Blinkery

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
nosix
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 17, 2005 21:41

Blinkery

Příspěvek od nosix »

Prosím vás zhánam lacný predný ľavý blinker alebo iba plast. díky[/url]
Reklama
 

Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Ja som kupil za 480,- v piestanoch....
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Da sa to nejako objednat ?alebo tel.číslo alebo mail chcel by som to na dobierku pokial možno
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Ja som to zhanal cez znameho,ale je to byvale daewoo pri stanici, neviem ako sa teraz volaju...-
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

palladin píše:Ja som to zhanal cez znameho,ale je to byvale daewoo pri stanici, neviem ako sa teraz volaju...-
zpredu stanice je Hermes a zozadu TopBit - oba maju ND na Daewoo.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Tak to bol asi Hermes,
Jerry
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 06, 2004 18:47
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry »

Poradte mi nekdo pls s timto problemem: Obcas mi prestanou fungovat blinkry. Nejde ani jeden, ani vystrazne blikani (blikani vsech blinkru najednou). Pak po nejake dobe zase jdou :(
Jerry.

Daewoo Espero 1.8, komplet v elektrice.
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Opytaj sa Tula,ten mal niieco s blinkermi. Naozaj tazko radit na dialku,to by mohol robit daky studeny spoj,alebo zly kontakt...
kiko

blinkry

Příspěvek od kiko »

Skus vymeniť žiarovky, predtým očistiť šmirgľom kontakty, skontroluj vodiče v konektoroch, poistku a pod. Choď po drate!!! Možno aj prepinače/zapinače vystražné, Ľ a P. Ale začal by som od žiarovky. :lol:
Jerry
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 06, 2004 18:47
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkry

Příspěvek od Jerry »

kiko píše:Skus vymeniť žiarovky, predtým očistiť šmirgľom kontakty, skontroluj vodiče v konektoroch, poistku a pod. Choď po drate!!! Možno aj prepinače/zapinače vystražné, Ľ a P. Ale začal by som od žiarovky. :lol:
Ktery pojistka je od blinkru? Z tech nazvu na obrazku jsem to nenasel. BTW uz mi ty blinkry nejdou vubec. Servisy jsou ted diky chripce bez mechaniku a tak mi pomuzou nejdrive pristi tyden :( BTW, kdyz mi prestane vodit kontakt na zarovce (nebo praskne), tak neblika zadna? Jsem zoufalej... :(
Jerry.

Daewoo Espero 1.8, komplet v elektrice.
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

Predam oba bocne blinkre /tie novsie-ovalne, nie kruhove/ nove, za 300 Sk. Chcel som ich hodit na auto ale rozhodol som sa pre ine riesenie...
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Andy píše:Predam oba bocne blinkre /tie novsie-ovalne, nie kruhove/ nove, za 300 Sk. Chcel som ich hodit na auto ale rozhodol som sa pre ine riesenie...
A jake,pochlub se...
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

T-PK píše:
Andy píše:Predam oba bocne blinkre /tie novsie-ovalne, nie kruhove/ nove, za 300 Sk. Chcel som ich hodit na auto ale rozhodol som sa pre ine riesenie...
A jake,pochlub se...
hodim ich na spetaky 8)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“