty, ktorý je na "odklonenie" vzduchu. Stretol sa stým niekto?
Ďakujem.
ja mam na skle ochrannu nano vrstvu, ktora mi perfektne odvadza vodu pri dazdi (pri rychlosti nad 70 km/h jazdim absolutne bez stieracov aj v tom najvacsom lejaku). a vdaka tejto vrstve sa mi aj hmyz a ina spina z okien odstranuje relativne velmi rychlo - staci zapnut ostrekovace a ide to dole lahko.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od inza »

Pokud je to to co znám já, tak se prodává přípravek s názvem Flash-OFF, který odpuzuje vodu.

Kdysi dávno jsem si to koupil, protože mi nefungovaly stěrače, je těžké to dokonale rozleštit na skle aby tam nebyly šmouhy. Bál jsem se a tak jsem to dal jen na stranu u spolujezdce. Když jsem pak jel v dešti, musel jsem koukat tou polovinou spolujezdce, protože přes mou nebylo nic vidět.

Od té doby používám běžně, naprosto super věc.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od dadif »

No já mám teda s přípravkem flash-off trochu jinou zkušenost...

Za deště fakt dobrý, kapky přímo utíkají ze skla, to je pravda. Ale taková ranní mlha, hodně vlhkej vzduch - tak to bych to okno naopak nejradši vykopnul! Hrozně na tom ta jemná vlhkost ulpívala a musel jsem naopak pořád pouštět stěrače... Je fakt, že to bylo na Škodovce která moc netopila, ale od tý doby jsem si to netroufnul na jiný auto dát, nehledě na to, že to z toho okna nešlo vůbec smejt...
:?
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od smire666 »

Zrátané a podčiarknuté, hlavne mať v poriadku gumičky stieračov a nehanbiť sa častejšie používať ostrekovač, hlavne keď sa tam zmestí 5 litrov farebnej vodičky, či? ;)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“