Filtr pevnych castic

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
matus.82
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 16, 2011 21:58

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od matus.82 »

je tam kontrolka ktora signalizuje vypalovanie ci nie no zatial mi nesvietila ci ako to je
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od Kjub »

Je tam kontrolka, ale to uz je last warning. On vypaluje aj ked ta kontrolka nesvieti.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
matus.82
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 16, 2011 21:58

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od matus.82 »

a ty vies presne kedy ti to vypaluje v navode pise ze ked vypnem motor pri vypalovani viac ako raz ze to moze poskodit motor
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od odrifuk »

Poznáš to podľa ot/min pri voľnobehu +spotreba+ventilator chladiča kontrolka ti nesvieti cca po 700km -i
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od Kjub »

Tak tak. Vypnut by si nemal prave ked ti svieti ta kontrolka. Ked zaregistrujes, ze ti vypaluje, tak radsej trocha povytacaj motor (ak mas zabehnuty). Zahras sa na pretekara a vypalis odpad. :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od odrifuk »

-i -i -i -i
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Je to krásny pocit vypalovať spolu s autom :D Ale vtedy si radšej prepni palubák na nejaký iný údaj/hodnotu :D Naposledy mi tam svietilo po vypalovaní 8,7l/100km :D na to že normálne je to 5,7-6,3 celkom dosť :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od dizl »

dizl píše:určitě ti to vypalovalo , jen nemáš cit pro motor asi máš hodně nahlas rádio , jinak to poznáš podle otáčkoměru že se ti i když je motor ohřáty zvednou otáčky na 1000 ot/min začne běžet ventilátor a z podlahy jde velké teplo jako by začalo jit topení. Ve výfuku je až 800°C .
Když máš najeto 2800 km tak počitej že to brzo uslyšíš co jsem ti popsal , a nebo uvidíš na otáčkoměru.
Pokud máš Matuš disela , :roll:
FOR = PRO MATUS.82 !!! tady jsem ti popisoval kdy to vypaluje matůš :PP:
To co je napsáno v chytré knížce je jen takové upozornění, že kdyby se ti náhodou ( nedej bože ) rozsypal motor ještě v záruce, tak ti GM neboli autorizovaný servis poví že jsi to zavinil sám neodborným užíváním a že si to zaplatíš sám protože se na to záruka nevztahuje. a když se zeptáš proč to tak je??
Protože oni technici a mechanici sou tak blbý v těch servisech že ani neví proč to pípá nebo svítí a co to vlastně má dělat že to tam bliká??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oni mechanici na školeních valí jedno :PP: za druhým a není čas poslouchat co jim říká školící.
A Chevroletu GM to vyhovuje , náklady na opravy v záruce se snižují meziročně o kýžených 15 % , takže se už konečně dostáváme na vysněné číslo 0,0001 % oprav vozidel v záruce v koncernu GM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od radgosk »

Prave som sa vratil z vypalovania. Uz som isiel domov a zrazu zasvietila kontrolka, tak som to otocil a sup sa do tatier. Stav cca 1200km.
Inac, tesne predtym som zastal na parkovisku a vypol motor. Potom som zapol zapalovanie a iba som cumel ako mi z nadrze myzne takmer jeden dielik.
A spatne rozmyslam ze nejako posledne kilometre ukazovalo vyssiu spotrebu, takze uz sa na mna chystal.
Zajtra sa chystam na dlhsiu cestu, skoda ze sa takto rozhodol uz dnes :lol:
Ten palubak to asi zapocitava priebezne tu spotrebu, lebo az teraz mi sedi z tankovanim. 6.8l/km - poslednych 240km iba mesto
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Panove mam prosbu, chci nechat odstranit DPF filtr, uz to nekdo udelal predemnou? pokud ano tak se pls podelte o zazitky, jestli to jde poznat na vykonu a kolik to stalo, samozrejme necham mechanicky odstranit filtr + softwarove zmenit aby uz se jakoze navypaloval, je to bezna praxe, jen bych chtel vedet jestli uz to nekdo podstoupil s cruzem -i
diky predem za info
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od Fus »

SERGEJ_3 píše:Panove mam prosbu, chci nechat odstranit DPF filtr, uz to nekdo udelal predemnou? pokud ano tak se pls podelte o zazitky, jestli to jde poznat na vykonu a kolik to stalo, samozrejme necham mechanicky odstranit filtr + softwarove zmenit aby uz se jakoze navypaloval, je to bezna praxe, jen bych chtel vedet jestli uz to nekdo podstoupil s cruzem -i
diky predem za info
Cau, filtr uz mam venku skoro rok a zatim dobry a jak jsem psal ve vlaknu chiptuning a zaruka najezdil jsem bez nej kolem 90000km. Ale jestli ti to nedela neplechu tak bych to nedemontoval uz jenom abys neprisel o zaruku ikdyz zatim mi na to neprisli, ale me uz zaruka za necelich 3000km konci. cena byla pred tim rokem mislim nejak kolem 10000kc ale kvuli konkurenci firem to porad stahujou cenove dolu. Jinak prace to byla na dva dny. Jedini minusi jsou kourivost coz je samozrejmi ale ja mam nastesti cerny auto a pak je znat ze ten filtr je dutej tak je to trosku hlubsi zvuk z vyfuku ale jen o malinko.


ps. Koukam ze mas verzi LS+ to mas tech 92kw nebo kolik to bylo nebo uz je to jak jsem koukal na novej cenik taky tech 163koni, protoze ty 92kw DPF snad nemeli
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od SERGEJ_3 »

jj mam tech 92kw a dpf mam, a co se tyka vykonu tak poznal jsi to nejak? protoze preci jen by to melo mit lepsi prubeh do otacek,ne? a ja to chci dat pryc kvuli zvyseni vykonu, tak se prave ptam jestli to jde na aute poznat. dik
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od ladinek »

ježiš to zas bude od traktorů po hájích načmuzený :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od SERGEJ_3 »

to si pis :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Filtr pevnych castic

Příspěvek od Corpus2009 »

To Fus: Ako často chodíš na garančky, každých 15 000? A nič na nich nezistili, nebol problém so zárukou alebo im to je jedno? Na emisnej si po demontáži asi ešte nebol, či?
Odpovědět

Zpět na „Diesel“