palivové potrubie

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
peter17x
Příspěvky: 14
Registrován: stř dub 20, 2011 13:01

palivové potrubie

Příspěvek od peter17x »

Zdravím všetkých, minulý týždeň pri dotahovaní ručnej brzdy som prišiel na další problem na mojom esperáku. Pri palivovom filtri mi slzí potrubie. Nakolko je toto potrubie už v dosť kritickom stave potreboval by som ho vymeniť. Potreboval by som nejký tip resp. ako si zadovážiť nové, poprípade nejaké tipy alebo ponuky starších potrubí. Ďakujem. 8)
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: palivové potrubie

Příspěvek od ppp »

Ja som kupil v carmaxe, pretoze mi nesiel povolit filter, takze stare potrubie islo aj s filtrom.
Vymena isla dost blbo, lebo bolo treba povolit nadrz a ta nesla ani za svet uplne nazad a za prahom sa mi ulamala vacsina plastovych drziakov rurky. Proste ten vek a sol nezvladli.
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: palivové potrubie

Příspěvek od Vypravca »

Ja som nahradil staré kovové potrubie plastovým.
A palivový filter som dal s felície. t.j. Nie na závit ale na hadicu a sk pásku.
http://www.trides.cz/detail.aspx?cat=A0302&prodid=319
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Re: palivové potrubie

Příspěvek od kasma »

vymena v servise byv. Daewoo ma stala 35 e aj s 2 novymi rurkami, cize by som s tym asi doma netrapil
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“