Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Lidoop
Příspěvky: 26
Registrován: pon črc 11, 2011 16:37

Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od Lidoop »

Dobry den vsem,
zajimam se o jedno 3lete Aveo co ma udajne najeto 30tis km. Bezpecne vim o nem tohle:

- Prvni registrace 1/2008
- Servisni prohlidka 12/2008 (15tis km)
- Pak uz zadna servisni prohlidka. Jenom v r. 2009 menene (dle servisu kde jsem si zavolal) brzdove desticky.
- 2/2011 doplacen leasing a auto prodano do bazaru odkud se ruznou cestou dostava az ke mne.

Neni to podivna historie? Proc by nekdo menil desky po 15-30tis km? Myslel jsem ze desticky vrdrzi klidne 50 i vic. V autech se moc nevyznam, co si myslite?
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od ladinek »

Čau kluku!!!
divný to není protože mám aveo dva roky a nechám si vyměnit desky i s kotoučama,jsou skřivený a to brzdu jen lehtám najeto 23000km.Servisky dál nedělal protože to poslal dál taky teď pojedu na druhou a poslední garančku,prdím na to :lol:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od pekrtek »

ladinek píše:Čau kluku!!!
divný to není protože mám aveo dva roky a nechám si vyměnit desky i s kotoučama,jsou skřivený a to brzdu jen lehtám najeto 23000km.Servisky dál nedělal protože to poslal dál taky teď pojedu na druhou a poslední garančku,prdím na to :lol:
Není lepší ty kotouče nechat přebrousit a vyměnit jen destičky?
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od ladinek »

no nevím nadhodím to na garančce a uvidí se,já myslím že to přebrousí a ono se to skřiví znovu,těch kotoučů skřivených je hodně případů.Uvidíme jak se k tomu postaví.Když tak bych koupil nějaký kvalitní,ne ty bláta co tam jsou teď.Brzdím s tím fakt jak v bavlnce.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od pekrtek »

Podle mého se ty nové zkroutí rychleji jak ty broušené. Otázkou je, do jaké míry lze větrané kotouče brousit. Na Raceru jsem měl plné a to bylo jednodušší. Bývalý majitel servisu v Praze Kyjích (už je po smrti) mi tenkrát vymlouval koupit nové právě z důvodu, že je menší možnost, že se zase zkroutí..
Na Lanosu ani nyní na Lacetti tento problém neznám. (Alespoň doufám). U Lacetti mám destičky na předku už 60 tis. a jsem z toho již nervozní. Tak dlouho mi destičky nikdy nevydržely.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od ladinek »

no právě je to hodně tenký ty větrané,taky se mě to stalo poprvé co jezdím že jsou zkroucený,při vyšší rychlosti je to hodně nepříjemný a hrozně otravný to třepání volantem,otázka je jestli to dají na záruku v což doufám.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zvlastni servicni historie Aveo - koupit nebo nekoupit?

Příspěvek od ladinek »

Každopádně abych se vrátil k tématu,na internetu jsou Avea s najetými 30 000 km rv. 2008 a mají je za 120 000tis v průmru i míň což je dobrá cena takže já bych bral -i pokud nestojí třeba 160 000 kč to už se vyplatí nový :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Aveo“